XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

eftibor
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015.11.25. 22:15
8
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#21

Hozzászólás Szerző: eftibor »

Örülök...


Avatar
Xaba
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2015.10.28. 11:05
8
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#22

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Sziasztok!
Van egy ilyen nekem is. Minden ok volt vele, én nem nyúltam hozzá, persze kínaiul dumált. Nem régen megszüntettem a párosítást a fiókommal, mert nem volt rá szükségem. Most változott a helyzet, és párosítani akarom, de kéri, hogy vigyem közelebb a routerhez. Másnak is volt már ilyen problémája egyébb eszközökkel, de nem láttam leírva a megoldást.
Ha létezik rá, akkor kérem tisztelettel a segítségeteket.
Köszönettel, Xaba
Avatar
Xaba
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2015.10.28. 11:05
8
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#23

Hozzászólás Szerző: Xaba »

Nos, megoldódott a dolog.

Itt találtam néhány megoldási javaslatot.
http://en.miui.com/thread-687817-1-1.html
Én a legegyszerűbbet választottam, és hosszú reset gomb nyomása után végül a párosítási eljárás sikeres volt.
Faradit
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018.01.27. 23:17
6
Telefonom: Egyéb

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#24

Hozzászólás Szerző: Faradit »

A kamerám közel egy évig gond nélkül működött, és nagyon bevált, így rendeltem egy másodikat is, ami egy hétig gond nélkül üzemelt. De a legutóbbi frissítéssel elment a kamera kép. Ennél is kérni kell az aktiválást? Nem értem akkor miért is működött egy hétig tökéletesen. Milyen mail címre is kell küldeni a kérelmet?
Egyébként a frissítés során igen csak sokat szüttyögött, egy szer meg is szakadt. De már a legújabb verziót írja ki.
Csak a fejem vakarom, mert ezt így nagyon furcsának találom. Mi az hogy egy hét üzem után kacsolják szét? vagy a frissítés során miért is szakadt meg.
Milyen mail címre is kell küldeni a kérelmet?
Egy gond azért volt ugyan vele, a rögzítéskor a kép az tökéletes volt, de a hang csak a perc feléig rögzítődött, utána a következő fél perc csendes maradt.
A következő perces fázisban szintén ugyan ez a tapasztalat félig rögzít, utána már nem.
?????
torhferenc
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.09.21. 22:07
5
Telefonom: Nincs

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#25

Hozzászólás Szerző: torhferenc »

sziasztok. kaptam egy ilyen kamerát, de sehogy nem bírom működésre bírni. párosításnál elakad, hogy a routerhez nem kapcsolódik. Gondolom kínai verziós, azért. Firmware-t próbáltam frissíteni, de azóta sehogy nem beszél. Van erre valami pc-s alkalmazás, amivel egyszerűbb, nem kellene az sd kártya másolós dologgal vacakolnom.
Avatar
Warlock
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015.02.17. 21:03
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gender:

Medálok

Re: XiaoFang ISC5 kamera EU megoldás?

#26

Hozzászólás Szerző: Warlock »

Nalam is teljessen megallt a kina fw-es.. nem engedelyezik a gyokerek, meg regio hibaval nem indul el.. menni fog kukaba ugyerzem. De az is biztos hogy tularazott xiaomi kamerat soha tobbet nem veszek. 3 db mind 3 kulonbozo.. mind kaksi lett.. mig a 2 palcas bazari szarok evek ota tokeletessen mukodnek es 4000 ft, forog jobbra balra stb. En mar feladtam a harcot, megy a kukaba az osszes, jobban jarsz ha te se szenvedsz vele mert csak az idodet cseszed el vele.. ha sikerul is visszacsinalnod akkor is meg van kb 300 verzi mihome programbol amiben elindul es van amelyikben nem.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Kamera”