Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

Vagany
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.10.16. 10:27
9
Telefonom: Sony Xperia SP

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#11

Hozzászólás Szerző: Vagany »

Mlg45 » 2015.02.01. 19:08 írta:Íme a módszer... 1.led villogná, az órát 1-12ig,2.a tízpercet, 1-5ig,3.a percet 1-9ig...pl.1óra30=első led egy villanás, második 3villanás...mondjuk akkor ha rá koppintunk a karkötőre...remélem részesülök majd, az ötletem hasznából... Van több is...
Az ötlet nem rossz, annyi javaslatom lenne, hogy az óra mutatása talán jobb lenne 0-11-ig. Tehát délben és éjszaka (az amúgy is 0 óra) nem villogna.


perelli
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.10.13. 16:58
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#12

Hozzászólás Szerző: perelli »

Jó lenne webes, szinkronizált felület és angol nyelvű térkép. Bekerülhetne végre legalább a bringázás és esetleg az úszás, ha már fitneszkarkötő.
Cargo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.30. 19:43
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#13

Hozzászólás Szerző: Cargo »

Sziasztok!

Nekem például hiányzik, ha mondjuk a telefont az asztalon hagyom és elmegyek, akkor mikor újra a telefon hatókörébe kerülök, nem jelzi, hogy volt egy nem fogadott hívásom, vagy olvasatlan sms-em. Tök jó lenne, ha nem akkor venném észre mikor feloldom a képernyőzárat. Persze ez jellemzően csak az értesítési led nélküli telefonoknál hiányzik, bár ha valaki zárt tokban vagy táskában tartja a telefont, ott is hiányozhat.

Egyébként véleményem szerint Band 2-re 9 led elég lenne (még ha ez az üzemidőt akár felezi is) ezzel az angol karaktereket (kivéve a Q betű mert az hülyén nézne ki) és számokat lehetne kezelni, és az órát is mutathatná egyszerűen. Ja és IP68! 67-ben még nem bízok.
Mlg45
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.01.19. 21:37
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#14

Hozzászólás Szerző: Mlg45 »

Ez igen jó lenne...tegyük még jobbá, ami már úgyis szerintem a legjobb...! :ymhug:
Cargo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.30. 19:43
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#15

Hozzászólás Szerző: Cargo »

Még egy ötlet: Stopper funkció. A telefonon előre beállított funkcióként működne. A band érintésével indítaná el és állítaná le a stoppert és az előre beállított időközönként rezegne. Ez lehetne akár percenkénti jelzés, vagy előre beállított időszak.
vmack
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015.02.13. 10:09
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#16

Hozzászólás Szerző: vmack »

Nekem tetszene ha kikerül a telefon hatóköréből akkor rezgéssel figyelmeztet.
Telefonelveszítés vagy lopás esetén jól jönne.
Kikike
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.02.18. 19:34
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#17

Hozzászólás Szerző: Kikike »

Szerintem is jó lenne ha képes lenne jelezni az elmulasztott értesítéseket. Lenne is egy ötletem, a megvalósíthatóságot nem tudom.

Tehát az ötlet:

A karkötő képes olyanra, hogy ha ránézek mint egy órára akkor kivillogtatja, hogy állok a napi cél elérésében. Ezt a funkciót kellene kihasználni, hogy akinek nincs szüksége rá ne a napi célt mutassa, hanem a legutóbbi értesítőt (természetesen a korábban beállított színnel)
Pl:
nincs értesítés: 1db led villanik, ezzel jelezve, hogy érzékelte a figyelmet, de nincs értesítő.
skype értesítés: 3db led kéken villanik.
Hangout értesítés: 3db led zölden villanik.
stb...

Nagyon örülnék ha ezt meg lehetne valósítani.

üdvözlettel: Kikike
dominuscado
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015.01.05. 07:01
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#18

Hozzászólás Szerző: dominuscado »

Nekem tetszene, ha a napi teljesítést, nem csak akkor jelezné, ha elértem, hanem ha megrázom a Band-et. eddig az egy hónapos használat alatt egyszer vettem észre hogy megvillant az első egyharmad.
Az időt meg jelezhetné rezzenéssel, olyan elven, mint a harangozás. Ki-be lehessen kapcsolni hogy negyed, fél vagy egész órát jelezzen.

Ja meg ki lehessen kapcsolni, hogy éjszaka ne villanjon fel a három led, feleségemet zavarja.
Kikike
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.02.18. 19:34
9
Telefonom: Egyéb

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#19

Hozzászólás Szerző: Kikike »

A napi teljesítést meg tudod nézni, csak egy határozott mozdulattal rá kell nézni, mintha óra lenne!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2015.03.06. 14:08-kor.
Ok: Ne idézd az előtted szólót!!!
Avatar
moordavid28
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015.02.02. 11:13
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 3
Tartózkodási hely: Gy-M-S megye

Medálok

Re: Fejlesztési ötletek...mi hiányzik még a MIBAND-ból?

#20

Hozzászólás Szerző: moordavid28 »

Horkolás ellen ötlet. Este töltőn a telefon, folyamatos kapcsolatban a band-el. Ha a telefon mikrofonja érzékeli a horkolást, akkor rezegteti a karkötőt. Ez gyengédebb lenne annál, ahogy asszony rúg le az ágyról a beindítom az ítéletnapi harsonákat :D :)
Válasz küldése

Vissza: “Mi Fit (MiBand)”