[ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF5.0 Stabil,Magyar

tripy1000
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013.12.28. 21:56
10
Telefonom: Nincs
Kapcsolat:

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#11

Hozzászólás Szerző: tripy1000 »

Kedves Mipadosok. Koszonjuk a megrendeleseiteket. Tovabbra is tudnotok kell, hogy egy szuk exkluziv csapatba tartoztok. 50ezer Mipadbol kezetekben tarthattok egy-egy peldanyt. Ezekert a peldanyokert mi nagyon sokat harcoltunk hogy Ti elerjetek. Legyetek turelemmel, a ROM . szepul javul alakul. Mindannyian legyunk halasak eme forumnak es tiszteletteljes uzemeltetoinek. Vagyula es Rajen sok sikert es turelmet a munkatokhoz. Just for HUN. Xiaomishop.hu


Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#12

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Ne idézd az előtted szólót! Még hányszor mondjam el? rajen

Türelem van, holnap már kezemben is lesz a készülék. Gondolom ennek a készüléknek a ROM-ja is ugyanúgy fog fejlődni, ahogy a többi MIUI ROM. Sajnos 4:3-as képarányú normális készülék nem igazán kapható ezen kívül. Minden gyártó a 16:9 vagy 16:10 arányt erőlteti, csak nem tudom miért, amikor a 4:3 sokkal jobb. Végre van egy ilyen készülék. :)
Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#13

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Az en.miui.com oldalon lévő 4.7.18-ban is van már magyar nyelv? Illetve az ott levő romot hogy kell telepíteni? Vagy várjam meg, amíg itt ki lesz rakva az frissebb kiadás?
Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#14

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Honnan lehet letölteni usb drivert Windows 8.1 32 bites rendszerhez?
wolfpapa

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#15

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Pedig fel kene ismernie.... :nemtudom:
Esetleg ezt telepitsd es a program futtatasa közben csatlakoztasd...(a progival ne csinalj semmit!)-ha ezutan sem, akkor a driver problema a pc-ben keresendö...Az a franya Win8.1 64bit-re lett kitalalva, de nem szoltam semmit. ;) Amugy Hello! Regen beszeltünk...Erdekes, hogy beszereztel egy ilyet.. :P ;)
Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#16

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Szia. Igen régen... :)
Igen, végül ezt választottam, bár az LG G Pad 8.3 nagyon csábított (volt már nálam és nagyon tetszett). Végre egy 4.3-as készülék. Nem tudom ki találta ki a 16:9-et, én nagyon megrugdosnám...
Nekem az adb driver kellene. Amúgy látja a gép, megjelenik a meghajtó.
Miért érdekes, hogy ezt vettem?
wolfpapa

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#17

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

Nekem elsöre butuskanak tünik ez a kütyü...Szerintem(de nem 100%) a linkelt progival települ az is, mivel a fastboot romolast szolgalja.
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewth ... t=mi%2Bpad
Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#18

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Mitől tűnik butuskának?
Pedig nem az és recoveryből is lehet telepíteni. Nemrég raktam fel a legújabbat. Jelen állapotában nagyjából a Nexus-ok szoftverezettségét hozza, illetve picivel már több lett és ezután még több lesz, ahogy fejlesztik a ROM-ot. Egyébként meg neked van Mi3-ad, tudod, hogy azon mi van, ez is olyan lesz hamarosan.
wolfpapa

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#19

Hozzászólás Szerző: wolfpapa »

ha Te ezt allitod, akkor nekem ez eleg es elgondolkodtattal a kiprobalasan. Adtam eddig is es adok most is a szavadra.
Örülök, hogy itt vagy! :miuilike: :miuilike: :miuilike:
Avatar
Sharp
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.12.14. 10:33
10
Telefonom: Lenovo S820

Re: [ROM] MIUIHU V5 KXFCNBF2.0 Stabil,Magyar

#20

Hozzászólás Szerző: Sharp »

Köszönöm szépen. :)
Nekem bejön ez a készülék, tetszik. Egy bajom van igazából, az pedig a fogása. Mert csúszik. Kell valami tokot szerezni, amivel jobb lesz a fogása. Legalább a hátlapja ne csússzon. Tényleg, erre még a zagg fóliája is jó lehet és akkor nem lesz vastagabb a készülék.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Pad”