MIUI10 8.8.2

MIUI heti frissítések listája, Kínai és Global romhoz
foti64
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016.11.29. 18:00
7
Telefonom: Xiaomi Mi6
Gender:

Re: MIUI10 8.8.2

#21

Hozzászólás Szerző: foti64 »

A Beállítások keresőjébe keress rá a Témákra. Elvileg a már letöltött témákat tudod használni, csak újakat nem tudsz letölteni.
Az eu rom felrakásához Bl nyitás és Twrp kell tudtommal...


Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#22

Hozzászólás Szerző: Fulee »

@ Rajen a Mi4 is megkapta elméletben ,csak a listában nem látom , igaz csak Mi3 ra raktam fel tegnap este , ahol találtam kisebb hibát a Fekete témában ,nem látszódik némelyik fehér alapon a fehér betű , pl. Wifi beállításoknál nem látszódik a hálózatok neve ,de gondolom nem teljesen kompatibilis még a 10-es rendszerrel a téma
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
kaszi1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.03.16. 17:05
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUI10 8.8.2

#23

Hozzászólás Szerző: kaszi1 »

Leírom mi is a bibi itt. A teljes bőrözés javításra szorul. Nem tudok a háttér menüknek színt adni és ikonokat integrálni. Nincs is készlet amit használhatnék a régieket meg nem engedi feltenni. Próbáltam más launcherekkel is ugyan ez a helyzet. De én a sajátját jobban szeretem.Nem akarok mindenféle telepítgetéseket.Jó volt az úgy ahogy eredetileg volt.Ahhoz képest amilyen volt ez a telo sajnos most le van butitva(A testre szabhatóság lett leamortizálva). Ezért lettem kiakadva. Pl-nak okáért itt egy fotó az ikonokról is. Óra és kamera. Szerinted ez mi? A 3D jellegét is elveszítették az ikonok. Olyan lett mint a win10 amiből kivették az aerot . Mert ez így akkor egy letisztult forma és gyorsabb is. GGG persze hogy gyorsabb ha leveszem a grafikus részt. Szóval ez a bajom ezzel, ezen kellene változtatni. Ezért vettem ezt a típust és nem volt 2Ft. A morgás jogát már régen megörököltük a rómaiaktól és nincs is ezzel baj szerintem. Ha nem szólnánk a negatív dolgokról soha nem mennénk 1cm sem előre. Senkit nem akartam megbántani az egész dolgot építő jelleggel írtam.Csak remélni tudom hogy sikerül majd egy frissítés ami orvosolni fogja ezt a bibit.Köszönöm.
Kép
foti64
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016.11.29. 18:00
7
Telefonom: Xiaomi Mi6
Gender:

Re: MIUI10 8.8.2

#24

Hozzászólás Szerző: foti64 »

Szerintem a Miui10 az eddigi legrondább felület, majmolják az iPhone-t. Sok a hiba nálam is, de mivel ez béta rom, várom a javításokat:-)
Gyakorlatilag nincs még kompatibilis téma az áruházban. Azt viszont nem értem, miért nem jelenik meg a téma app neked, ha régiót váltasz.
Nekem működik. Persze a régi témák sem teljesen működnek, remélem, javítják idővel azt is.
Avatar
Dzsordzs
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.03.05. 17:08
10
Telefonom: Xiaomi Mi 10T
Gender:

Re: MIUI10 8.8.2

#25

Hozzászólás Szerző: Dzsordzs »

Szerintem attól lett ronda, hogy megszűnt az ikonok egységes mivolta. Nekem legalábbis hiányoznak a keretek...
Avatar
jony27
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015.02.11. 08:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi 10T
Tartózkodási hely: Lőrinci
Gender:

Re: MIUI10 8.8.2

#26

Hozzászólás Szerző: jony27 »

Sziasztok.esetleg tudja valaki hogy miért van az utolsó frissités óta hogy nem látják az időjárás appok a helyzetem?eddig is energiatakarékosra volt állítva és működött,most még az időkép sem látja csak Budapestet.probáltam a hétvégén több romot eggyikesn sem müködik rendesen a helymeghatározás.köszi

Tapatalkkal küldve az én Redmi 5 Plus eszközömről

Avatar
Dzsordzs
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.03.05. 17:08
10
Telefonom: Xiaomi Mi 10T
Gender:

Re: MIUI10 8.8.2

#27

Hozzászólás Szerző: Dzsordzs »

A globalban nekem sem ment, a multin rendben van. A miértjét nem tudom, de biztos fogják javítani. :)
kopaxi
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015.12.07. 21:38
8
Telefonom: Xiaomi Mi6

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#28

Hozzászólás Szerző: kopaxi »

MI6-nál: A tárcsázóban a betűk szerinti keresésben az ékezetes karakteres névjegyeket nem találja. Az előző hetiben is benne volt ez a hiba. Utoljára a 8.6.21-ben volt ez jó.

Bluetooth kihangosítás és lekapcsolódás után a hangerő nagyon alacsony lesz és nem is lehet állítani. Wipe cache és dalvik cache után visszaáll, de minden BT használat után meg kell tenni, különben használhatatlan. 8.6.21-ben ez jól működött.

Tapatalkkal küldve az én MI 6 eszközömről

nababika
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015.04.21. 22:29
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Pro

Re: MIUI10 8.8.2

#29

Hozzászólás Szerző: nababika »

Sziasztok. A frissítő app jelzi hogy van frissítés ,nevezetesen a 8.8.3 de ha a letöltésre kattintok kiírja, hogy you are alredy up to date. Mi lehet a gond? A telefon Redmi Pro, a rom Xiaomi EU multi 8.7.26

Tapatalkkal küldve az én Redmi Pro eszközömről

Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: MIUI10 8.8.2

#30

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

Gondolom visszavonták a frissítés T. Xiaomi.eu nézz utána

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Heti Frissítés”