Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

vtamas87
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016.01.10. 11:41
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: segítség kérés --- Redmi note 3 BL nyitás magyarítás

#11

Hozzászólás Szerző: vtamas87 »

Hát ha a nyitási kérelem megvan akkor tényleg hamar megvan a dolog. Flashtool al romot felrakni sem sok. Igaz én nem mentek semmit mindig új a rendszer. :)


Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: segítség kérés --- Redmi note 3 BL nyitás magyarítás

#12

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

vtamas87 » Tegnap, 22:19 írta:Igazából tényleg le van írva minden már elég szájbarágósan is, lehet össze kell bogaraszni kicsit, nekem sem volt az elején egyértelmű, de át láttam az egészet és így most már pofonegyszerű. Ha időm engedi, holnap megírom emailben az egészet.
Kérdés csak az, mennyit értesz a dolgokhoz. Pl recovery, flash tool, twrp stb. Arra gondolok mennyire szájbarágósan kell elmondani. Mert eltudom 3 mondatban is, meg fél oldalon keresztül is :)
Üdv, szia, jó estét!
Nekem mint laikus le tudnád írni szájbarágósan ? pölö pm (Töviről, hegyiről)
Ha időd, és kapacitásod lenne rá ?
Köszi.
12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: segítség kérés --- Redmi note 3 BL nyitás magyarítás

#13

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

KákalakiAkka » 2016.04.19. 20:35 írta:Nem neked írtam, de hogy ne maradj ki, érdekességből járjon mindenki utána, sok olvagatás után nem kell ilyen videót összeállítani, mert már minden kiderült, ami itt kérdés! Akinek van ideje, az után is járhatna a dolgoknak.
Nem olvastad figyelmesen a dolgokat. A dev nem megy fel el se lehet kezdeni. A accountra azt irta nem ehez van az unlock engedély, az kiderült miért van mert 2 kártyás a telefon és közben a mobilkártya is bekerült és az bezavart a csak gsm hívó kártyával menne a nyitás azt az acountot elfogadja de a leírs szerint előbb a dev -et vissza kell rakni azt meg nem eszei meg. El se tudom kezdeni. Amúgy baromi kaksi , hogy 5 cikkből kell összevadászni ahelyett, hogy egyben lenne. Meg is fogom csinálni egyben egy filmbe a buktatókkal együtt. A helzet az, hog egyenlőre nem tudok továbblépni mert a dev-et nem tudom feltenni rá. A mentés is gond volt mert a mipcsuite nem tudott backupot csinálni de a telefon menüjében megtaláltam és kimentettem mindent. Szerintem egy átlagfelhaználót nem szenvedtetni kellene hanem segíteni , ennek a fórumnak erről kellene szólni nem szivatásról, sokan sok időt szánnak a fejlesztésre de semmit se ér ha nem tudom feltenni. Pont ezért vettem ezt a telefont mert nyitható a bl-je, csak mégse...
Nincs új a nap alatt
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás- dev nem megy fel.?

#14

Hozzászólás Szerző: rajen »

És most? Zárjunk be? Mert egy ember nem tudja megcsinálni? Érdekes, hogy a többi tag simán oda-vissza mindent megcsinált. Esetleg nem hibás a telefonod? Gondolkodtál már az eladónál reklamálni? Esetleg visszaküldeni szervizbe? Megveszel nyiháónahinál valamit és idejössz minket szidni? Kicsit már mindenki furcsállja, hogy másnak megy, csak neked nem. Minden folyamat külön cikk, mivel ez nem egy folyamat, ami onnan indul, hogy megveszed és magyar nyelvű rommal végződik. Mindent külön le kellett írni, mivel lépésben haladt mindenki.

1. Megvette(honna, mikor, mennyiért, stb.)
2. Ha nem gyárival jött, felrakni a gyárit
3. Megjelent multi tákolt romot feltenni zárt BL-re
4. Megjelent xiaomi.ue romot felrakni zárt BL-re
5. BL nyitás
6. Nyitott BL-re romot rakni

Épp elég munka van így is mögötte. Ha nem megy keresd fel a szervizes kollégát Digojrt (info@miuiszerviz.hu) és egyeztess vele. Nyitni nem fogja, de valószínűleg a helyes romot felteszi.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: segítség kérés --- Redmi note 3 BL nyitás magyarítás

#15

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

rajen » 2016.04.20. 10:36 írta:Ezzel az abaj, hogy nem 1 sör és kész. Lehet nem megy fel elsőre a kínai rom flashtoollal, lehet másik rom kell, vagy flashtool. Közbe jöhet valami és akkor tégla, akkor megint másik driver, flashtool vagy rom. Plusz imei visszaállítás. Órákig el lehet szüttyögni vele. Aztán jön a nyitás. Mindenhonnan kijelentkezni, aztán vissza ugyan azzal mindenhova, várni a szinkront, majd próbálni nyitni. MTK verziónál nem kevés idő, Snapinál van már más megoldás.
A feltett képekből látsz valamit?
Nincs új a nap alatt
Blackphanter
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2016.02.18. 16:50
8
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás- dev nem megy fel.?

#16

Hozzászólás Szerző: Blackphanter »

Respect Rajen.
Már tényleg kezd unalmassá válni itt ez a nyavalygás főként hogy már több helyen többen próbáltunk segíteni.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Blackphanter
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2016.02.18. 16:50
8
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás- dev nem megy fel.?

#17

Hozzászólás Szerző: Blackphanter »

Egyébként gyári rom alól is megy a nyitás amit tudtommal felmegy a gyári recoveryn is (http://en.miui.com/a-232.html - a dev. is felmegy). Nem kell sp flashtoolal szórakozva felrakni a dev. romot,de ezt is leírtuk már páran pár helyen. Másrészt ez egy kínai telefon amit nem Európába szántak és mindenki számára elérhető volt az információ hogy nem fog olyan könnyen menni a rom csere és lehet hogy nem lesz magyar rom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Avatar
Papp18
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2016.03.24. 11:24
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 6 Pro
Tartózkodási hely: Szolnok
Gender:

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#18

Hozzászólás Szerző: Papp18 »

Sziasztok!

A mai napon megrendeltem az új készülékem és bejöttem, hogy felkészüljek a magyarításra. Kezdő vagyok a telefon témában, de érdeklődő és nyitott. Egyelőre annyi segítséget kérek, hogy hol van az az 5(?) leírás, amivel meg kell ismerkedni, ha magyar note 3-ra vágyom. Nincs elég időm sajna, hogy mindent végigolvassak, ha belinkelné valaki, vagy rávezetne, mely hsz-eket kell elolvasni azért igen hálás lennék. Valaki korábban ígért egy részletes leírást, ha valóban van egy kész, mint pl a redmi 3 topikban ( a nejemét onnan vett tudással magyarítottam), azt nagyon szívesen venném. Előre is köszi! (Remélem megfelelő helyre írtam be)
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#19

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

Szia , már rég készen lenne , de nekem se segít senki, mert ami nem úgy megy mint a karikacsapás azzal itt nemigen foglalkozik senki. Amikor elakad az ember pont akkor kellene a segítség, ha megy akkor az angol fórum leírása alapján is menne...Nos először is menj fel a honlapra /unlock és ott menj végig és kiirja , hogy a nyitási kérelmedet elfogadta és várj 10 napot. Utána folyt köv.
http://en.miui.com/unlock/
Nincs új a nap alatt
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi note 3 BL nyitás magyarítás elakadtam

#20

Hozzászólás Szerző: rajen »

Azért ne ess túlzásokba, mert neked nem megy a folyamat. Itt mindenki arra támaszkodik ami van. Mi is csak ennyit tudunk a folyamatról, többségét innen-onnan szedtük össze, tapasztalatból, mások leírásából. Érdekes, hogy mennyien meg tudták csinálni ennyi információból, nem tudjuk mindenki kezét fogni és ott ülni mellette, hogy most ide kattints, most ezt írd be, most ezt nyomd meg. Neked is elég sokan segítettek már és nincs több ötlet.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 3”