Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

Válasz küldése
gibzons
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.01.15. 11:23
5
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Gender:

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#111

Hozzászólás Szerző: gibzons »

Sziasztok!

Hogyan tudok offline elmentett számlapot ( Bin kiterjesztés ) feltölteni mi band 4-re? A mit fit csak online enged és nem tudok ott számlapot menteni.....


zsola400
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2014.02.09. 12:43
10
Telefonom: Xiaomi Mi 9 Lite

Medálok

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#112

Hozzászólás Szerző: zsola400 »

Pl. play áruház: MiBand4 - WatchFace for Xiaomi Mi Band 4 itt vannak online számalapok is + a lementett .bin fájlokat is felrakja.
kisaladdin69
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.04.27. 11:10
9
Telefonom: Egyéb

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#113

Hozzászólás Szerző: kisaladdin69 »

Sziasztok! Magyarosítottam a perecet a leírt módon. Viszont megszoktam a nagyobb betűket Mi Bandage használatával, ami korrigálja az ékezetes betűket. Akkor lesznek nagyobbak a betűk ha angol nyelv van beállítva a Bandage-ben, viszont a karkötő nyelve is angol így. A Nagybetűsre átalakítás sem felel meg kinézetre. Valami megoldás amivel ki lehet kerülni ezt a "hibát"?
Avatar
jony27
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015.02.11. 08:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi 10T
Tartózkodási hely: Lőrinci
Gender:

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#114

Hozzászólás Szerző: jony27 »

Sziasztok.abban tud valaki segíteni,hogy miért csinálja azt a Band 4-es hogy akár mi Fittel használom,akár mi Bandage-el vagy,akár együtt a kettőt,miután lekapcsolom a telót,a band menüje átvált kínaira,néha visszajön az angol néha nem,és nem tudom miért nem marad angol,módosítottam a Band nyelvét angolra akkor sem tartja meg az angolt.a számlappal nincs gond,de nagyon idegesítő hogy a menüje nem marad angol.
Avatar
kanyazoltan
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.25. 14:34
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5
Gender:

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#115

Hozzászólás Szerző: kanyazoltan »

Szerintem ez a nyelv váltogatás úgy is marad. Én a magyarítás után azt tapasztalom,hogy az angol és a magyar között ugrándozik. ( jony27: a kínai egy kicsit szerencsétlenebb,meg tudom érteni hogy idegesít ) ,de szerintem ez ilyen és kész.Aki tudja a megoldást írjon!
Avatar
kanyazoltan
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.09.25. 14:34
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5
Gender:

Re: Mi Band 4 magyarítás | Számlapok | Leírások

#116

Hozzászólás Szerző: kanyazoltan »

No. Nyomogattam sokat a Mi Band 4-et . Amikor a Notifi és Fitness for Mi Band applikációban rányomok újra a lengyel nyelvre akkor azonnal magyar lesz. Azután nemsokára át áll angolra(nem zavar,megtanulható,kezelhető) .Tízezer forintért király cucc! Az app viszi a prímet!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”