MiRouter HDD csere

Válasz küldése
rope
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013.12.19. 19:30
10
Telefonom: Egyéb

Medálok

MiRouter HDD csere

#1

Hozzászólás Szerző: rope »

sziasztok!

valakinek sikerult mar a gyari ST1000LM024 tipusu vinyot kicserelnie egy KISEBBre?
nekem nem. miutan kicsereltem es elkezdtem ra ujra feltenni a firmware-t, 5 percig telepitetette, majd amikor a masodik telepiteshez er, akkor mindig pirosra valt a LED es a router csak safe mode-ba indul el.
200gb-os vinyora akarom lecserelni, a particios tablat es az filesystem-et szepen megcsinalja, de valamiert nem tudja 100%-osan megcsinalni a telepitest. sajnos log-ot nem talaltam sehol, amin el tudnek indulni :(

valakinek valami otlete?


Avatar
wocsok17
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 688
Csatlakozott: 2014.05.09. 13:05
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Szombathely, Ajka, Budapest

Medálok

Re: MiRouter HDD csere

#2

Hozzászólás Szerző: wocsok17 »

Pasz, ennyire nem vagyok bátor...
Én ha cserélném, akkor is inkább nagyobbat szeretnék bele! :D
Esetleg azt megpróbálhatod, hogy felteszel egy ddwrt-s romot, hátha...
Én azért nem akarom megpróbálni, mert nekem tetszenek azok a dolgok, amiket a telefonos app tud hozzá, és leginkább azért nem próbáltam cserélni a saját romot. Meg most már elég stabilnak is tűnik nekem a sajátja.
drtapfesz
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2014.12.24. 22:28
9
Telefonom: Xiaomi Mi8 Pro
Gender:

Re: MiRouter HDD csere

#3

Hozzászólás Szerző: drtapfesz »

Üdv! Tudom ,hogy régi a topic de. Nemrég vettem egy 1TB-s R2D routert , ebbe igaz 2.5" os HDD van de a művelet ugyan az.
-HDD kiveszed PC be bedugod .
-Paragon Hard Disk manager -el (vagy bármilyen HDD partició kezelővel ami tudja az EXT4 et ) összenyomod a kötetet. Azért fontos , mert az új HDD így akármilyen méretű lehet (Kb 200MB a tartalom)
-Macrium Reflect el backupolod a HDD-t ( nekem eddig ez működött a linuxos inditható particióknál)
-Új HDD re restore
-Paragon H. D. manager el a kívánt méretre húzod a particiót.
-Visszaszerel örül.
MI3W
MI4W
MI5 Pro
Aktuális heti MIUI hu
MI8 Pro Global Beta
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi MiRouter”