Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdáját

Válasz küldése
Avatar
kriszpontaz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.08.21. 15:25
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdáját

#1

Hozzászólás Szerző: kriszpontaz »

Sziasztok!
Eddig nem nagyon írtam a fórumba de most a segítségeteket kérném.
Megjelenés óta tulaja vagyok egy Redmi 1S telefonnak és sok ismerősömet rávettem hogy Xiaomi készülékeket használjanak, és használnak is nagy megelégedéssel.
Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy egy rokonom vásárolt anno egy Redmi Note 2 telefont.
Amikor kijött a Redmi Note 3 (MTK) akkor Jófogáson egy sráccal ráfizetéssel elcserélte a Redmi Note 2 telefonját egy Redmi Note 3 MTK kínai belpiacos variánsra, amin azóta is egy mókolt félig magyar, félig angol ROM futott.
Nemrég elhozta hozzám, hogy frissítsem neki a legújabb szoftverre, és mivel ez a széria már Bootloader zárolt, kérdeztem tőle hogy társította-e a fiókjához, mert valószínű a legutolsó kínai DEV ROM felrakásakor kérni fogja a jelszavát, valamint a Bootloader nyitáshoz szükséges. Látszólag a telefonon az Ő fiókja volt belépve, így gondoltam nem lesz gond.
Hát, mégsem úgy alakult ahogy gondoltam.
A telefon a gyári szoftvert sem a telefonról, sem Xiaomi Flash toollal nem volt hajlandó felrakni.
Maradt az SPFlashTool, amivel fel is ment, de az indítás pillanatában zárolta a készüléket, ami meglepetésemre az előző tulaj fiókjához van rendelve.
A rokonom természetesen elfelejtette az előző tulaj számát (több mint 2 éve vásárolta), és vissza sem tudja keresni a hirdetést mert a Jófogásról törlődött. Email helyett csak telefonon beszéltek, így az előző gazdáját nem tudjuk elérni.
Így esélytelen hogy a fiókja alól a készülék keresést kikapcsoltassuk.
Tehát keresném egy Redmi Note 3 MTK készülék előző gazdáját és kérem, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, és a fiókja alól a társított készülékek közül törölje, mert enélkül használhatatlan a készülék.
A telefon a 155****902 fiókhoz, azon felül a +36******780 telefonszámhoz van társítva.

A segítséget előre is köszönöm!
Még egyszer hangsúlyozom, a telefon NEM LOPOTT.

Amennyiben nem sikerül az előző tulajdonost megtalálni, örömmel fogadok minden megoldást a probléma megszüntetésére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kriszpontaz 2017.07.02. 13:17-kor.


MIUI Redmi Beta Team
Avatar
kriszpontaz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.08.21. 15:25
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 1S
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdá

#2

Hozzászólás Szerző: kriszpontaz »

Kiegészíteném azzal, hogy régebbi MIUI v7 verzióval használható a készülék, enged belépni az új tulaj fiókjával, de csak kínai rommal, mindaddig míg magától nem frissül. Utána újból zárol a készülék.
MIUI Redmi Beta Team
Avatar
acaca68
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2016.01.18. 18:44
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max 3
Tartózkodási hely: Vecsés
 megköszönték: 17 alkalommal

Re: Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdá

#3

Hozzászólás Szerző: acaca68 »

Írtam privát üzenetet.
Xiaomi doki
xiaomi.doki@gmail.com
Unbrick any xiaomi device and remove mi account
https://www.facebook.com/groups/3059778820951055/
gapeace
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.11.12. 16:31
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdá

#4

Hozzászólás Szerző: gapeace »

Sziasztok. Ugyan ez a próblémám. Én is használtan vettem a Redmi Note 2 telómat és most a volt tulaj fiókja miatt lezárt a készülék. Kérem ha valaki tud megoldást legyen szíves segíteni. Köszönöm
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Zárolt Redmi Note 3 MTK telefonnak keresem egykori gazdá

#5

Hozzászólás Szerző: rajen »

Vagy megkeresed az előző tulajt és törteted a telefont a fiókjából, vagy használod valami más rommal, mint MIUI.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Redmi Note 3”