Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

MIUIFan
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.11.09. 19:04
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#191

Hozzászólás Szerző: MIUIFan »

Sziasztok!

Köszönöm mindkettőtöknek az infókat! :)
Érdekes, nekem meg pont a 7-essel indulgat újra...
Most felraktam a 11a-t próbaképp, meglátjuk ezzel milyen lesz, bár már most észrevettem, hogy a zeblámpa bug nem jött elő most, a 7-esnél ha a lockscreenről kapcsoltam be a zseblámpát, akkor folyton töltést jelzett.


ztm
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 19:15
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 5 Plus
Gender:

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#192

Hozzászólás Szerző: ztm »

Sziasztok!
Csatlakozom az Xcelerate kernelt használókhoz, megírom a rövid tapasztalatokat, hátha valakinek segítségére lesz. Nekem is, feleségemnek is Redmi 1S van, mindkettőn a V5 MIUI volt fent. Az enyémen a Global v53 (én jobban szeretem angol nyelvvel használni), feleségemén a vagyula féle magyar v50. A 2 telefon vásárlása között nem sok idő telt el, az enyém szlovák rendelés volt, a másikat az Extreme Digitalban vettük kb. fél éve. Ez utóbbi GPS-ével folyamatosan gond volt. Míg a v53 max. 10-15sec-en belül már pozíciót fogott, a másik néha 10 percig sem talált semmit. Ha talált is, gyakran eldobálta. Eddig nem volt nagyon zavaró, de mostanában már szükség lett volna a normális GPS-re, most jött el, hogy időm is volt szórakozni vele. Próbáltam először a v50 RESET-et, majd a v50-et is v53-ra frissíteni, helyzet változatlan. Kapott egy MIUI v7-et (egy Mi Band is került a házhoz, az meg jobban is szereti), a legújabb MIUIHU 5.12.31-et, GPS ugyanolyan lassú. Raktam rá Global MIUI v7-et, 7.0.5.0, semmi változás. Visszatoltam a magyar MIUI v7-et, már úgy voltam vele, hogy holnap beadom a szervizbe, mikor olvastam az Xcelerate kernelről, gondoltam megér ez is egy próbát. Mindenki a 7-est és 11-est dícsérte, elsőre a 11-et próbáltam, mégis csak ez a legfrissebb. Minden tök jó vele, a GPS is életre kelt, már 10-20sec-en belül fog pozíciót és tartja is. Reggel óta szórakozok a telefonnal a 7-es MIUI-val, a töltöttsége most esett 27%-ra, gondoltam kapjon tápot. Csak nem tölti a 11-es kernellel az akkut, így átálltam a 7-esre. A rövid tapasztalatok hasonlóak, de ez már az akkut is tölti. Amit olvasgattam eddig - gyenge/szakadozó WiFi, újraindulgatás, alacsony fényerőnél vibrálás, FM rádió probléma, töltési állapotra vált lámpa bekapcsolásra - a 7es kernellel eddig nem tapasztaltam. Egyedül a lámpa funkciónál jött elő, hogy bekapcsolásakor ha töltőn van a teló, kikapcsolja a töltést, de ez legyen a legnagyobb hibája. Hosszabb távú tapasztalatok majd később.
zeno79

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#193

Hozzászólás Szerző: zeno79 »

Most akkor melyik 7-es MIUI van a telón? A stabil multi, a stabil miuihu, a dev. multi vagy a dev. miuihu?
Amúgy örülök ha megoldódik a probléma.
Egy kiegészítés: a töltést mindig kikapcsolja, ez normális, ha a zseblámpát bekapcsolod. CM 12.1, CM13 is ilyen.
ztm
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 19:15
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 5 Plus
Gender:

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#194

Hozzászólás Szerző: ztm »

Az oldalról töltöttem le, Verzió: 5.12.31 (MIUI7), MIUIHU Csapat (vagyula)
Én azt hittem ez a stabil magyar, a telefon viszont fejlesztőinek jelzi. De elég stabilan megy eddig. :)
zeno79

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#195

Hozzászólás Szerző: zeno79 »

Igen, az a heti frissítésű fejlesztői (dev), magyar. Kisebb hibák/furcsaságok előfordulhatnak, de napi szinten attól még használható. A STABIL az régebbi (kb. szeptemberi fejlesztéseket tartalmaz), csak "atomstabil" funkciókat tartalmaz, kevésbé van benne bug.
zeno79

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#196

Hozzászólás Szerző: zeno79 »

Ugyan nem Xcelerate hanem más: God's kernelt (R5) használ valaki Redmi 1S-en? Nálam nem tud wifire kapcsolódni, csak kilistázza az elérhető hálózatokat, megadom a jelszót, és mégsem csatlakozik. ~x( :(( A kapcsoló állása szerint IS be van kapcsolva a wifi. X(
Másnál nincs gond. Angol fórumon is kérdeztem, de csak annyit tanácsoltak telepítsem leírás szerint. Kösz... Mi ez az UKM_armani_R1.zip? Azt is telepítettem a kernel előtt is, után is, így sincs wifi :-w

Szóval legújabb GK_MIUI 04012016 letöltöttem, twrp-ben installálom, wipe cache/dalvik aztán reboot, és nem megy a wifi.
Se új miui telepítés után próbálva, se más külső előző kernel után sem jó.
Mit rontok el? Egyik miui-n sem volt wifi semelyik God's kernellel sem.
Szeretném kipróbálni miui alatt is a God's kernelt, CM-nél már bizonyított nálam!
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
 megköszönték: 1 alkalommal

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#197

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Gondoltammegnézek egy frissebb kernelt, de azt látom, hogy van KK-prod meg LP-prod zip. Most melyiket kell letolteni ?

:-?
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#198

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Gondolom, egyiket KitKat alá, másikat LolliPop alá.
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
 megköszönték: 1 alkalommal

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#199

Hozzászólás Szerző: zacci »

jogos 8D thx!
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3
 megköszönték: 1 alkalommal

Re: Xcelerate™ kernel MIUI 6-hoz is

#200

Hozzászólás Szerző: zacci »

Nos felraktam a leguccso kernelt es azota nincs Wifi. Nem lehet bekapcsolni. Ilyenkor mi van ?
Fejlesztoi 4.4.4 van rajt.
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 1S”