Xiaomi Wifi jelerősítő

Avatar
kz001
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.03.04. 21:13
10
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#11

Hozzászólás Szerző: kz001 »

wocsok17 írta:Ezt a kérdést most passzolom, de tudtommal csak xiaomi routerhez jó.
Bedugod az USB-jébe, és a xiaomi router programozza fel magához, és utána ahhoz tudod használni. Tudtommal mással nem megy.
De ha megjön kipróbálom.
Hello, kiprobalva, mukodik mas routerrel, appon keresztül lehet parositani a routerel, nekem asus-al mukodott gond nélkül :)))

Odoslané z MI MAX pomocou Tapatalku


ht628
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.03.01. 00:40
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#12

Hozzászólás Szerző: ht628 »

Sziasztok, kérlek titeket segítsetek mert menten idegbajt kapok :)

Szóval vettem vidékre szüleimhez egy Xiaomi Pro 300M wifi jelerősítőt. Ezt kivettem a dobozból, bedugtam, bekapcsolódott, a MI HOME appal elkezdtem konfigurálni.

Előtte létrehoztam egy accountot és direkt figyeltem h Mainland China legyen!

A kis készülék narancssárgán villogott, az appal végigvittem a lépéseket, minden szuperül lement. Megadtam a Wifit, csatlakozott is, hozzákapcsolódott a routerhez és lett net!

Csak sajnos 2 hálózatom lett, az egyik a routerem, a másik a routerem_plus. Mondom semmi gond! Olvastam h az appban majd kikeresem az eszközöm és konfigurálhatom utólag, mert wifi roaming módot akarok majd...

INNEN INDUL a probléma:

Százmilliószor próbáltam keresni, csatlakozni, csinálni bármit is de nem látja, mintha nem létezne. Mindig csak újra hozzá tudom adni, végigmenni mindenen és ugyanazt beállítani és az elején vagyok a problémának!

A MI HOME app kezdőoldalán azt irja, hogy No devices yet. Most komolyan miért? Aztán reseteltem, majd újra felkonfiguráltam, megint van rouetem és routerem_plus házólat de nem érem el a készüléket h utólag bekonfiguráljam.

Milliószor átállitottam már Mainland Chinarol, Asiara, Indiara, Europe-ra is, mindegyikkel újra teljesen felkonfiguráltam. Youtube tutorialok ezreit néztem meg, de semmi. Nekem a probléma, hogy odáig nem jutok el hogy az Eszközlistában legyen.

Csatolom képen, azt nem értem még ha végigmegy 100%-ig a folyamat és aztán "Connection Error" van kinn és Folyamatos kék fénye van és Blue Light van, és internet is van, tehát reset után újra és újra hibátlanul beállítok mindent akkor hogyan állította be a készüléket, és a MI HOME app miért nem listázza? WTF valahogy mégis csatlkozott akkor?!

Sajnos csak Szombat estig vagyok itt és utána elutazom, és hetekkel később tudok majd ismét vele foglalkozni. Azt szeretném elérni, hogy a MI HOME listájában ott legyen, beállítsam hogy ugyanaz legyen a hálózatnév Wifi roaming opcióval és utána 5 évig hozzá se nyúlnánk.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
Jettero
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2015.12.09. 20:25
8
Telefonom: POCOPHONE F1
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#13

Hozzászólás Szerző: Jettero »

MI HOME-al ne a Kínát állítsd be, hanem az Egyéb (Other), különben nem látja az eszközöd.
- Redmi router AC2100, MiWiFi stable version 2.0.23 - kínai;
- Mi WiFi Router 4, MiWiFi 2.26.175 | Stable - kínai (extenderként);
- POCOPHONE F1, MIUI by mi-globe.com 12.0.1 | Stabil.
ht628
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.03.01. 00:40
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#14

Hozzászólás Szerző: ht628 »

Sajnos nem sikerült így sem. Ha az Other-t választottam ki, akkor a telepíthető, hozzáadható eszközök, listák közt fele annyi termék látható és az én termékem sincs köztük, abszolút telepíthetetlen, míg a China beállításnál elérhető és tudtam konfigurálni, csak utólag nem lehet szerkeszteni és nem látja.
keep2000
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.30. 15:52
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#15

Hozzászólás Szerző: keep2000 »

Szintén Xiaomi Pro 300m kérdés. Konfig simán ment, megy külön hálózattal és a meglévő roamingolásával is. Kapcsolódni is tudok. A gond az, hogy néha van net, jó is, de mondjuk az esetek 70-80%-ában nincs. Wifi kapcsolódás simán, net meg semmi vagy ha van, akkor olyan lassú, hogy egy egy weboldal mondjuk 1-2 perc. A maradék 20-30 százalékban meg süvít. Mi lehet a gond?
maresy1978
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.02.10. 09:21
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#16

Hozzászólás Szerző: maresy1978 »

Sziasztok,
Adott egy EU raktárból vásárolt mi wifi ranger Extender Ac1200 (global verzió 5ghzet is tud). A YT videók alapján a mi home appnak fel kellene ismernie, de valamiért nem teszi. Az app vevs 6.5.700. Mi lehet a probléma?
Beállítasok - Régió:Hungary(próbáltam kínaiz is, de ott sem látszik) , nyelv:magyar előre is köszi.
Avatar
Jettero
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2015.12.09. 20:25
8
Telefonom: POCOPHONE F1
Tartózkodási hely: Budapest

Medálok

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#17

Hozzászólás Szerző: Jettero »

Mint korábban írtam: "MI HOME-al ne a Kínát állítsd be, hanem az Egyéb (Other), különben nem látja az eszközöd."

Szerkesztve: próbaképp beléptem most, hogy mi a helyzet ezzel.
Nekem rögtön kiírta, hogy a Hungary nem választható, a "Chinese mainland"-ed kell válasszam. Azt kiválasztva meg is jelentek a routerem dolgai. Tehát az a jó beállítás. Avval kéne működnie.
Az extenderként működő Mi WiFi 4-esem is kiválasztható ezzel. Ha egy extender még nincs benne a hálózatban, akkor hozzá kell kapcsolódni a Wifi jelek közül - csak akkor fogod látni a beállításait.
- Redmi router AC2100, MiWiFi stable version 2.0.23 - kínai;
- Mi WiFi Router 4, MiWiFi 2.26.175 | Stable - kínai (extenderként);
- POCOPHONE F1, MIUI by mi-globe.com 12.0.1 | Stabil.
maresy1978
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.02.10. 09:21
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#18

Hozzászólás Szerző: maresy1978 »

Köszönöm a válaszodat 😉
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: Xiaomi Wifi jelerősítő

#19

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Sziasztok!
Én is vettem egy Mi WiFi Range extender AC1200-at, és sajnos sehogy nem bírom rávenni, hogy a forrás routerem (D-Link Dir860L b2 openwrt-vel) 5GHz-es hálózatára csatlakozzon. A 2.4GHz-es csatornára sikerül minden gond nélkül, mondjuk nem láttam wifi roaming opciót, csak új hálózat létrehozást, _plus taggal lesz új hálózatom.
Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi MiRouter”