Tégla lett a telefonom.

norennord
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.05.02. 02:06
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Tégla lett a telefonom.

#41

Hozzászólás Szerző: norennord »

Sziasztok..
Újfent jöttem a problémáimmal...
mint korábban írtam csináltam a feleségem telefonjával ami redmi 1s gyári vissza állítást.. de előtte azért nyomtam egy szinkronizálást is.. vagy is azt gondoltam hogy nyomtam (i.mi.com) később ott 2 telefonszámot találtam a szinkronizálást megcsináltam a google fiókra is..!
lényeg a lényeg a gyári vissza állítás után minden frankó lett csak az a 200 telefonszám veszett el..
mert..
most már bizonyossá vált hogy a google semmilyen szinkronizálást nem csinál vissza néztem a sz.gépen a fiókba hiába állítok be másik mail címet másik fiókot nem...nem és nem.. semmilyen adatot nem rak fel
számomra ez érthetetlen miért!
számomra érthetetlen hogy viber alkalmazás nem hajlandó beszinkronizálni magának a névjegyeket hiába rakom újra a vibert vagy hiába van bejelölve a névjegyek szinkronizálása nem jelenik meg egyetlen szám sem!
az újra bepötyögött 146 telefonszám az már meg van a (i.mi.com) --n
na most van valamilyen program akár droidos amivel legalább a simkártyára letudnám menteni a számokat..?
ill. (i.mi.com) ott lévő számokat lelehet valahogy szedni..?
az nyilvánvaló hogy új rom kell a felóra amihez megkaptam tőletek a segítséget..(teszem hozzá Ó latin még)
addig amíg nem találom meg a módját vagy egy másik megoldást a telefonszámok mentésére nem akarok bele kezdeni a rom cserébe mert ha még egyszer hibázok a feleségem machetevel fogja a hajamat ketté választani a fejemen..az tuti


Bonca
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2014.09.25. 10:29
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Tégla lett a telefonom.

#42

Hozzászólás Szerző: Bonca »

Hasonló már velem is történt:
viewtopic.php?f=68&t=490&p=76958&hilit=Bonca#p76958

Bonca
norennord
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.05.02. 02:06
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Tégla lett a telefonom.

#43

Hozzászólás Szerző: norennord »

sokadik próbálkozás után a megoldás egy TWRP-t és tiszta telepítéssel felraktam az utolsó legfrissebbet.. minden gondom megfoldott..

köszönöm mindenki segítségét..:)
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 1S”