Xiaomi 13 kérdések, válaszok, megoldások

Xiaomi 13 sorozat
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28446
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi 13 kérdések, válaszok, megoldások

#11

Hozzászólás Szerző: rajen »

Erre sosincs válasz, mert nem kötik az orrunkra. Ha a fenti műveletek egyike sem megy, akkor bakkfitty. Max fastbootban feltolod, ha már volt FR.


MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
eeestvan
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.05.31. 14:58
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3
Gender:

Re: Xiaomi 13 kérdések, válaszok, megoldások

#12

Hozzászólás Szerző: eeestvan »

Köszi mégegyszer.
aafm
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.10.14. 09:12
Telefonom: Xiaomi 13

Re: Xiaomi 13 kérdések, válaszok, megoldások

#13

Hozzászólás Szerző: aafm »

Sziasztok!
Két problémával kapcsolatban segítséget szeretnék kérni, "röviden" vázolnám a helyzetet:
A Xiaomi13-as telefonom lefrissült a 14.0.5.0-ös UMCEUXM ROM-ra és azóta azt tapasztalom, hogy a gyors menüt (ahol a fényerőt, hangerőt wi-fi ki/be, zseblámpa stb. lehet kapcsolgatni) nem lehet lehúzni abban az esetben ha van háttérben futó program, pontosabban lehúzható de kiugrik. Ha bezárok minden háttérben futó alkalmazást akkor rendesen működik. Szerettem volna képernyő videót csinálni, de ha fut a rögzítő alkalmazás akkor nem produkálja a hibát, blokkolja a problémát. Ha kilépek a rögzítésből a hiba azonnal visszajön. Volt valakinek hasonló tapasztalata?
A másik gond, hogy az Android Auto nem akar összekapcsolódni az autó fejegységével, Skoda Octavia 4 és Swing fejegységről beszélünk. Próbáltam más Xiaomi telefonokat (9T és 12T azt hiszem) amikkel működött de az enyémmel nem megy. A bluetooth kapcsolat működik, mint kihangosító teljesen jó de az Android Auto nem megy. A frissítés előtti és utáni ROM-mal sem. Kipróbáltam több AA verziót de egyikkel sem volt szerencsém.
Van valakinek ötlete-tapasztalata-megoldása AA és Xiaomi13 esetén?
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi 13 / Pro / Ultra / T / T Pro”