Kérdések/hibák

Minden hiba amibe belefutsz és nem kapcsolódik a fórumban felsorolt készülékekhez
gole
MIUI látogató
MIUI látogató
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro

Re: Kérdések/hibák

Hozzászólás Szerző: gole »

Sziasztok! 2 hete van xiaomi mi 10t pro telefonom és az lenne egy kérdésem.
Meglehet valahogy oldani hogy ki írja a szolgáltató nevét a térerő jelző mellé?

Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2

Medálok

Hozzászólás Szerző: Fulee »

A telefonod topikjában lehet hamarabb segítenek
viewforum.php?f=194

A Beállítások menüben Értesítések és állapotsor (vagy valami hasonló) részben keresgélj
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,MI Security Camera 360° 1080p

gole
MIUI látogató
MIUI látogató
Telefonom: Xiaomi Mi 10T Pro

Hozzászólás Szerző: gole »

Ok,köszi

zsoltip
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10

Hozzászólás Szerző: zsoltip »

Sziasztok. Néhány kérdéssel állok elő. :-B
Környezet: MIUI 12, Android 11, Xiaomi Mi Note 10, Global ROM

Feltettem a készülék topicjában is, de hátha itt többfelöl olvassátok, hamarabb jönnek a válaszok. :)

1.) True Phone app hangfelvétele nem működik, nem hallom a túlsó felen lévőt a felvételben.

2.) Az egyik SIM-en beszélve, közben miként tudnék adatforgalmat, betét használni?
Erre volt egy opció EMUI alatt, de itt nem lelem sehol. Vagy ugyanazon SIM-en. mintha azon sem menne ilyenkor...
Megoldás:
https://www.kinadroid.hu/2019/07/05/vol ... ekeken-1/

3.) Záró képernyőn jobbra kamera, balra egy pötty van. Utóbbi esetén a zseblámpa és a távirányító érhető el. Hogyan tudom az itt elérhető dolgokat módosítani, bővíteni?

4.) Pocket/zseb mód, hogy pl. ne világítson az always on display mindig, ha pl. asztalra fordítom, vagy épp valóban zsebre teszem a készüléket, be tudom állítani, vagy tudom telepíteni?

5.) Google Translator. Régóta használom a tap to translate funkciót. Most viszont az óra melől nem tudom eltávolítani az app folyton ott lévő ikonját.

6.) Google Smart Lock csak ki és be kapcsolható. A megbízható helyeket, eszközöket pl. nincs lehetőség beállítani.
Ez korrigálható?

7.) Kódok beírása után, ne kelljen OK-t/Jóváhagyó pipát nyomni.
Ezt hogyan tudom beállítani?

8.) AOD időzítője nem kapcsolja ki a megadott időben. Ezzel mi a szitu nálatok?

9.) Az időjárás widget nem frissít tartózkodási hely, város váltás esetén. Ezzel tudunk mit kezdeni?

10.) Lezárt képernyő mellett nem tudom működtetni a Google Segédet, tehát úgy, hogy ne kelljen hozzáérjek, hanem hangra.

11.) Messenger buborék fura négyzet alakú :D
De ez nem is probléma. Az igen, hogy hiába kattintok rá, nem tudom normálisan használni a megnyíló buborék-felugró ablakból, mert a billentyűzet által takarásba kerül....

Köszönettel,
zsoltip

zsoltip
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Telefonom: Xiaomi Mi Note 10

Hozzászólás Szerző: zsoltip »

zsoltip írta:
2021.03.25. 21:13
Sziasztok. Néhány kérdéssel állok elő. :-B
Környezet: MIUI 12, Android 11, Xiaomi Mi Note 10, Global ROM

Feltettem a készülék topicjában is, de hátha itt többfelöl olvassátok, hamarabb jönnek a válaszok. :)

1.) True Phone app hangfelvétele nem működik, nem hallom a túlsó felen lévőt a felvételben BT-n keresztül.

2.) Az egyik SIM-en beszélve, közben miként tudnék adatforgalmat, betét használni?
Erre volt egy opció EMUI alatt, de itt nem lelem sehol. Vagy ugyanazon SIM-en. mintha azon sem menne ilyenkor...
Megoldás:
https://www.kinadroid.hu/2019/07/05/vol ... ekeken-1/

3.) Záró képernyőn jobbra kamera, balra egy pötty van. Utóbbi esetén a zseblámpa és a távirányító érhető el. Hogyan tudom az itt elérhető dolgokat módosítani, bővíteni?

4.) Pocket/zseb mód, hogy pl. ne világítson az always on display mindig, ha pl. asztalra fordítom, vagy épp valóban zsebre teszem a készüléket, be tudom állítani, vagy tudom telepíteni?

5.) Google Translator. Régóta használom a tap to translate funkciót. Most viszont az óra melől nem tudom eltávolítani az app folyton ott lévő ikonját.

6.) Google Smart Lock csak ki és be kapcsolható. A megbízható helyeket, eszközöket pl. nincs lehetőség beállítani.
Ez korrigálható?

7.) Kódok beírása után, ne kelljen OK-t/Jóváhagyó pipát nyomni.
Ezt hogyan tudom beállítani?

8.) AOD időzítője nem kapcsolja ki a megadott időben. Ezzel mi a szitu nálatok?

9.) Az időjárás widget nem frissít tartózkodási hely, város váltás esetén. Ezzel tudunk mit kezdeni?

10.) Lezárt képernyő mellett nem tudom működtetni a Google Segédet, tehát úgy, hogy ne kelljen hozzáérjek, hanem hangra.

11.) Messenger buborék fura négyzet alakú :D
De ez nem is probléma. Az igen, hogy hiába kattintok rá, nem tudom normálisan használni a megnyíló buborék-felugró ablakból, mert a billentyűzet által takarásba kerül....

Köszönettel,
zsoltip

Senki semmi? :)

Válasz küldése

Vissza: “Hibák”