Hibák, kérdések...

akos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.01.31. 22:24
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Hibák, kérdések...

#1

Hozzászólás Szerző: akos »

Készülékkel, működéssel kapcsolatos kérdések-hibák-válaszok....


akos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.01.31. 22:24
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Hibák, kérdések...

#2

Hozzászólás Szerző: akos »

Szép napot mindenkinek!

Van már valakinek tapasztalata 4G-vel?

Pár napos a készülékem, magyar Wayteq-es, MIUI 5.2.13-as, telenoros mobilinternetes kártyával, de a 4G olyan, mint egy beteg teve, szinte meg sem mozdul. 3G-nél, H+ -nál megy rendesen, gyors is, de ha 4G-re vált, akkor megáll, mint a hal szeme.....
És még egy kérdés, a Páromnak redmi1S-e van, Miui 45-ös rommal és abban sokkal jobban tetszik a böngésző, praktikusabb, átláthatóbb.
Lehet vajon böngészőt cserélni a miui-ban??
Köszi előre is!
Ákos
battag
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.09.03. 16:17
9
Telefonom: Egyéb

Re: Hibák, kérdések...

#3

Hozzászólás Szerző: battag »

Szia!

Nekem kb. 2-3 hétig egyáltalán nem fog szerencsém Telenor 4G-hez. Aztán egyszer csak mégis meglett. Mivel nekem a céges előfizetésemnél a sávszélesség le van korlátozva a tapasztalatom nem túl releváns, de az 5 Mbit/sec-es korlátot mindkét irányban elérte. Általában 2G only-n használom akkuokok miatt (szinkronizáláshoz az is elég), de ha átváltom 4G preferred-re, akkor is többször látok H+-t mint 4G-t. Vodafone a másik kártyám, ott ugye nincs 4G, T-t nem próbáltam még.
Én böngészőnek FF-ot használok, nem egy villámgyors fajta, bár 1S-en (45-ös ROM-mal) gördülékenyebben futott (ez is), mint a 2-esen.
Avatar
Digojr
MIUI Szerviz
MIUI Szerviz
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2014.01.23. 13:43
10
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Vecsés

Medálok

Re: Hibák, kérdések...

#4

Hozzászólás Szerző: Digojr »

Nálam T-s kártyával 4G cellán két rovátka térerő mellett 29/3.25 Mbps-t ért el a Speedtest applikációjával.


Mi4 3G-vel H+ os cellán szintén 2 rovátka térerő mellett 6/0.6 Mbps -t.
Míg arrébb állva full térerő mellet H+ on 8/6 Mbps-t ért el.
judek
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.11.25. 12:39
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Hibák, kérdések...

#5

Hozzászólás Szerző: judek »

Sziasztok!

A következő problémám lenne. Play Áruházból való letöltésnél a következő üzenet fogad:
Hiba történt az információk szerverről való lekérése során RPC:S-7:AEC-7

Mit tegyek?
kukgore
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015.01.21. 16:11
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Hibák, kérdések...

#6

Hozzászólás Szerző: kukgore »

Telenor 4g-vel 70mbit/ 30mbit
akos
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.01.31. 22:24
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Hibák, kérdések...

#7

Hozzászólás Szerző: akos »

Autóban, gyári kihangosítóval a Bluetooth kapcsolat sűrűn megszakad, nehezen kapcsolódik össze, nem stabil. Valakinek van kihangosítós tapasztalata még esetleg?
Rom "szerelők" : lehet ezen javítani valamilyen módon?
Más telefonnal hibátlanul működik.

Üdv!
Ákos
Dome85
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015.03.12. 09:33
9
Telefonom: Redmi 2

Re: Hibák, kérdések...

#8

Hozzászólás Szerző: Dome85 »

Sziasztok.

Nem tudom jó helyre írok-e mert nekem multilang ROM van a telón. De találkoztam egy hibával így ide írtam. Ha nem ide kéne bocsi.
Szóval a kérdésem a következő lenne. Tapasztalt valaki olyat, hogy a letöltött témát és a csengőhangokat a telefon bizonyos időközönként visszaállítja a gyárira(pár perc-fél 1 óra múlva). Van mikor nem az egész témát hanem csak egy részét állítja vissza. Létezik erre esetleg valami megoldás? Más is tapasztalt ilyet?Vagy csak én nem tudom megfelelően beállítani?

Előre is köszönöm a válaszokat.
molngab
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015.03.14. 11:15
9
Telefonom: Egyéb

Re: Hibák, kérdések...

#9

Hozzászólás Szerző: molngab »

Üdv!


Kérdésem: a Redmi 2 is úgy működik mint az összes 4.4 feletti droidos mobil az app-ok SD-kártyára való kihelyezése terén?
Ugyanis az van hogy a mostani mobilom 8 gb-os tárhelye betelt nem tudok új app-ot feltenni. Semmi gond gondoltam, be egy SD card és oda majd app2sd-vel átteszem az app-okat. De nem.
A rendszer android X verziótól felfelé nem engedi áttenni. Egyik app2sd se működik. Ott van 32 GB üres tárhely és nincs hely pár megás appnak se.
És ez nem az adott mobil baromsága, ez a droid maga.

Na most az új redmi 2-t is érinti ez a dolog? Vagy a MIUI ezt áthidalja?



Köszönöm
speedyr
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015.03.09. 11:19
9
Telefonom: Xiaomi Mi8
Gender:

Re: Hibák, kérdések...

#10

Hozzászólás Szerző: speedyr »

Dome85 » 2015.03.19. 09:10 írta:Sziasztok.

Nem tudom jó helyre írok-e mert nekem multilang ROM van a telón. De találkoztam egy hibával így ide írtam. Ha nem ide kéne bocsi.
Szóval a kérdésem a következő lenne. Tapasztalt valaki olyat, hogy a letöltött témát és a csengőhangokat a telefon bizonyos időközönként visszaállítja a gyárira(pár perc-fél 1 óra múlva). Van mikor nem az egész témát hanem csak egy részét állítja vissza. Létezik erre esetleg valami megoldás? Más is tapasztalt ilyet?Vagy csak én nem tudom megfelelően beállítani?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Hali. Hasonló nekem is előjött 1x de azóta sem. Nekem a háttér változott vissza a gyárira. Úgy hagytam és azóta rendben.

Üdv speedyr
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 2”