MiBand 2

Neked is lesz?

Nem várok, most kell, megrendelem bárhonnan!
98
47%
Megvárom a hazai forgalmazókat (garancia előnyben)
43
20%
Áhh... meg vagyok a mostanival.
39
19%
Megvárom, amíg a fórumon sorsolnak! :D
30
14%
 
Szavazatok száma: 210

Mendez
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.01.17. 22:49
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MiBand 2

#521

Hozzászólás Szerző: Mendez »

Már mindent megnéztem, de nagyon idegesítő nem látom mi lehet az. A hívásnál is miért rezeg ,és miért jelzi hívás folyamatban.. csak feleslegesen meríti.

Ha telefonon hívnak elkezd rezegni, megmutatja az utolsó pulzus mérést és utána jön a hívó fél. Minek? :) Nincs is monitorozás bekapcsolva.


Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: MiBand 2

#522

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

pedig valami be van kapcsolva akár a mi fit akár valamelyik más alkalmazás.nézd végig milyen alkalmazás van a telefonodon
"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
papzi57
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2018.01.20. 11:02
6
Telefonom: Egyéb

Re: MiBand 2

#523

Hozzászólás Szerző: papzi57 »

Mendez » 2018.02.05. 13:46 írta:
balu1977 » 2017.12.22. 11:16 írta:Enyém is halványabb. Ahogy olvasgatom ez általános probléma. Ennyit bír az ócó óra kijelzője.
Látom többen panaszkodtok erre, pont ezt tapasztalom én is. Egy ismerősöm rendelt és amikor megnéztem az ő kijelzőjét, mondom ne már sokkal jobban világít, az enyém már kint nem is volt olvasható. Nemrég rendeltem újat. most jó, de azért évente lecserélni vicces...
Media Marktban láttam kétféle Mi Band 2-t: az egyiknek a dobozán látható képen halvány, fehér kijelző látható. A másikon kicsit kékes árnyalatú a kijelző képe és lényegesen (sokkal!) fényesebb! Amennyire a dobozt meg tudtam nézni, teljesen azonos adatok voltak ráírva. Viszont ez utóbbi 3000 Forinttal volt drágább.
Mi lehet a különbség (már a dobozon láthatón kívül), mert azt, hogy tényleg nagyobb-e a fényereje, azt csak kibontás és bekapcsolás után lehetne látni.
Pixi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.01.15. 11:52
6
Telefonom: Egyéb

Re: MiBand 2

#524

Hozzászólás Szerző: Pixi »

Sziasztok,

Frissen vásárolt Band 2 esetén meg lehet valahol oldani, hogy kiírja a hívó nevét ha magyaron van a telefon? Angolra állítva működik, de magyaron sajnos nem. Van erre megoldás?

üdv
Zoli
Avatar
jobarathok
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2016.04.16. 16:44
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: MiBand 2

#525

Hozzászólás Szerző: jobarathok »

Én erre (is) használom a MiBandage alkalmazást. Itt a fórumon is van topikja: viewtopic.php?f=74&t=2672
Pixi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.01.15. 11:52
6
Telefonom: Egyéb

Re: MiBand 2

#526

Hozzászólás Szerző: Pixi »

A mi fit és a bandage együtt nem működik? Fent volt az is a telón, de nem ment.
Avatar
jobarathok
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2016.04.16. 16:44
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: MiBand 2

#527

Hozzászólás Szerző: jobarathok »

De, szükséges is hozzá.
Pixi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.01.15. 11:52
6
Telefonom: Egyéb

Re: MiBand 2

#528

Hozzászólás Szerző: Pixi »

Ìgy akkor értem. Már látom, hogy csak a pro verzió esetén megy. Így akkor mind a két app kell párhuzamosan. Na majd belejövünk a tekergetésbe. :)
Avatar
szimla65
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2015.10.18. 21:27
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
Gender:

Medálok

Re: MiBand 2

#529

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Sziasztok!
Lenne egy kis problémám,mindenféle segítséget ötletet szívesen veszek.Már 2. alkalommal történik,hogy mikor a telót bent hagyom és mondjuk elmegyek kajázni,vagy fürdeni(10 m-en belül kb vagy határeset).A Band lecsatlakozik és többet nem lehet létrehozni a kapcsolatot sehogy.Már volt minden törlés,újra telepítés,újra indítás,twrp -ben törlés de semmi nem hozott eredményt.első alkalommal még a gyári global stabil volt rajta ,akkor pont nyitottam és feltettem az eu stabilt akkor jó lett.Most ismét bedobta a törülközőt,itt fekszik előttem az íróasztalon.
Ez most kuka vagy mi lelte?kb 1 éves.
Skuzzy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.01.29. 10:13
6
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MiBand 2

#530

Hozzászólás Szerző: Skuzzy »

Egy egyszerűnek tűnő kérdésem lenne. A nyári időszámításra hogy áll át az óra rajta? Magától eddig nem tette meg:-(
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”