Általános kérdések és válaszok

synyster725
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.30. 13:36
9
Telefonom: Egyéb

Re: Általános kérdések és válaszok

#221

Hozzászólás Szerző: synyster725 »

Win 7-et használok. Már azt is csináltam, több stabil rommal is próbáltam de ugyan az mindnél. Nem tudom mi lehet.


synyster725
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.30. 13:36
9
Telefonom: Egyéb

Re: Általános kérdések és válaszok

#222

Hozzászólás Szerző: synyster725 »

Sziasztok!
Még mindig fenn áll a problémám, hogy újraindul, de sajnos már az történt, hogy be sem akar kapcsolni a telefont. Töltésnél a led sem világít már. Valaki tudna segíteni?
Avatar
peanar
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2013.12.14. 19:25
10
Telefonom: Xiaomi Mi4

Medálok

Re: Általános kérdések és válaszok

#223

Hozzászólás Szerző: peanar »

Szia!
Ki kéne próbálnod egy másik aksival.
Mobil:
System1:
System2:
CWM:
TDB:
synyster725
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2014.04.30. 13:36
9
Telefonom: Egyéb

Re: Általános kérdések és válaszok

#224

Hozzászólás Szerző: synyster725 »

Nincs másik aksim.
daruma
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.03.11. 09:35
10
Telefonom: Egyéb

Re: Általános kérdések és válaszok

#225

Hozzászólás Szerző: daruma »

Sziasztok!

Elnézést előre is a láma kérdésért, de bár elég sok android telefont használtam az mi2s-ben kezdő vagyok. A telefont nem én használtam eddig ezért nem vagyok benne, régebben feltettem egy multi romot az angol fórumról, de most fel szeretném tenni az új 6.0 változatot. shogysem sikerül. Azt láttam itt tegyem fel a szokott módon az utolsó 5-öst, aztán a hatost, de zip sign erorral nem hajlandó telepíteni az utolsó 5-öst. Gyári recoveryvel próbálkozom. Köszi előre is a segítséget!
Avatar
peanar
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2013.12.14. 19:25
10
Telefonom: Xiaomi Mi4

Medálok

Re: Általános kérdések és válaszok

#226

Hozzászólás Szerző: peanar »

Szia!

Most melyik, milyen V5 van a telefonodon?
Innen letöltheted a legújabb miuihu V6 romot. Ezt próbáld meg felrakni gyári recoveryvel. Ha ezt sem engedi, akkor próbáld meg felrakni a cwm recoveryt (segédletnek használd a Tudásbázist!) Ha felment a cwm recovery, az előbb belinkelt oldalon a V5 romról való váltás lépéseit kövesd. Ha a cwm sem megy fel, akkor a A fastboot romról való váltás lépései alapján járj el.
A váltás előtt (mindegy, hogy cwm, vagy gyári recoveryvel) kötelező a full wipe!! Ebből kifolyólag előtte csinálj biztonsági mentést, ha fastboot romot kell feltenned, célszerű a fényképeidet, meg ami nélkülözhetetlen, felmásolni a sz.gépre, hogy ha véletlenül rosszra kattintasz, ne tűnjenek el az adataid.
Mobil:
System1:
System2:
CWM:
TDB:
Avatar
neduddgi
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.02.18. 09:59
10
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Szabadka
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések és válaszok

#227

Hozzászólás Szerző: neduddgi »

Sziasztok!
Kellene egy kis segitség! Próbáltam frissiteni a legújabb fejlesztői rom-ra, de valami nem lett ok, mert csak a Mi logó jött be...aztán egy csomó idegesség után sikerült egy régebbi a 4.12.19. -es fejlesztői romot (azelőtt is ez volt fenn) elővarázsolni....Hogy miként jött be, nem tudom...viszont a CWM recovery eltűnt, és sehogy sem tudom visszarakni a frissitő menüböl. Azt irja ki, hogy : " a frissités most nem hajtható végre! Jelentés küldése a MIUI nak. Újra, és újra ezt az üzenetet kapom, ahányszor csak próbálkozom. Van e esetleg valami más utja is a recovery felrakásának, illetve mi lehet az oka, hogy nem megy fel? A recoveri-clockwork-6.0.48-aries-2140510-signed recovery volt fenn ezelőtt.
Avatar
balika011
Fejlesztő
Fejlesztő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2014.05.16. 18:48
9
Telefonom: Redmi 2

Medálok

Re: Általános kérdések és válaszok

#228

Hozzászólás Szerző: balika011 »

Belső sd-re felrakod update.zip néven. Újra indulsz mirecoverybe. Itt csinálsz egy frissítést. 8-}
VF 845 ->Moto Defy -> VF 875 -> Xiaomi Redmi 1S (-> Sony Xperia L) -> Xiaomi Redmi 2
Avatar
neduddgi
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.02.18. 09:59
10
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Szabadka
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések és válaszok

#229

Hozzászólás Szerző: neduddgi »

Csináltam már, de nem is indul a telepités, valami hibaüzenettel kiklép a telepitésből
Avatar
balika011
Fejlesztő
Fejlesztő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2014.05.16. 18:48
9
Telefonom: Redmi 2

Medálok

Re: Általános kérdések és válaszok

#230

Hozzászólás Szerző: balika011 »

Akkor a zipból kibontod a recovery.img-t, majd fastboot-al felteszed.

Kód: Egész kijelölése

fastboot flash recovery recovery.img
fastboot reboot
VF 845 ->Moto Defy -> VF 875 -> Xiaomi Redmi 1S (-> Sony Xperia L) -> Xiaomi Redmi 2
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi2S”