Xiaomi porszívó magyar hang

kiri1974
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.09.14. 23:04
5
Telefonom: Egyéb
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#81

Hozzászólás Szerző: kiri1974 »

Sziasztok,
Teljesen hülye vagyok a telepítéshez. Ha valaki megcsinálja nekem fizetek érte 5 ezret, győri vagyok. Email: kiri1974@freemail.hu
Köszi


AppleBoyDominik1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.09.20. 16:41
5
Telefonom: Xiaomi Mi8
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#82

Hozzászólás Szerző: AppleBoyDominik1 »

Köszönöm,roborock S55 magyar hang tökéletesen működik
érdekelne hogy lehet egyedi hangot készíteni ,szabaridominik@gmail.com
rkrisi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.11.30. 22:50
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#83

Hozzászólás Szerző: rkrisi »

Hátha hasznos lesz ez valakinek :)

Nagyon furcsa volt ez a probléma. Egy reset után megoldódott ez a probléma, hogy töltés közben elvesztette a Wi-Fit.
Viszont a probléma tovább folytatódott azzal, hogy takarítás közben váratlanul megállt és újraindult (eltűnt a LED fénye és újraindult a bekapcs hanggal, majd a wifit újra be kellett állítani). Csak rendes takarítás közben történt, zoned cleanup vagy spot cleanup közben nem, tehát kizártam a hardveres hibát....

A probléma megoldása az volt, hogy letöröltem nedves ronngyal a leesés szenzorokat, azóta nincs ez a probléma. (Többen azt mondták, hogy összefüggésben lehet azzal, hogy a szőnyeg aminél mindig megakadt, kitakarítattuk előtte és sokkal világosabb színe lett így).

rkrisi írta: 2018.12.16. 17:38 Sziasztok!

Van egy kis problémám a legutóbbi frissítés óta. A porszívó egyszerűen lecsatlakozik a wifi-ről egy-két nap után. Nem villog a wifi led, egyszerűen nem világít. Újraindítás után, újra elkezd villogni majd hozzá kell adnom újra a wifi hálozathoz.
Mitől lehet ez? Semmi nem változott a hálozatban azóta amióta megvan a porszívó, egyedül a porszívó firmware-je frissült pár napja.

Köszi!
Avatar
Peter69
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.07.23. 17:23
5
Telefonom: Egyéb
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#84

Hozzászólás Szerző: Peter69 »

Sziasztok! Elbuktam a hang telepítés közben! Légyszi segítsetek! Onnan, hogy "mirobo.bat"! Nekem semmi sem történik, ezt még pc-n? Utána ugye a kiválasztott hangot feltölteni, de hová? Stb.. Elnézést ha buta a kérdés.... Most látom csak, hogy nekem 60-as mappa van a plugin alatt, erre meg még azt írják hogy nem kompatibilis! Igaz lehet?
rkrisi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.11.30. 22:50
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#85

Hozzászólás Szerző: rkrisi »

Peter69 írta: 2018.12.28. 21:49 Sziasztok! Elbuktam a hang telepítés közben! Légyszi segítsetek! Onnan, hogy "mirobo.bat"! Nekem semmi sem történik, ezt még pc-n? Utána ugye a kiválasztott hangot feltölteni, de hová? Stb.. Elnézést ha buta a kérdés.... Most látom csak, hogy nekem 60-as mappa van a plugin alatt, erre meg még azt írják hogy nem kompatibilis! Igaz lehet?
Először is ki kell csomagolni az egész letöltött cuccot egy mappába. Utána a win-mirobo.ini-be meg kell adnod a porszívó IP címét és tokenjét.
Ha ez megvan, kapcsold ki a tűzfalat, anélkül nem fog menni. Majd mehet a win-mirobo.bat. Onnantól már egyértelmű lesz az egész.
hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#86

Hozzászólás Szerző: hevesij »

"Most látom csak, hogy nekem 60-as mappa van a plugin alatt, erre meg még azt írják hogy nem kompatibilis! Igaz lehet?"
60-as mappa akkor van, ha EU-s Roborock S50 (Gen2) porszívód van. Ahhoz már van magyar fordítás. Megtalálod a többi pluginnál a Magyar Mi Home és plug-in fórum elején.
A magyar hang kompatibilis ezzel. Így használom én is. Ha az IP és a token be van írva + tűzfal letiltva, akkor 1 perc alatt kész van.
imicsok
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.12.24. 18:54
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#87

Hozzászólás Szerző: imicsok »

Sziasztok! Elakadtam a xiowa e20 magyarosításával. Ha tudtok akkor segítsetek


.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28443
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#88

Hozzászólás Szerző: rajen »

Se magyar plugin, se magyar hang hozzá. Hol akadtál el?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
imicsok
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.12.24. 18:54
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#89

Hozzászólás Szerző: imicsok »

rajen írta: 2019.01.05. 23:19 Se magyar plugin, se magyar hang hozzá. Hol akadtál el?
itt olvastam:"


#69

2018.10.17. 12:05
Gazember1111: Xiaowa lite-re ezt a hangcsomagot nem tudod feltenni.Más a szöveg és más a csomagtitkosítás is.
A YXiaoWa lite-re nem készült még magyar nyelvű csomag, sőt szerintem a gyárin kívül nincs semmilyen más nyelvű csomag se. A XiaoWa E20-hoz már készült de nem biztos hogy a Te lite (E10) verzióddal 100% kompatibilis.
Itt van a leírás a XiaoWa E20 nyelvcsomagról.

lfalus: Pontosan le van írva a telepítés menete.Mit nem értesz?"
emel
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2016.09.10. 13:37
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#90

Hozzászólás Szerző: emel »

Plugin van hozzá kb. 1 hete fordítottam. Letöltheted innen..

Hangcsomag:
A XiaoWa E20 nyelvcsomag elkészítése és a felrakása angol leírás azon a linken amit írtam.
Már lefordítottam (kérésre) magyar nyelvre a felrakásának a menetét (nem ami a linken van), de még nem tettem nyilvánossá mivel nincs magyar hangcsomag (legjobb tudomásom szerint a gyáriakon kívül (angol,kínai) csak 2 orosz hangcsomag készült) ráadásul nem egy egyszerű művelet.
Nem kompatibilis a gen1-es hangcsomaggal mások a szövegek,mások a fájlnevek.
A XiaoWa-ba 109db hangfájl van a gen1-be csak 74db.
Ráadásul nincs semmilyen lista a szövegekről, tehát hallás alapján kellene lefordítani pl. az angol fájlokból.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”