Roaming tiltasa

Válasz küldése
REDFIELD
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.15. 12:11
8
Telefonom: Redmi 2

Roaming tiltasa

#1

Hozzászólás Szerző: REDFIELD »

Sziasztok!

Van egy dual simes Note 4 g-m.Jelenleg 6.1.14-es MIUi(mindig frissitek amugy).
Ausztriaban dolgozom,napi ingazas(ez is nemet billentyüzet,azert nem tudok ekezettel irni).
Van egy telekom dominom es egy A1 Be free feltöltös szintugy.Ugye innen is tudjak csörögni
meg otthonrol is.De ahogy valamelyik tererö megszünik automatikusan atallnak valamire pl Tmobile Ausztria
Ezt nem tudom letiltani ,barmit is probalok .Most pl.Ausztriaban vagyok atallt T-Mobile ausztriara,
hiaba aktivalom vagy deaktivalom az AUTOMATIKUS VALASZTAST a SIM KARTYA/TMOBILE/MOBILSZOLGALTATOK
menüpontban akkor is ugyanugy atall a labanc frekvenciara.Mobil adat is kikapcsolva-nemzetközi adatbarangolas is.

A Baratnömnek egy DOOGEE F5 van azon Android 5.1 ,a helyzet ugyanaz.
A gaz az az egeszben hogy otthon nem all vissza automatikusan magyarra mert van meg osztrak tererö is(Szentgotthard)
es ez mar sok penzembe került ha figyelmetlen voltam.
Szoval mit tehetnenk ez ellen?Igen morbid hogy a telefonok önallositjak magukat.Ha nincs magyar tererö akkor legyen
csak a masik kartya aktiv.
Bocs ha tul terjengös voltam,varom az ötleteket,köszi.Androidra is.


Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Roaming tiltasa

#2

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

A roamingot szolgáltatónál tudod tiltani, keszülek szinten nem.
Egyébként max azt tudod tenni, hogy a simnel a szolgaltato valasztast manualisra teszed, es ott kivalasztod a Neked megfelelot az adott simnel. Hogy igy visszaall-e majd magatol amikor ismet van neki "hazai" tererő, azt majd kitapasztalod, soha nem jartam meg igy.
De a szolgaltatoi roaming tiltas a legegyszerubb.

Tapatalk-kal küldve az én Redmi Note 2-el
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 4G”