Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

jpencz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.02.05. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

#11

Hozzászólás Szerző: jpencz »

Sziasztok,

egy napos MI Band 1s felhasználó vagyok. Nem akartam 2-est venni, mert az már "óra" és bután nézne ki jobb kézen..
Viszont ezzel egyelőre nem vagyok elragadtatva. Az okos ébresztés "izgatott", ahhoz megvettem a Notifyt tegnap,de reggel nem történt semmi. Igaz a BT ki volt kapcsolva, de az app azt írta, hogy majd automatikusan bekapcsol.. persze akkor kérdés, hogy hogy figyeli az alvás ciklust?
Kérdéseim és megköszönném a választ:
- Jól sejtem, hogy a Notifyban az okos ébresztés csak akkor megy, ha folyamatos éjszaka a BT kapcsolat?
- Vannak olyan funkciók a Notifyban, amik alapján úgy tűnne, hogy értesítés esetén szintén automatikusan bekapcsol a BT. Ehhez képest semmi nem történik. Ráadásul akkor ugyebár bekapcsolva is maradna --> pont ezt akarom elkerülni. Tapasztalat?
- A pulzusmérést, ha megadom 1 óránkénti időszakra, akkor az is csak aktív BT-vel megy. A Mi Band 2 esetleg tud már olyat, hogy az "óra" tárolja, hogy neki óránként mérnie kell és majd utóbb szinkronizál?
- A Notifyban az tetszett, hogy nem csak futást tudok indítani edzésnek, hanem mondjuk erősítést is gyakori pulzus méréssel. A Mi Band tools ismer más sportot a futáson kívül? Ha igen, akkor nekem megér még párszáz forintot.
- A Google Fit szinkronizálás sem tiszta.. A notify felajánlja, hogy szinkronizáljam a pulzust, de a Google Fit ezt nem ismeri, semmi nem történik.

Köszönöm előre is a válaszokat, így talán kiderül, hogy érdemes-e más appra, vagy Mi Band 2-re váltani (a pulzus mérés BT nélkül már megérné)


jpencz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.02.05. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

#12

Hozzászólás Szerző: jpencz »

Sziasztok,

plusz kérdés: esetleg azt tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy a Mi Fitben a főképernyőn más a lépések száma, mint ott a lépések számára kattintva a másik menüben...?
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

#13

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

szerintem szinkronizálás után egyforma. nekem az legalábbis!
"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
jpencz
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2017.02.05. 19:11
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

#14

Hozzászólás Szerző: jpencz »

nekem nem:(
Avatar
denis77
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.01.05. 18:39
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 2

Re: Mi Band Notify & Fitness vagy Mi Band tools?

#15

Hozzászólás Szerző: denis77 »

Mi lehet a probléma,egy idō után mindig ez fogad... Köszönöm a válaszokat!
Jelenleg Redmi Note 2 Prime
Előtte egy Redmi 1S
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi Smart Band”