MiHome Other platform devices

Válasz küldése
magabo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.04.12. 19:23
4
Telefonom: Nincs
Gender:

MiHome Other platform devices

#1

Hozzászólás Szerző: magabo »

Sziasztok! Nem találtam róla infót hiába kerestem, lehet én vagyok a béna.
Ugye lehet hozzáadni más platformok eszközeit a MiHome-hoz, hozzá adtam az eWeLink profilomat, látom is a profilba a SonOff dugaljat, de nem tud vele szinkronizálni. Valaki találkozott már ezzel a problémával?


Norina
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.03.17. 07:19
5
Telefonom: Samsung S5

Re: MiHome Other platform devices

#2

Hozzászólás Szerző: Norina »

Szia !
Hol tudtad hozzáadni ?
magabo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019.04.12. 19:23
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: MiHome Other platform devices

#3

Hozzászólás Szerző: magabo »

Szia!
MiHome/ Profile/ Other platform devices
Ewoo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018.04.06. 16:13
5
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Re: MiHome Other platform devices

#4

Hozzászólás Szerző: Ewoo »

Sziasztok! Hát én tiszta ideg vagyok! Vettem egy Sonoff 3-s kapcsolót, de sehogy sem sikerül hozzáadnom a Mi Home cucchoz. A magyarított van fenn a telómon. Lehet, hogy ez a baj? Vagy eleve halott ügy és kuka?
Alien4
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.04.06. 20:22
3
Telefonom: Nincs

Re: MiHome Other platform devices

#5

Hozzászólás Szerző: Alien4 »

Sziasztok!

Első hsz, szóval ha elnéztem a topicot... akkor bocsi
Ami eddig van. Gyári app, működő robotporszívó, működő kamera.
Ami most jött, az 3 LYWSD03MMC egység. Na most ezek direktben mennek a kínai régióra átállítva, de úgy meg porszívó nincs...
Felraktam a "magyart" de az sem akarta az igazat. Esetleg egy BT gatewayel megoldható a probléma? (magyar régió, gyári app, bárhol elérhető hő/pára adatok)

Köszi ha segít valaki!
szilver
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.11.24. 17:57
5
Telefonom: Nincs

Re: MiHome Other platform devices

#6

Hozzászólás Szerző: szilver »

ha Xiaomi telefonod van akkor klónozott alkalmazásoknál kapcsold be a mi home-t én csak így tudom használni az egyik Kina a másik Europai szerveren van. Ha nem Xiaomi telód van akkor a play áruházból töltsd le egy alkalmazást pl: Parallel Space. Én csak ezt a módszert tudom ajánlani.
epoda
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020.11.02. 16:49
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: MiHome Other platform devices

#7

Hozzászólás Szerző: epoda »

Sziasztok, szeretnék egy új témát felvetni amivel egyenlőre sehogy sem boldogulok. Van egy okos kuktám ami még kinai belpiacos cucc igy a Xiaomi Home regisztárcióm is úgy van beállitva hogy a régió Chinese mainland illetve a nyelv English. Majd lett még 3 kamera (MI Home Security Camera) és 2 wifi repeater is amiket már mind Európai/magyar/forgalmazótól/raktárból vettem meg. Ezek kivállóan működnek a fent emlitett beállitásokkal (Almás eszközön) majd vettem egy Mi Robot Vacuum-Mop Pro robotporszivót szintén magyar forgalmazótól. Amikor csatlakoztatom Wifi-re és párositom az alkalmazással a párositás megtörténik, majd a home kéernyőn nem látszik az eszköz egyáltalán. Ha bemegyek a profilomba ott mutatja mintha látná de a home-on nem elérhető sőt egyáltalán nem látszik, és a manage devices- opció alatt viszon semelyik eszközt nem tölti be. A Xiaomi accountomhoz csatlakoztatott Google home viszont tökéletesen látja ezt az eszközt és tudom irányitani is.
Még egy furcsaságot fedeztem fel, mégpedig hogy a telefonomon a Xiaomi Home beállitásokhoz az elsődleges nyelv a magyar, ha ezt átállitom akár sima English-re akár bármi másra akkor a pressure cooker eltünik a főképernyőről a többi eszköz ikonja is megváltozik de a robotporszivó nem jelenik meg egyáltalán.
Esetleg van valakinek ötlete hogy ezzel mit lehetne kezdeni, hogy minden eszköz menedzselhetővé válljon egy helyen?

Nagyon köszi
Eszter
Válasz küldése

Vissza: “MiHome”