Xiaomi Authenticator- Hitelesítő alkalmazás

Hjanos79
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015.01.21. 09:57
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note

Re: Xiaomi Authenticator- Hitelesítő alkalmazás

#11

Hozzászólás Szerző: Hjanos79 »

Sziasztok!
Néztem, sms-ért fizetni kell.

Viszont ha hitelesítő appal lépek be a weblapra akkor kimarad az sms dolog (generál egy tokent az app amivel beléphetek a weblapra.

Ez működik is a weblapnál szépen viszont a 2 lépcsős autentikáció bekacsolás után a telefon nem tud bejelentkezni az Mi fiókba mert kéri a hagyományos jelszót amit mi-accounthoz beállítottam, utána viszont kérne egy kódot amire nem jövök rá honnan szedjek.

Valami ötlet?


Hjanos79
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015.01.21. 09:57
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note

Re: Xiaomi Authenticator- Hitelesítő alkalmazás

#12

Hozzászólás Szerző: Hjanos79 »

Megoldódott, Telefonon 2. jelszó kérésénél is az Authenticator által generált kód kell csak gyorsan váltani kell a taskok között és beírni a tokent mielőtt lejár az idő és újat generálna
merlinke
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.02.09. 16:09
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Xiaomi Authenticator- Hitelesítő alkalmazás

#13

Hozzászólás Szerző: merlinke »

Sziasztok!


Egy kérdésem lenne: a Hitelesítő alkalmazáson keresztül nem tudom aktiválni a készüléket, mert az account.xiaomi.com oldalon nem olvassa be a qr kódot. Ilyenkor mi a teendő?

Pár nappal ezelőtt a MIUI 7.1.1.0-ra (egy hetes sincs a telefon, pár nappal ezelőtt jelent meg a frissítés). Miután az újabb MIUI-re frissítettem, azóta van ez a hitelesítési 'probléma'. Egyedül ez az alkalmazás nem értelmezi a honlapon lévő QR kódot, a gyári olvasó egyből leolvassa.

Szájbarágósan elmondanátok, mit tegyek (mert láttam, valakinél már megoldódott ez a probléma), mert nem akar sikerülni...
darvinya
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016.09.27. 22:04
7
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Re: Xiaomi Authenticator- Hitelesítő alkalmazás

#14

Hozzászólás Szerző: darvinya »

Telon lévő hologramos címkén lévő barcode-ot kell beolvasni.
Igaz nálam ID kódot már megkaptam e hitelesítő app nélkül is, csak be kellett regisztrálni.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Authenticator”