Kérdések/hibák

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Kisslajos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2020.05.28. 20:31
3
Telefonom: Xiaomi Mi 9 Lite

Re: Kérdések/hibák

#511

Hozzászólás Szerző: Kisslajos »

Sziasztok.
Kèt hete van egy Mi 9 lite-om ès ahogy azt a teszt videókban is mondták hamar lefrissült a 11-re Android 10alapon,viszont azóta szelfi módban az előlapi kamera körül futó LED fèny nem funkcionál.Ez szoftveres hiba vagy kèszülèkhiva lehet?
Valaki tapasztalt már ilyet ezen a kèszülèken?


Avatar
MVSV
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1324
Csatlakozott: 2014.12.13. 21:22
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Magyarország, Fejér megye
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Kérdések/hibák

#512

Hozzászólás Szerző: MVSV »

Azzal, hogy kiírod a saját hozzászólásod után, újból ugyanazt a hozzászólásod nem kapsz előbb választ.
Inkább a telefonod topicjába írd be a problémád ott lehet, hogy előbb kapsz segítséget: viewtopic.php?f=184&t=4786
Fő telefon: Mi11 Lite 5G NE
Tartalék: Redmi Note 9S
Nyugdíjas készülékeim (még mind működik):
Xiaomi Mi3, Redmi Note 3 Pro (Kenzo), Redmi Note 5 Pro (Whyred),
Kép
KatonaDenes
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.06.19. 20:10
3
Telefonom: Redmi Note 7

Re: Kérdések/hibák

#513

Hozzászólás Szerző: KatonaDenes »

Sziasztok!

Lecsereltem note7 telefonom note 9s-re.
Az új telefonra új mi account lett, mert valamit elbenaztam, ami még nem is lenne baj. Viszont az új accounthoz rendeltem az emailt és telefonszámot mielőtt kijelentkeztem volna a régi telefonbol. Most total bezavarodott és a régi telefonbol nem tudok kijelentkezni. Hiába változtattam a jelszavat a régi telefonon a régi accountban az új telefon új account jelszava változik meg. Egy hete emailezek a xiaomi globallal de csak a tipikus hülyeséget írják, nem értik meg mi a bajom.
Mérgemben csináltam egy hard resetet, de persze innen se jó a jelszavam és lockolva van a telefon, így már használni se lehet...
Mind két telefont én vettem amit számlával tudok igazolni. Ha nem velem történne el se hinném hogy ilyen előfordulhat.

Valaki tud segíteni? Kit kell keresni hol? Mit lehet ilyenkor tenni?

Előre is köszönöm,
Katona Dénes
Hetven,hatszáz hetven kilencvennyolc

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép
Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Kérdések/hibák

#514

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Szia!
Nem teljesen értem :)
Ha jól értem, akkor a létező valós email címeddel kettő db Mi account -d van.
Egyik a régi mobilhoz, másik az újhoz.
A régi telefonon, a régi Mi Account-ból nem tudsz kijelentkezni, az új telefonon, új Mi Account-ba pedig nem tudsz belépni, és e közbe jelszót is cseréltél.
Tudomásom szerint 1 email-ra, 1 fiók lehet.

Szerintem én itt kezdeném: https://i.mi.com/?_locale=en
1, létező email-l, és hozzávaló jelszóval belépek.
2, Settings menüben, a társított eszközöket (My devices) eltávolítanám.
12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
zedi22
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.09.12. 08:40
3
Telefonom: Redmi Note 7

Re: Kérdések/hibák

#515

Hozzászólás Szerző: zedi22 »

Üdv! MIUI Global 11.0.1 fut a Redmi note 7 készülékemen. Belelépnék a beállítások-a telefonról menüpontba, de rendszeresen felvillanna az előugró ablak viszont abban a pillanatban le is áll. Kilép és alaphelyzetbe ugrik a készülék. Egyáltalán nem tudom megnyitni a telefonról menüpontot hónapok óta. Van erre megoldás?
mmate940
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.01.09. 08:30
3
Telefonom: Xiaomi Mi 10T

Re: Kérdések/hibák

#516

Hozzászólás Szerző: mmate940 »

Sziasztok. Rendszeresen másoltam Pendrivera filmeket. Most a Mi 10t valamiért engedelykerest csinál és hiába engedélyezem mindig vissza dob és újra engedélyt kér.. se törölni nem tudok se másolni.

Mi lehet a gond ? Köszi.

Kép

Kép
Speedy007
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017.08.07. 13:05
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9T
Gender:

Re: Kérdések/hibák

#517

Hozzászólás Szerző: Speedy007 »

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni. Először is leszögezném hogy az én hibámból van ez és nem a telefoné.. Kinyírtam a MI 10T Pro ujjlenyomatolvasóját sehol nem találtam hozzá alkatrészt egy helyen igen csak nem szín azonos plusz 50 euró alatt nem állnak szóba... Kicsit kutakodtam az interneten és azt vettem észre hogy a képek alapján egy az egyeben ugyanaz az alaktrész van a Redmi K30-ban mint a MI 10T-ben csak a színük más (engem nem zavarna speciel)... Szerintetek ha ilyet rendelek és beépítem a telefonba működne vele a telefon? Felső a MI 10T szériáé az alsó a K30-é nem "S"... Csinált már vki hasonlót hogy nem konkrétan a típushoz való alkatrészt épített bele a telefon de még is tökéletesen működött a telefon.. Mert akik a k30-hoz árulják lövésük nincsen sőt még a kérdést sem értik inkább ki javítanak hogy a mi 10t az nem k30 hanem k30s
Kép
[
Kép
Avatar
Milestone2
Morgó Medve - Óvóbácsi
Morgó Medve - Óvóbácsi
Hozzászólások: 13856
Csatlakozott: 2014.12.14. 21:49
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Nyűves porhüvelyemben
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 15 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kérdések/hibák

#518

Hozzászólás Szerző: Milestone2 »

Kedves @Speedy007
A Mi10T (5G) [apollo] kínai verziója a RedmiK30S Ultra [apollo]... Annak lehet kompatibilis az alkatrésze. Szerintem.
Megy privát üzenet is.
Tudásbázis:
Bootloader-nyitás menete: https://cutt.ly/AhmWSGM
TWRP telepítésmódok: https://cutt.ly/UhmWWVo
Kínai MI PC Suite: https://cutt.ly/mhmODOf
Xiaomi telefon eladás-vétel előtt: https://cutt.ly/1hmWasf
Flesselés Linuxon: https://cutt.ly/ahAvBst
Kortes1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.02.01. 17:17
3
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Gender:

Re: Kérdések/hibák

#519

Hozzászólás Szerző: Kortes1 »

Sziasztok!

Három problémával fordulnék hozzátok:
Az egyik egy újonnan beszerzett AX3600 routerrel kapcsolatos. Sikerült relatíve könnyen beállítani, azzal nincs gond, viszont a jelerőssége jelentősen elmarad a várttól. A ház nagy részében ugyanolyan a net, mint a szolgáltató (UPC/Voda) által kb 2 éve biztosított routerrel. Több eszközzel több helyen többször néztem speedtestekkel, és nemhogy nem gyorsabb, sokszor még lassabb is volt (átlag kb ugyanaz). A hálószobámból viszont szignifikánsan lassabb, konkrétan használhatatlan a net (igaz, innen az új router kicsit előnytelenebb helyen van mint a régi, több fal, stb).
A második ehhez hasonló probléma, egy wifi range extendert is vettem nemrég, de ezzel sem sikerül javítani a net sebességén a ház kritikus részein (meg máshol sem). Ezzel is több speedtestet próbáltam és sehol semmit nem javul a sebesség.
Végül pedig van egy bedside lamp 2-m és egy yeelight ledszalagom. Ezeknek a beállítása a mi home alkalmazással először nagyon egyszerűen, gyorsan sikerült. Egyszer viszont megpróbáltam szinkronizálni őket, és akkor elvesztek. Azóta akárhányszor resetelem, próbálom régi routerrel, új routerrel, magyar, kínai, szingapúri szerverrel csatlakoztatni, nem jelenik meg a mi home alkalmazásban. A párosítás elvileg sikerül, az utolsó lépésig megy a dolog, ahol a szobát kell kiválasztanom, ki is választom, viszont ezután nem jelenik meg az eszközök között.

Van valakinek valami ötlete valamelyik problémámra?
Előre is köszi,
Peti
AmbrusRobert
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.06. 11:39
5
Telefonom: Sony Xperia Z1 Compact
Gender:

Re: Kérdések/hibák

#520

Hozzászólás Szerző: AmbrusRobert »

Robotok s50
Frissítés után összevissza megy a lakásban kihagy szobákat
Mit lehetne tenni vele?A verzió száma:3.5.8.002034.
A válaszokat előre is köszönöm.
Válasz küldése

Vissza: “Hibák”