Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#71

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Sziasztok!
Eu: 21.9.17 Van fent.

EU oldalon láttam egy ilyen képet, de, hogy hogyan kell megcsinálni nem tudom, vagy csak rá lett külön szerkesztve ? :D
Hőfok, kijelző hz ami érdekel.
Kép


2, Elég régóta, több éve EU romot használok, néha napján ideig óráig mást, vagy sima alap Globalt.
Most már másodszor jött elő, hogy hívtak "éles helyzetben" és nem csengett ki, kb fél perc - 1 perc, és kaptam az SMS -t, hogy volt egy nemfogadott hívásom. Na de ezt a nem fogadott hívást nem is jelezte a telefon, csak egy SMS -t kaptam róla.
Főnököm írt messengeren, hogy hívjam vissza amint tudom. Meg is tettem, kinyomta, hogy majd "vissza hív..." várom, hogy hívjon, kezembe a telefon, semmit nem csinálok, és egyszer csak kapom az SMS -t, hogy nem fogadott hívása volt. Hát mondom fa***a. :/
Kicsit várok, újra hívom, de gondolom Ő is pont újra -> "újra" hívott, és megint kaptam egy SMS -t nem fogadott hívásról. Hát mondom ez csúcs... :/
Aztán 4 percet vártam, és én hívtam fel és beszéltünk.
Na szóval mi a bűbánatért fordulhat ez elő, hogy nem tudnak elérni ? Térefő volt, Volte van, mert jelzi. A telefonba 2 SIM van, egyik adat másik hívásra.

"1" Alapértelmezett beállítás hívásokhoz -> Itt az egyes SIM van állítva.
"2" Adatkártya -> itt a kettes SIM van állítva.

Minek kellen, lehetne utána nézni ?
E modell 5G képes, valahol olvastam, de nem foglalkoztam vele nagyon, hogy van opció valahol a telefonba arra, hogy hállózati frekvencia állítás, vagy egyszerűbb fogalmazásban, 2G, 3G, 4G, 5G -t állítani. Meg kellene próbáni esetleg ? Babrálni, de nem nem tudom, hogy hol kell.
Vagy egyáltalán a "hiba" keresésbe merre induljak el ?
Nem hiszem, hogy ROM gond lenne, mert nem most használok előszőr Eu -t.

3,
Mutatóujj ?
Hm ? Érdekes, de persze oké, oké, nincs semmi gond vele! Félre ne érts :) Csak most itt a kezembe és ha én is a mutatóujjamat akarnám használni, kicsit balra kellene döntetni a telefont a kezembe, és feltolni, mert nekem ezek szerint hosszú az ujjam, hogy tudjam használni. Na de ebben a pózban nagyon sután fogom a telefont, félek le is esik, eshet... :D
Eljátszottam avval a gondolattal is, hogy pl balkézbe veszem, mutatóujj, vissza jobbkézbe, mert így kényelmesebb, és biztonságosabb is a fogása, hát furcsa egyik kézbe másik kézbe :D hogy e funkciót hasznosítsa a kezem.
Szóval csak magamból indulok ki, és senkit NEM bántva meg! Formailag ez nem jött be nekem. Nincs gond persze. Csak nem tudm, hogy mire cseréljem le egyenlőre. (Mi9T Pro, csak sajnos nem kap Android 12 -t :(( :ymsigh: )


12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
Avatar
szekelyelek
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2015.10.15. 20:41
8
Telefonom: Poco F5
Tartózkodási hely: Monorierdő
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#72

Hozzászólás Szerző: szekelyelek »

Xiaomi.eu rommal most konstatáltam, hogy csak a rendszer hangok, illetve a beállításokban kiválasztott alapértelmezett csengőhang működik... Névjegyhez nem tudok beállítani egyedit, csak alap, vagy rendszerhang lehet... (az eljárás megvan, csak nem fogadja el)

Tapatalkkal küldve az én Alioth eszközömről

Tenki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.07.04. 18:35
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#73

Hozzászólás Szerző: Tenki »

0Elek2 írta:Sziasztok!
Eu: 21.9.17 Van fent.

EU oldalon láttam egy ilyen képet, de, hogy hogyan kell megcsinálni nem tudom, vagy csak rá lett külön szerkesztve ? :D
Hőfok, kijelző hz ami érdekel.
Kép


2, Elég régóta, több éve EU romot használok, néha napján ideig óráig mást, vagy sima alap Globalt.
Most már másodszor jött elő, hogy hívtak "éles helyzetben" és nem csengett ki, kb fél perc - 1 perc, és kaptam az SMS -t, hogy volt egy nemfogadott hívásom. Na de ezt a nem fogadott hívást nem is jelezte a telefon, csak egy SMS -t kaptam róla.
Főnököm írt messengeren, hogy hívjam vissza amint tudom. Meg is tettem, kinyomta, hogy majd "vissza hív..." várom, hogy hívjon, kezembe a telefon, semmit nem csinálok, és egyszer csak kapom az SMS -t, hogy nem fogadott hívása volt. Hát mondom fa***a. :/
Kicsit várok, újra hívom, de gondolom Ő is pont újra -> "újra" hívott, és megint kaptam egy SMS -t nem fogadott hívásról. Hát mondom ez csúcs... :/
Aztán 4 percet vártam, és én hívtam fel és beszéltünk.
Na szóval mi a bűbánatért fordulhat ez elő, hogy nem tudnak elérni ? Térefő volt, Volte van, mert jelzi. A telefonba 2 SIM van, egyik adat másik hívásra.

"1" Alapértelmezett beállítás hívásokhoz -> Itt az egyes SIM van állítva.
"2" Adatkártya -> itt a kettes SIM van állítva.

Minek kellen, lehetne utána nézni ?
E modell 5G képes, valahol olvastam, de nem foglalkoztam vele nagyon, hogy van opció valahol a telefonba arra, hogy hállózati frekvencia állítás, vagy egyszerűbb fogalmazásban, 2G, 3G, 4G, 5G -t állítani. Meg kellene próbáni esetleg ? Babrálni, de nem nem tudom, hogy hol kell.
Vagy egyáltalán a "hiba" keresésbe merre induljak el ?
Nem hiszem, hogy ROM gond lenne, mert nem most használok előszőr Eu -t.

3,
Mutatóujj ?
Hm ? Érdekes, de persze oké, oké, nincs semmi gond vele! Félre ne érts :) Csak most itt a kezembe és ha én is a mutatóujjamat akarnám használni, kicsit balra kellene döntetni a telefont a kezembe, és feltolni, mert nekem ezek szerint hosszú az ujjam, hogy tudjam használni. Na de ebben a pózban nagyon sután fogom a telefont, félek le is esik, eshet... :D
Eljátszottam avval a gondolattal is, hogy pl balkézbe veszem, mutatóujj, vissza jobbkézbe, mert így kényelmesebb, és biztonságosabb is a fogása, hát furcsa egyik kézbe másik kézbe :D hogy e funkciót hasznosítsa a kezem.
Szóval csak magamból indulok ki, és senkit NEM bántva meg! Formailag ez nem jött be nekem. Nincs gond persze. Csak nem tudm, hogy mire cseréljem le egyenlőre. (Mi9T Pro, csak sajnos nem kap Android 12 -t :(( :ymsigh: )
Ha asztalon van, vagy felveszem bal kézbe, jobb mutató ujj kényelmes. Ha bal kézben tartom, akkor simán elérem mutató ujjal az érzékelőt. Amikor zsebre teszem rezeghet kedvére, pont ez a 2 ujjam nincs jelen

Tapatalkkal küldve az én M2012K11AG eszközömről

Avatar
szekelyelek
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2015.10.15. 20:41
8
Telefonom: Poco F5
Tartózkodási hely: Monorierdő
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#74

Hozzászólás Szerző: szekelyelek »

Azt tapasztalta már valaki (rajtam kívül), hogy xiaomi.eu rom, messenger üzenet esetén a telefon pittyen egy rövidet kb 10 másodperccel a messenger üzenet beállított értesítés jelzése előtt...

Hogy mit jelent ez?... Azt, hogy időgép van a kezetekben...

Tapatalkkal küldve az én Redmi K40 eszközömről

Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#75

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Szia nem.
EU 21.9.17 van fent. Tegnap a12 véletlen felkerült a heti romok közé de hamar el is tűnt. Alig várom, h kipróbálhasam azt. Szerintem rakd újra a messangert. Nálam szépen rendben megy és kB minden eddig.

Viszont ha a hattérbe memória igényes appok bent maradnak, akkor néha kB 10ből 2szer mikro lagg van, de csak kB 1 másodpercig. Illetve ha többen írnak egyszerre a messenger kicsit meg akad, de ezt más modellen is tapasztaltam, amiből arra következtetek, h nem heti eu rom gond.
12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#76

Hozzászólás Szerző: rajen »

Már régóta csinálja, valaki elkezd nekem írni, már azt is jelzi. Nem tom hol lehet ezt kapcsolni...
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Olasz71
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.11.11. 08:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#77

Hozzászólás Szerző: Olasz71 »

Sziasztok. A problémám hogy van egy Honor band 6 karkötőm,de folyamatosan lecsatlakozik a blueutooth-ról,csak akkor marad rajta ha a háttérben fut a Huawei egészség program. Az előző telefonomnál csak a bluetooth-ot kapcsoltam be és működött. Már minden engedélyt megadtam neki amit láttam. Mi lehet a probléma még. előre is köszi.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#78

Hozzászólás Szerző: rajen »

Szóval egyáltalán nincs kapcsolat a karkötő és a telefon között, hogy még értesítést sem kapsz rá?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Olasz71
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016.11.11. 08:32
7
Telefonom: Xiaomi Redmi 3s

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#79

Hozzászólás Szerző: Olasz71 »

Csak akkor kapok értesítést ha a háttérben fut a Huawei app
Avatar
szekelyelek
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2015.10.15. 20:41
8
Telefonom: Poco F5
Tartózkodási hely: Monorierdő
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

#80

Hozzászólás Szerző: szekelyelek »

Igen, ez így működik....

Tapatalkkal küldve az én Redmi K40 eszközömről

Válasz küldése

Vissza: “Poco F3”