Imilab c22

Válasz küldése
dekac
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.01.16. 15:23
Telefonom: Nincs
Gender:

Imilab c22

#1

Hozzászólás Szerző: dekac »

Sziasztok,
Vettem egy Imilab C22-es kamerát és a konfigurálás után elakad ott, hogy a sleep mode beállítását kéri.
Hiába adom meg, hogy oké, mentse ezt a pozíciót, de egyszerűen itt mindig megreked az app.

Volt már:
- device reset, újra hozzáadás ugyanazon az eszközön (android mobiltelefon) ugyanabban a MI home alkalmazásban
- eltávolítás, device reset, újra hozzáadás ugyanazon az eszközön (android mobiltelefon) ugyanabban a MI home alkalmazásban
- töröltem a MI Home alkalmazást, majd újra telepítettem, eltávolítás, device reset, újra hozzáadás (android mobiltelefon)
- megnéztem egy második eszközön (android tablet) ugyanúgy rossz
- app frissítés is megvolt

Ennél a pontnál úgy gondoltam, hogy a Xiaomi accountomba van valami beragadva, hogy több eszközön is ugyanazt a hibát produkálja. (Ez a valószínű)
Ezután próbáltam meg iphone-on. Tiszta telepítés soha nem volt rajta MI Home, másik Xiaomi accounttal belépve és itt hozzáadva tökéletesen működik.

Ekkor töröltem megint a kamerát a fiókom alól, megpróbáltam újra androidos telefonon és akkor is rossz.


Nem érhető el a kamera beállításai és semmi más sem. Ad képet, de bármi beállítás irányba mennék (pl név megváltoztatás, vagy hely megadása, vagy FW adatok, bármi), akkor a sleep mode pozíciója beállítása fogad. Semmit nem enged ezen kívül. Van kamerakép vagy sleep pozíció beállítás van.


Valaki járt esetleg hasonlóan?
A többi xiaomi kamerámmal nincs ilyen gondom, bár azok Xiaomik és nem Imilab.

Ötleteket, válaszokat előre is köszönöm.


Kép
Kép
Kép


Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Kamera”