Xiaomi Mi 9 képernyő csere

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
Válasz küldése
Imike79
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.10.13. 13:02
2
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Gender:

Xiaomi Mi 9 képernyő csere

#1

Hozzászólás Szerző: Imike79 »

Sziasztok!

Nem tudom, hogy találkozott e már valaki az alábbi problémával?

Nemrégiben sajnos leejtettem a Telefonomat (Xiaomi Mi 9), és sajnos ki kellett cserélni a képernyőt. Össze nem tört, de totlál fekete lett, nem működött. Kicsit fájó volt kifizetni, de mit volt mit tenni.. Csere megtörtént, gyári AMOLED kijelzőt kapott a készülék, viszont azóta nem működik rajta az Alwasy On Display, és az ujjlenyomat hozzáadás funkció. Már minden féle trükköt kipróbáltunk (AOD apk le-fel telepítés, több verzióval, több féle módon újra indítva, már a hard reset is meg volt), de sajnos nem segített.. Ha külső alkalmazást telepítek fel az AOD funkcióra, akkor működik, de a gyári megjelenítés nem jön elő..

Az ujjlenyomat hozzáadása félig megtörténik (beolvassa az ujjlenyomat felét), de utána az "ujjlenyomat hozzáadása nem sikerült, próbálja meg újra" hibával kilép.

A telefon ezektől függetlenül természetesen működik, csak bosszantó, hogy nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

Segítő kész hozzászólásokat előre is köszönöm.


labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: Xiaomi Mi 9 képernyő csere

#2

Hozzászólás Szerző: labe »

Gondolom nem eredeti a panel, de nem okoskodok bele van itt szervizes kolléga majd felvilágosít.

Tapatalkkal küldve az én Mi 11 Lite 5G eszközömről

Válasz küldése

Vissza: “Hibák”