Általános kérdések,válaszok

Avatar
Toportyan
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1803
Csatlakozott: 2015.04.28. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 11 NFC
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Medálok

Re: Általános kérdések,válaszok

#191

Hozzászólás Szerző: Toportyan »

Milyen romot akarsz feltenni?
Most mi van fent?

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3 eszközömről


Redmi 1s (elhalálozott) MIUI8 6.9.15. MIUIHU / Redmi 3 Pro MIUI9 8.3.22. MIUIHU
Redmi 3 beüzemelés, első lépések ROM csere, GAPPS, BL nyitás, TWRP, MULTI ROM, saját tollból
Bristol
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.02.09. 14:12
8
Telefonom: Xiaomi Mi4i
Tartózkodási hely: Bristol / Győr

Re: Általános kérdések,válaszok

#192

Hozzászólás Szerző: Bristol »

Szia!
Fogalmam sincs, mit kellene akarnom. 10. napja nincs tererőm, próbálkozok mindenfelevel.
Mivel eddig 3 szervízben voltam vele, es kettő rácsodálkozott, hogy ez meg milyen teló, a harmadik meg felajánlotta, hogy megnezi úgy 30 fontert, bár meg ilyennel nem volt dolga. Szóval próbálkozok telefont faragni belőle... :-s
Hülye vagyok okos telefonnal. De ez a legnagyobb bűnöm.
Avatar
Toportyan
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1803
Csatlakozott: 2015.04.28. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 11 NFC
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Medálok

Re: Általános kérdések,válaszok

#193

Hozzászólás Szerző: Toportyan »

Figyi, ha nem tudjuk mi a probléma, nem tudjuk megoldani.
Ha lemondod, hogy Milyen rom van most rajta, lehetőleg képernyőképpel. Elmondod mit szeretnél feltenni, akkor meg tudjuk oldani távolban is.
Én nem feltétlenül tudok segíteni, mert ilyen telefonom nincs, de a fórumtársak simán megmondják a menetet, te meg meg tudod csinálni :)
Redmi 1s (elhalálozott) MIUI8 6.9.15. MIUIHU / Redmi 3 Pro MIUI9 8.3.22. MIUIHU
Redmi 3 beüzemelés, első lépések ROM csere, GAPPS, BL nyitás, TWRP, MULTI ROM, saját tollból
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Általános kérdések,válaszok

#194

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Fastbootban rakj fel egy Stabil romot. Cserelj Sim kártyát! Ha ezek után is kaksi, akkor hardware problem

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Bristol
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.02.09. 14:12
8
Telefonom: Xiaomi Mi4i
Tartózkodási hely: Bristol / Győr

Re: Általános kérdések,válaszok

#195

Hozzászólás Szerző: Bristol »

Most 7.5.2.0/Stable van rajta. Sim kártya tökeletesen működik a kis fácándobáló nokia 6070-ben. Mind a kettő.
De volt már egy ilyenem úgy május környeken, h nem volt tererőm. Semmit nem csináltam vele, csak ebresztőnek használtam, aztán mikor felebredtem a 4. napon minden olyan volt, mint regen. Most is itt volt mellettem az asztalon, semmit nem tudtam elnyomni rajta. Látja a telenoros es a lebarás kártyát is, a wifi tökeletes, a contactokat használja mind a viberhez, watsuphoz, skypehoz, stb. "Csak" telefonkent nem működik, mert nem talál hálózatot. Kuka lesz a vége? =((
Hülye vagyok okos telefonnal. De ez a legnagyobb bűnöm.
Avatar
Toportyan
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1803
Csatlakozott: 2015.04.28. 21:34
9
Telefonom: Redmi Note 11 NFC
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Medálok

Re: Általános kérdések,válaszok

#196

Hozzászólás Szerző: Toportyan »

Biztos, hogy nem lesz kuka, cserélj romot bátran. Fastboot módban

Tapatalkkal küldve az én Redmi 3 eszközömről
Redmi 1s (elhalálozott) MIUI8 6.9.15. MIUIHU / Redmi 3 Pro MIUI9 8.3.22. MIUIHU
Redmi 3 beüzemelés, első lépések ROM csere, GAPPS, BL nyitás, TWRP, MULTI ROM, saját tollból
Bristol
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.02.09. 14:12
8
Telefonom: Xiaomi Mi4i
Tartózkodási hely: Bristol / Győr

Re: Általános kérdések,válaszok

#197

Hozzászólás Szerző: Bristol »

Rendben. Köszi szepen! :x
Hülye vagyok okos telefonnal. De ez a legnagyobb bűnöm.
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Általános kérdések,válaszok

#198

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Bristol írta:Most 7.5.2.0/Stable van rajta. Sim kártya tökeletesen működik a kis fácándobáló nokia 6070-ben. Mind a kettő.
De volt már egy ilyenem úgy május környeken, h nem volt tererőm. Semmit nem csináltam vele, csak ebresztőnek használtam, aztán mikor felebredtem a 4. napon minden olyan volt, mint regen. Most is itt volt mellettem az asztalon, semmit nem tudtam elnyomni rajta. Látja a telenoros es a lebarás kártyát is, a wifi tökeletes, a contactokat használja mind a viberhez, watsuphoz, skypehoz, stb. "Csak" telefonkent nem működik, mert nem talál hálózatot. Kuka lesz a vége? =((
Attól, hogy régi Nokiaban müxik, ebben lehet gond, volt már ilyen.

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Avatar
dvs
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2016.01.30. 21:26
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4G
Tartózkodási hely: Earth

Re: Általános kérdések,válaszok

#199

Hozzászólás Szerző: dvs »

siskad írta:
siskad » 2016.08.02. 20:53 írta:Sziasztok! Azt vettem észre, hogy mobilneten való internetezés közben ott van állandóan az H vagy a H+ jel, de nem mindig megy, ilyenkor ki is írja, hogy nincs internetkapcsolat. Ez mitől lehet? Telenoros kártyám van. Legtöbbszőr 3G hálózaton jön elő ez a hiba. Azt is olvastam, hogy azért lehet, hogy azt mutatja, hogy 2G van, de még mindig 3G-re van csatlakozva. Ebben lehet valami igazság?
Erre valaki?
Nekem amúgy redmi note gucci-m van de hasonló probléma itt is fellép. Jellemzően akkor amikor kétféle csatorna hasonló térerővel jön, a teló átkapcsol egyikről a másikra, majd vissza és ezalatt szünetel az adatforgalom. Szerintem ez nem a készülék hibája hanem működési sajátosság. A net ki-be kapcsolása néha segít. Lehet még a beállításokban a vezetéknélküli és egyéb hálozatok-->simkártyák és mobilhálozat--->(szolgáltatód neve)-->hálózati tipus választása
menüpontban leveszed csak 3G -re (vagy csak 2G de akkor lassú) akkor nem akar váltogatni a kapcsolati sebességek között.

Tapatalkkal küldve az én HM NOTE 1S eszközömről
techtoys
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.09.17. 15:16
8
Telefonom: Xiaomi Mi4i

Re: Általános kérdések,válaszok

#200

Hozzászólás Szerző: techtoys »

Hali!
A telekommal volt egy 9 hónapos harcom. Összegezve: hibás a telekom válózata. Cserébe elengedték a hűségidőm, és a kaksi samsung s5 mini-t is visszavették új áron.
A vita végén még írt a nagytudású (de dilettánsokat foglalkoztató) telekom egy levelet, hogy náluk minden rendbe van, de
nagylelkűségükből engednek a kérésemnek. Én ezt tartom most a leggyengébb szolgáltatónak.
Bp.-en tudok olyan irodaházakat több kerületben is, ahol nem lehet telekommal telefonálni, és nem is hajlandóak megcsinálni.

Most Telenoros lettem (menekültem a bugyiszíntől), itt meg térerő gondjaim vannak még Bp-en belül is. Sok helyen csak H+ -t tud a hálózat, ezért fix 3G-re kapcsoltam vissza, nem küzdök a 4G-vel.
Ugyainis ha 4G-re kapcsolod sok esetben ahogy a gyenge jel miatt ugrál ide oda a telefon, a hálózatról leesik, és nem vagyok felhívható.

Dudafonról is van olyan infom, h Bp-en Erzsébeten sok helyen nem megy. De még a 2G sem!
Bár nekem régebben a Dudafon megfelelően ment minden szempontból.

Sebességben a Telekomot hasonlítanám a Telenorral.
Ahol van 4G ott a Telekom csinál több száz Mb/s-t, míg a Telenor kb 10-15-öt.
Ugyanazzal a telefonnal tesztelve! Bár a sebesség az nem minden!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi4i”