Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.4 (06.16)

balewi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013.12.16. 08:33
10
Telefonom: Xiaomi Mi2S

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#11

Hozzászólás Szerző: balewi »

Ok, akkor nem szóltam :)


Nape
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.01.09. 12:26
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#12

Hozzászólás Szerző: Nape »

Szia Vagyula!

Köszönöm gyors és részletes válaszod, hasznos volt és részben sikerült is telepítenem az időjárásos képernyőzárat. De néhány dolog nem megy:

Sikerült gond nélkül telepítenem az appot és frissítette az előzőt ami fent volt.

A helyszín beállitottam, de Miui widgetteket nem lehet bekapcsolni mert inaktív, a V5 ROM meg alapból be volt, és nem is lehet kikapcsolni.

Kép

Sikerült a téma letöltése és be is kapcsolódott, megy a képernyőzáron az időjárás és a helyszín.

A testreszabás viszont nem megy, vagy én nem találom (lehet én keresem rossz helyen mert csak 1 hónapja van Miuim). Szóval megy de nem tudom testreszabni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
doongoo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014.01.24. 22:16
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#13

Hozzászólás Szerző: doongoo »

Sziasztok,
tegnap óta vagyok csak MIUI felhasználó egy Xiaomi Hongmin.
MIUI Ultimate ROM (4.1.27 fejlesztői változat)
Hiába tettem fel ezt a zárat a fentebbi leírás szerint (időjárás alkalmazás telepítése, beállítása megvolt), ikont megjelenít, de semmi szöveget nem ír ki a záróképernyőre. Mit kéne megnéznem, hogy minden OK legyen hozzá?
Titaniumban van pár alkalmazás fagyasztva, de semmi időjárással kapcsolatos.

Előre is köszi a választ.
Nape
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2014.01.09. 12:26
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#14

Hozzászólás Szerző: Nape »

Megválaszolom a kérdéseimet, mert közben új felfedezéseket tettem a MIUI világában és hátha segítek vele doongoonak is.

Az előző hozzászólásomban felvetettem, hogy nem tudom konfigurálni a témákat és az időjárásos zárképernyőt sem, továbbá a más bejegyzésekben emlegetett és vagyula által is leírt "Kevert" téma beállítás nálam hiányzik. Valójában mivel én is 1.0-s MIUI felhasználó vagyok elkövettem azt hibát, hogy úgy álltam hozzá, mint egy "hagyományos" Androidos telefon beállításához.

Alap hiba az volt, hogy a főképernyőn hosszan nyomva a menü gombot bejön egy beállításos menü, mint a többi androidon, és itt a Zár háttere pontot választva bejutottam egyfajta beállításba. ld. a képek. DE EZ NEM AZ A BEÁLLÍTÁS!

Kép Kép Kép

Innen nem lehet részletesen szanaszét konfigurálni a kinézetet, mert ezt csak a TÉMÁK ikonból érjük el! (Amit én jól el is raktam az asztalomról, mivel úgy gondoltam nem kell hogy a helyet foglalja hiszen elérem a témákat máshonnan is... öreg hiba volt.)

Kép

Itt a Kategóriákat választva már ez fogad:

Kép

Wow!! van Kevert gomb míg az előbb leírt módon látszólag ugyan ide jutva ez a gomb HIÁNYZIK! És ha megnyomjuk elérkezik a Kánaán!

Kép

Mindent lehet mindenhogyan állítgatni, és a vagyula időjárásos Zár alkalmazását is itt lehet konfigurálni például ilyenre:

Kép

Remélem segítettem!
doongoo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014.01.24. 22:16
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#15

Hozzászólás Szerző: doongoo »

Én megtaláltam a beállításokat, de sajnos hiába állítom be, akkor sem ír ki semmi szöveget. Csak ikont jelenít meg. Lehet, hogy a Romommal nem kompatibilis? Már mindent kiolvasztottam a Titaniumból és utána mindent újra próbáltam az elejétől, de semmi változás.
Sajnos, pedig jó lenne. Stock romon olyan widgetet tettem ki a záróképre, amit csak akartam, de ebben a miui gyengébb.
wolfpapa

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#16

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Uugy nekem sem müködnek vagyula temai, amik elerhetöek a tema letöltesekben. Sem az Ubuntu LS es a Miui V5_v2.3 sem a legfrissebb fejlesztöi romon(Note 2).
Ami müködik:
X.weather
MiLeaf V5
My Simple Lock

vagy meg a kinai betüsek közül a tema keresöbe ezt irva:

V5 english
mars -(a harom talalatbol a kettö free)
521(langolo kerszttel(hatter megvaltoztathato)
ill van meg par(amik sajnos csak kinai nevvel vannak ellatva) es ha több idöm lesz, akkor csokorba szedem öket.
doongoo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014.01.24. 22:16
10
Telefonom: Egyéb

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#17

Hozzászólás Szerző: doongoo »

Működik az, csak a 4.9.9 beta időjárás alkalmazást kell hozzá feltenni
wolfpapa

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#18

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

az van es megsem megy... :nemtudom:
Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#19

Hozzászólás Szerző: vagyula »

1.A WeatherBZ 4.9.9 beta 21 támogatja az általam készített lockscreeneket.
2.WeatherBZ beállítások MIUIv5 romoknál mindkét opció legyen bekapcsolva.
3.Ha így sem megy, tedd föl ezt is.
wolfpapa

Re: Miui V5 képernyőzár időjárás kijelzéssel v2.3 (12.27)

#20

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Köszi! Ki fogom probalni...Bar akkor a romba epitett "gyari" idöjarast törölnöm kell, vagy nem? Weather provider az maradjon?
Ill azt vettem eszre, mivel nekem is a 4.9.9 beta 21 van meg, hogy a weather dummy.apk-at mar nem telepitette ellenben a Play-röl letöltött verzioval...Ennek igy kell lennie?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wolfpapa 2014.10.16. 13:43-kor.
Válasz küldése

Vissza: “Képernyőzárak”