[Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

Xiaomi és MIUI hírek minden mennyiségben
Avatar
MrX
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2016.10.08. 06:27
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#11

Hozzászólás Szerző: MrX »

jansen12p » 2016.11.06. 16:31 írta:
wesder írta:Ha nem vettem volna 3-at 2 hónapja, modt tuti vennék egy 4Pro-t :D
Ezzel nem vagy egyedül Kép - Csak én augusztusban vettem de bírta volna még idáig az a Redmi 1S is Kép Bár teljesítményben nem olyan egetrengrtő a váltás (Redmi 3 PRO és a 4 PRO között) - de ha a jól megszokott redmi árazást kapja a szép fémház mellé akkor WOW.. Mindenképpen WOW de nekem most a REDMI 3 Pro az isten.. Végre 3GB RAM :3 Na meg a ici pici akksi :3

Ellenben tesóm most rendelt egy redmi 3 prime-t (vagy melyiket xd) - Nah Ő lehet ki fog akadni xd -



Tapatalkkal küldve az én Redmi 3 eszközömről
Nem hinném, hogy tesód ki fog akadni. A 3S Prime nagyon jó, én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Eddig semmi bug, hiba. Pörög rendesen, nem tudtam még megakasztani.


noidnopassport
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.02.26. 20:20
10
Telefonom: Egyéb

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#12

Hozzászólás Szerző: noidnopassport »

Ezekenek a teloknaknak nem lesz kulon topicja? Vettem egy Redmi 4 Prime-ot, egyenlore se elore se hatra. Bootloader nem nyilik, eddig csak disz a polcon. koszi
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28442
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#13

Hozzászólás Szerző: rajen »

Ma megcsinálom, este leszek gép előtt.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Avatar
jansen12p
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.10.30. 10:56
9
Telefonom: Redmi Note 7

Medálok

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#14

Hozzászólás Szerző: jansen12p »

Sziasztok!

Ha vannak tanácsaitok mindenképpen elfogadom/elfogadjuk!
Ismerősöm vett egy ilyet(redmi 4 prime) és szerettük volna megoldani a BL nyitást , engedély megvolt .. Elsőnek a gyári rommal (hivatalos china stable rom volt) akarta véletlen. Aztán mondtam neki ,hogy ahhoz dev rom kell (fastbootbol ?) és fel is akartuk rakni fastbootbol de ott azt mondta ,hogy "flash tz error" .. Aztán olvasgattunk egy kicsit és elvileg a download (EDL?) módban kell. Oké, akkor át mentünk abba és az az új XiaoMI flash amit a en.miui.com-on írnak a nyitáshoz nem nagyon volt jó. A telefont magát nem találta. De egy 20151028as miphone / flash tökéletesen megtalálta. (Én a redmi 3 promat és a redmi 1s-emet is mindig is ezzel flasheltem!) - És elindítottuk a flasht .. És akkor "missing hello packet try to recover" .. Vártunk vagy 10-20 percet .. És semmi eredmény .. :\ Rebootoltunk a rom fennt volt (nem volt wifi... -.-")
Itt most következett ,hogy a WIFI-t megcsináljuk nagy nehezen a stable romot sikerült updaterből fel flashelni.. Volt wifi .. Rebootoltuk a telefont a edl módban csak ,hogy megnézzük ,hogy tudunk-e abba menni. (tudtunk .. előtte nem lehetett! - ismeretlen okokból ..) No aztán a telefon meg nem bootolt újra .. -.-" Végig csak powered by android .. vagy 10-20 perc után is..

És most EDL-ben pakolta fel a stable china-t .. De megint missing hello packet és megint nem nagyon tudunk a edl módba menni (abból a választóbol ahol van a fastboot,recovery, download)..
Természetesen a fastbootból való telepítés sem jó ! - Próbálva egyaránt a dev és a stable romokkal .. De mindig a tz error vagy a "Fastboot giving error "critical partition flashing" üüzenet fogad minket ..

Valakinek esetleg van valami ötlete ? :\ - Remény még van ? :)

Előre is köszi !
További szép estét !
"Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"
Siemens CF62 -> LG KE 970 Shine -> Samsung S5620 Monte -> Samsung Galaxy S Advance I9070 -> Xiaomi Redmi 1S -> Xiaomi Redmi 3 PRO -> Redmi Note 7
Avatar
trebrona
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2014.01.08. 18:56
10
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Medálok

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#15

Hozzászólás Szerző: trebrona »

Stable-ről dev. verzióra eddig mindenhol működött az updateres rom telepítés. (recovery rom zip)
iPhone 12 Pro
Avatar
jansen12p
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.10.30. 10:56
9
Telefonom: Redmi Note 7

Medálok

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#16

Hozzászólás Szerző: jansen12p »

Na. - Most oda jutottunk ,hogy egy 2015-03-03 miflashel (ami 64bites ..) sikerült fel rakni a china stable-t .. Arról pedig sikerült az updaterrel devre menni .. Végre ! :) - Elsőnek nem tudom miért nem volt jó :\ - Fent csücsül rajta már a twrp és a eu-s romocska , roottal együttesen :)
"Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"
Siemens CF62 -> LG KE 970 Shine -> Samsung S5620 Monte -> Samsung Galaxy S Advance I9070 -> Xiaomi Redmi 1S -> Xiaomi Redmi 3 PRO -> Redmi Note 7
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28442
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 46 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [Xiaomi] Megjelent a Redmi 4/Pro/A

#17

Hozzászólás Szerző: rajen »

Légyszi írd már egybe az igekötőt az igével. Köszi
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Hírek”