[Redmi Note 9S] Kérdések, válaszok, megoldások

Válasz küldése
Deleted User 36930

Re: [Redmi Note 9S] Kérdések, válaszok, megoldások

#81

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Sziasztok!
Minden létező fórumot végigolvasva nem találtam megoldást az alábbi problémára Redmi Note 9s esetében (ugyanaz a proci, mint Redmi Note 9Pro és Max):
DIGI voWIFI sajnos nem megy rajta, minden más igen. Az első SIM-ben Telekom Dominós kártya van, VoWIFI hibátlanul megy rajta. A másodikban van a Digis kártya, a VoLTE tökéletes, azonban a VoWIFI nem megy.:( A két kártyát már megcseréltem, úgyse működik sajnos. Annyira nem vagyok profi, hogy nekiálljak rootolgatni, nem szeretnék téglát csinálni a telefonból, ráadásul a banki appok (ha jól olvastam) nem működnének majd?! Modem configot nem találom, annyira zárt a rendszer. Mivel sok helyen nincs térerő, kisegítene a Digis VoWIFI (ha lenne:)). Android 11 van rajta, MIUI 12.5.4.0 Globális verzió.
Van erre valami ötletetek? Hálásan köszönöm a segítséget!


AKriszti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.06.16. 08:35
1
Telefonom: Redmi Note 9S
Gender:

Re: [Redmi Note 9S] Kérdések, válaszok, megoldások

#82

Hozzászólás Szerző: AKriszti »

Sziasztok!
Az a gondom, hogy a dilettáns kollégáim a magára hagyott telefonommal szórakoznak, mégpedig úgy, hogy a mintás képernyőzár ellenére a záróképernyőn lévő kamerát elindítják és viccesnek szánt (egyébként nagyon nem) fotókat készítenek a telefonommal. Esténként minden nap törlöm a nagyjából 100 képet. Unalmas. Túrtam a netet, de semmit nem találtam, ami a telefonomon működne. MIUI 12.5.6 Global rendszerem van. Kérdés tehát, hogy hogy a manóba tüntessem el a jobb oldalról a zárképernyőn a kamera ikont. Más telefonokon ez megoldott, nem hiszem, hogy itt nem lehet! Köszi előre is!
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 9 / Pro / Max / S / T”