Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

Avatar
Muky
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.08.08. 22:05
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#11

Hozzászólás Szerző: Muky »

Sziasztok.

Szivesen vennék egy-két márkát amiket "biztos" kezel a készülék. Akár 64 vagy 128GB-ost. :D
Előre is köszönöm :)


Redmi Note 2 Prime
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#12

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Samsung pl

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Avatar
Muky
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015.08.08. 22:05
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#13

Hozzászólás Szerző: Muky »

Köszönöm :)
Redmi Note 2 Prime
kiscsucsesz
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2016.02.15. 03:04
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Gyenesdiás

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#14

Hozzászólás Szerző: kiscsucsesz »

Jettero » Ma, 09:25 írta:Azért én még körüljárnám a microSD típusát is... Van néhány vacak és olcsó fajta.
Ez a "kikapcsoláskor felejt" dolog két szituban lehet: vagy a taroláskor a cache-ben ragad az adatok egy része (amit az SD kártya leválasztásával biztos lehet kezelni), de valószínűbb hogy az adatok írásakor az nem sikerül rendesen - vagy csatlakozási vagy memória chip hiba. Megpróbálhatnál Windows alatt egy "felület ellenőrzést". Még hasznos lehet a H2testw nevű SD-kártya ellenőrző programocska. Az ki tudja mutatni, ha hamisított a ráírt tárolási kapacitás (ami ugyanilyen furcsaságokat okozhat).

No. a h2testw-t lefuttattam nem jelzett be hibát. elvielg mind a teljes felületet kiirta vissza is tudta olvasni ami meglepett. ez a cacheben maradt dolog ez lehetséges megoldás,de ez azért cinkes nekem mert be van állitva hogy kapcsoljon k ia telo éjjel reggel meg vissza. nem lehet automatára tenni a cache üritését???? :O

az hogy az adatok irása nem sikerül megfelelően megint csak létezhet,mert párszor ha fényképet csinálok csak a kép teteje látszik alul meg szürke vagy zöld. de ritkán csinálja inkább a felejtés az amit csinál. létezik hogy mindkét sd kártya memoria hibás? mindkettő kingston "papiron" nemtudom hogy eredeti-e de ez a tipikus előlnyilós csoamgolása volt

http://bitbolt.hu/letoltes/pic/MemkSDHM ... GBCL10.jpg ilyen :(

lehet hogy hamis? de a h2testw nem jelzett hibát. bár gondolom nem jelent semmit ugyanugy lehet memoria zavaros.... :( :( :( :( és esetleg tudtok ajánlani megbízható 32gb-s sd-t és/vagy boltot ahonnan lehet viszonylag olcson kapni nem "gagyi" sd-t?
Avatar
Jettero
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2015.12.09. 20:25
8
Telefonom: POCOPHONE F1
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#15

Hozzászólás Szerző: Jettero »

A cache hibát csak a megnyilvánulás miatt írtam. Nem hiszem, hogy pár órával később ilyesmi előfordulhatna. Nagyon régen rájöttek már, hogy miképp oldják meg ezt op.rendszer szinten... Még a Windows is szinte azonnal kiadja az pendrive-ot - utólagos kiírás nélkül. Sajnos az SD tesztelése csak számítógépben volt meg. Még nem zártuk ki a mobilod érintkezőit...

Hozzászólás Tapatalk használatával.
- Redmi router AC2100, MiWiFi stable version 2.0.23 - kínai;
- Mi WiFi Router 4, MiWiFi 2.26.175 | Stable - kínai (extenderként);
- POCOPHONE F1, MIUI by mi-globe.com 12.0.1 | Stabil.
Manti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.11.03. 12:32
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#16

Hozzászólás Szerző: Manti »

Én meg is kérdeztem tőlük, nem ugrik a gari. DE amúgy én a telómat MIUIHU-val kaptam tőlük, ezzel forgalmazták, hála a magasságosnak. :) A helyedben én felvenném a kacsolatot az Eustock- al, az a tapasztalatom hogy igen normális a hozzáállásuk. Könnyen lehet, ismert probléma egyszerű megoldással.
kiscsucsesz
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2016.02.15. 03:04
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Gyenesdiás

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#17

Hozzászólás Szerző: kiscsucsesz »

hát nem. valoban nem zártuk ki. de azt hogy tudnám ellenőrzini? kellene egy megbizhato sd mi?
kiscsucsesz
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2016.02.15. 03:04
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Gyenesdiás

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#18

Hozzászólás Szerző: kiscsucsesz »

nos irtam az eustocknak. meglátjuk mit reagálnak. egyébként megprobáltam pár ujrainditást. random időközönként. egyenlőre most nem csinálja,miotoa beállitottama fejlesztőibe a beállitásokat. de... ne kiabáljuk el, ez a telefon van oylan jofej hogy elhiteti hogy minden rendben. a franc a pofikáját. nagyo nszeretem amugy ezt a telot. de ezt abbahagyhatná mert zeneörült vagyok és nem leszünk igy barátok ha mindig elfelejti a kedvenceimet pont xDD :D
kiscsucsesz
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2016.02.15. 03:04
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Gyenesdiás

Medálok

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#19

Hozzászólás Szerző: kiscsucsesz »

no! sikerült lőnöm egy képet. hálistennek tökéletesen látszik hogy miről beszélek. ezt a képet most fényképeztem nincs 2 perce a szöveg irásával együtt
Kép
ha nem nyitja akkor uj lapon nyissátok meg :)

erről beszélek. surface test az nem mutatott hibát egyébként! telejsen tanácstalan vagyok. de mostmár nagyon mérges is
morcmalac
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.11.23. 22:28
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Xiaomi Redmi Note 2 - 128 GB SD kártya támogatás

#20

Hozzászólás Szerző: morcmalac »

Az én note 2-öm ugyanezt csinálja .Minden heti frissítés után egyre több fénykép sérül ,valamint zenék lesznek 0 kb,és telefirkálja mindenféle nevü és kiterjesztésű file-okkal(örülök a frissítéseknek ,csak mindig utána tapasztaltam a hibákat).A kártya amúgy Samsung EVO 16GB-os .
Egy régi 8 gigás sandisk-kel is próbáltam ,ugyanez történik.Ez a kártya garantáltan eredeti.Valószínú hogy a teló lesz a ludas.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 2”