Beszerzes-Tapasztalatok

Avatar
csiszazs
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015.01.16. 15:48
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Tartózkodási hely: Győr

Medálok

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#91

Hozzászólás Szerző: csiszazs »

Szia!
Amikor én rendeltem akkor szállítási költség volt, azonkívül más nem.
Vámra gondoltál?


DG790401
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.06.20. 13:30
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#92

Hozzászólás Szerző: DG790401 »

Tisztelt Fórumtársak!
Az lenne a kèrdèsem, hogy a Honorbuy-on rendelve kell e vámot fizetni, illetve mit jelent pontosan az 5$ összegű vámbiztosîtás. Tanácsot kèrnèk, hogy a Honorbuyról vagy a Xiaomi for saletől rendeljem meg inkább a redmi 2 prot.( lehet hogy meg kellene várni a redmi 3 forgalmazását is) egyèbkènt az asszonynak vennèm.
DG790401
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015.06.20. 13:30
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#93

Hozzászólás Szerző: DG790401 »

Másik kèrdès: a redmi 2 pro esetèn a tokok kompatibilisek egymással, mármint a sima redmi 2 ugyanaz külső felèpîtèsèben mint a pro?
Másik a pro romja magyar-e ès megy e a fejlesztői rajta ès stabil-e.
kadim
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2014.12.04. 20:07
9
Telefonom: Xiaomi Mi6

Medálok

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#94

Hozzászólás Szerző: kadim »

Mindegyik válasz: igen

Én az xfs-ről rendeltem már többször. 3 nap és minden alkalommal rendben volt minden. Vám nincs.
Szerintem kb. egy árban vannak, ha forintra átszámolod.
[kiemel]Mi6[/kiemel]
NVKrisz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.12.12. 11:17
9
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#95

Hozzászólás Szerző: NVKrisz »

Sziasztok!

Az eustock.hu weboldalon szerepel a Redmi 2, ám nincs készleten. 39.900 Ft-ért pedig remek lenne a 2GB-os verzió.

http://eustock.hu/shop/okostelefon/xiao ... -reszletek

NVKrisz
JohnDoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.03.06. 02:10
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#96

Hozzászólás Szerző: JohnDoe »

Sziasztok! Én pont most rendeltem amit te is kinéztél xiaomiforsale-en.com-ról utánvéttel. ha megjön megosztom a tapasztalatomat ;)... Nos összefoglalva :Pénteken rendeltem, kedden(ma) nálam a készülék. MIUI 7 6.1.28 - as verzió. Eddig minden rendben, most fogom tesztelni 2 kártyával. utánvéttel összesen 45 e.
armaros
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2016.03.20. 20:35
8
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#97

Hozzászólás Szerző: armaros »

Sziasztok!

Redmi 2 vásárláson gondolkodom, Xiaomi telefon terén teljesen tapasztalatlan vagyok. Végigolvastam e topicot, ki honnan rendelte telóját. Kérdésem csak egy lenne, van-e magyar nyelv rajtuk? Honnan érdemes rendelni, hogy full magyar menü legyen? Köszi a segítséget.
Mi8
JohnDoe
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.03.06. 02:10
8
Telefonom: Redmi 2

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#98

Hozzászólás Szerző: JohnDoe »

Szia! Xiaomiforsale-es biztos multilanguage romos, bár szerintem ha EU-ból rendelve mind az lesz. Én meg vagyok elégedve velük. A készülék hibátlan. Nem produkálja a viber, messenger, ébresztő hibákat sem.
hunlaprovo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016.03.05. 12:46
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Beszerzes-Tapasztalatok

#99

Hozzászólás Szerző: hunlaprovo »

Sziasztok! Elolvastam a hozzászólásokat és rendeltem egy Redmi note 3/32 -őt, 209 eur-ért. Március 4-én fizettem ki.
Most elmúlóban van Húsvét március 28-a van. Nem jött meg a telo. De már úton van. Ha tehát ajándékot rendeltek ne számítsatok rá , hogy 3 munkanap amint azt írják a honlapjukon. A leveleimre odaböffentettek pár sort egyszer, de senki név konkrét, nem olyan céges levelezés féle, amolyan haveri csetelés szintjén. Először vásároltam interneten, bár számos webáruházat készítettem már, jómagam nem éltem eddig a lehetőséggel. Valahogy a személyes kontaktus híve vagyok. Az biztos, hogy amikor megrendeled a halászlét akkor elmegyek pecázni , majd aztán lesz valami, na így nem menne egy halászcsárda sem. Botrányos, mérgesítő stb. sorolhatnék jelzőket. A feleségem cukkol, na hol a telefon? Örülök, hogy sokan rendben megkaptátok a rendeléseteket, én még nem csak várom. A faceoldalukon azt olvasom többen zúgolódnak hasonló hónapos csúszások miatt.Ha tényleg megjön még írok. Azt gondolom nem korrekt, hogy azt írja európai raktárról gyors szállítás 3 nap. Ez kínai raktárból is már ide kellet volna érjen. Közben kint volt egy barátom, gondoltam elhozatom vele a népköztársaságból, de a Xiaomi elhatárolta magát, nyilván semmi közük a webáruházhoz. Szóval xiaomifos...sale.com lehetne a domain ezután. Van valami varászlatos ebben a várakozásban, mint régen mikor a simson robogót vártuk, én még akkor voltam fiatal mikor várni kellett sokszor egy évet egy autóra vagy egy motorra. De legalább nem mondták, hogy 3 nap. Ha nincs raktáron euban az a felirat a termék mellett akkor szerintem nem hihető az a szöveg, hogy 1-2 hét....ha sürgős akkor nem ajánlom ezt a webáruházat. https://www.xiaomiforsale.com/en/
Nincs új a nap alatt
yoshee77
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.05.05. 10:56
8
Telefonom: Xiaomi Mi Note 2
Tartózkodási hely: Újpest :)

Re: Beszerzes-Tapasztalatok

#100

Hozzászólás Szerző: yoshee77 »

http://m.banggood.com/Xiaomi-Redmi-2-Pr ... 37462.html

Srácok, a belinkelt telefon kompatibilis vajon a magyarországi hálózatokkal?
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 2”