Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

Válasz küldése
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Nemed:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Sötét módra még opció(k), másik téma esetleg, vagy az adott app-ban való állítása ne téma függő legyen, vagy a beállítások kivételek közé tétele, és akkor nem lesz minden fekete, vagy fehér...
Pár finomhangolással kezelhető szerintem.
A 120Hz -t hogy értékeled ? Való életben gyakorlatban mennyivel, vagy mivel plusz számodra ? Érezhető a dolog ?
Én úgy érzem, hogy "ok" és ennyi egyenlőre, tehát sajnos nem érzékelem annyira amennyire vágytam rá. :/
Vagy csak még pár nap kell neki ? :D
Neked mit bír az aksi ? Mármint 1 töltéssel meddig megy el ?
Xiaomi :x
Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Nemed:

Medálok

Re: Poco F3 kérdések, válaszok, megoldások

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Üdv!
"Leg"frisebb heti, aktuális EU Rom van a készüléken. (21.9.8)
Nálam szépen megy, eddig. Gesztusvezérlés is jó, nincs fenn akadás, vagy egyéb dolog.
Reklám blokkolóra ki mit használ ?
Gcam -t ?

Eu ROM telepítése, nem tér el az eddigiektől, csupán, ha PC-ről, adb mappából inditjuk a recovery fájlt, már nem kell flashelni mert már nincs recovery partició mint a régebbi telefonokon, emiatt nem ismeri fel a belső tárhelyet, csupán fastboot boot kell.
Ezután elindul a TWRP, telepíteni kell az EU ROM -t, és formázni a belső tárhelyet.
* EU ROM -ban a TWRP benne van, (rajta van), nem szükséges a twrp-t (images file-t ) flash-ni, az install recovery ramdisk opcióval.
Xiaomi :x
Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

Válasz küldése

Vissza: “Poco F3”