Redmi Note 4G (dior) romolás :D

Válasz küldése
Avatar
Vandor78
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2014.04.04. 10:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#1

Hozzászólás Szerző: Vandor78 »

Sziasztok fórumtársak!

Úgy gondoltam, hogy nyitok egy témát melyben az általam kipróbált, romokról írok pár sort és ha valaki aki esetleg nem ismerné őket akkor ki is próbálhatja (de csak saját felelősségére!!!)


Amit rólam érdemes tudni:
Sokszor megfogadtam, hogy nem nyúlok hozzá a telefonhoz, ha már van egy teljesen elfogadható és belakott rendszerem, de a vérem és az agybajom hajt előre, hogy hátha jobb, mint ami most van!
A MIUI romokat még a HTC HD2-es telefonom életében (isten nyugtassa szegényt) ismertem meg, akkor teljesen a bűvöletébe kerültem.


Az itt fellelhető romokról a tapasztalataim:

MIUIHU és a MULTI (V6): nagyon jó és stabilan működnek nálam, viszont ami nem tetszik, hogy a navigáció alatt sajna melegszik és többször előfordult, hogy ha hívtak nem tudtam felvenni a telefont! Sajnos a heti frissítések nem mindig tökéletesek, de aki ezt választja annak számolnia kell ezzel.

MULTI stable rom: az oldalon még a V6.5.1.0 KHICNCD lelhető fel, de van már frissebb is.V6.6.1.0 KHICNCF, ebben már benne van (vaku villogás hívásnál, és itt megtalálod még hogy mi minden van benne: http://en.miui.com/thread-133925-1-1.html)
Innen érdemes letölteni a MULTIT (magyar nyelv van benne)

http://htcfanboys.com/download/acid/?ac ... lder=76899

MIUI V5 (21.0.0) stable: nálam ez a kedvenc, sokkal jobban tetszik a régi dizájn, és az alapértelmezett csengőhangok is jobbak. Van egy pár hátránya, hogy a facebook applikációban az értesítéseket nem lehet beállítani mert összeomlik, nem teljesen magyar (ezzel együtt lehet élni). Találtam hozzá majdnem teljesen magyarítottat de ez nálam nem volt stabil.

sMIUI V6 heti kiadásos:
Innen tölthető: http://xiaomi.eu/community/threads/rom- ... ore.25985/
Ezzel a rommal nem voltak navigáció közben gondjaim, használható maradt a telefon, hasonló mint a MIUIHU és a MULTI de valahogy nálam gyorsabbnak tűnt. Az aromás telepítő nálam nem működött ezért én inkább a normál letöltést és telepítést ajánlom.
És egy nem MIUI rom: [ROM][PORT] PAC ROM UNOFFICIAL for Redmi Note 4G Single Sim
Ezt a hétvégén próbáltam ki, nincsen benne kínai app mint az előző PACROM-ban. Annyira gyors hogy már majdnem elejtettem a telefonom a sebességtől. Egy napig volt fent, tehát nem sok tapasztalatom van róla, de minden működött nálam, csak hát sajna nem MIUI. Ezért nem gyere be.
Innen tölthető: http://forum.xda-developers.com/redmi-n ... g-t3093908
Nos egyenlőre ennyi lenne, amiről tudok és érdemes beszélnem, a többi romról nincsenek jó tapasztalataim tehát én nem ajánlom.
Még mielőtt bárki elkezdene bombázni tudnotok kell rólam, hogy ugyan olyan átlagos felhasználó vagyok mint mindenki.
Ezzel a témával csak az volt a célom, hogy segítsek azokon akik esetleg nem ismernék ezeket a romokat!
Üdvözlettel: Vandor78 (yuzer-luzer)


Avatar
Nataniel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2014.12.06. 08:20
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Berlin
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#2

Hozzászólás Szerző: Nataniel »

Lolli custome van?
Avatar
Vandor78
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2014.04.04. 10:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#3

Hozzászólás Szerző: Vandor78 »

Elvileg van, de én még nem próbáltam, mivel a kamera nem működik!
Avatar
shiftyHungary
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015.08.05. 18:39
8
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#4

Hozzászólás Szerző: shiftyHungary »

Ápdét: a fejlesztők elvileg kijavították a kamerát és a többi kisebb hibát javítják a kiadás előtt.

Tapatalk-kal küldve az én HM NOTE 1LTE-el
Avatar
Nataniel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2014.12.06. 08:20
9
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE
Tartózkodási hely: Berlin
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#5

Hozzászólás Szerző: Nataniel »

Melyiknél?

Az üzenet Tapatalkkal lett elküldve Xiaomi Redmi Note 4G-röl (dior)
Avatar
Vandor78
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2014.04.04. 10:19
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Redmi Note 4G (dior) romolás :D

#6

Hozzászólás Szerző: Vandor78 »

A lollit javították, de még nem százas, sok minden nem működik még stabilan. Ha ezek megszűnnek akkor úgyis kipróbálom és jelzem a tapasztalataimat!

Update: Nos feltettem a PacMan féle lollit: 5.1.1

Iszonyat gyorsnak tűnik, a hang az meg fenomenális, szerintem sokkal hangosabb és jobb mint az eddigi általam kipróbált összes rom.
Hátrányok: ami ismert (google alkalmazások zöme nem működik és újraindítja a rendszert) Ami működik: google map, mail, kereső) ezeket próbáltam.

Innen szedtem le ha valakit érdekel és van kedve tesztelni: link

Üdv: Vandor78
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 4G”