MIUIHU V10 9.3.28

MIUI Magyar ROM heti fejlesztői vagy stabil rom kiadások
Avatar
Upo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.11.04. 11:11
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#91

Hozzászólás Szerző: Upo »

RN4SD újabb hiba, a messenger lite használhatatlan lett. Az appon belül a fényképezés és fotó beillesztés gomb nem működik (ez már jó ideje, talán kései miui8 óta nem megy). Ezt már megszoktam, áthidaló megoldásként galéria alól küldés - messenger lite módszerrel hidaltam át. De most ilyenkor a messenger lite erre a műveletre elszáll, így egy módszer sincs kép küldésre. Ez volt az utolsó szög az újraindulás mellett, dirty flash miuihu 9.3.7-re, és már működik is.
A messenger lite alatti kép gombok hibájára keresgéltem annak idején sokat. Többnyire csak kérdéseket találtam hogy miért lehet, de egyszer találtam olyant, hogy a reboot menü mod miatt van a hiba. És lehet is benne valami. CN dev alatt működik a gomb, de miuihu, xiaomi.eu és más romoknál amik reboot menüt adnak hozzá, ott a gomb nem csinál semmit, hiába nyomkodom. Ezért szálltam ki a romból. Újraindulás nem volt csak egyszer (túl sok ideje mondjuk nem volt rá mert már tegnap este visszatettem a 9.3.7-et), de ha amúgy működne a kép gomb akkor még maradtam volna próbálgatni a galéria küldés hiba ellenére. De így bukott, szükség van a kommunikációra, és a dagi messengert nem vagyok hajlandó feltenni.

Szerk: Mégsem a reboot menü lesz, megtaláltam a régi beírást ahol azóta van fejlemény. Vagy valami app hiányzik ami ki lett gyomlálva, vagy valami beállítás kigyomlálódik aminek nem kéne, ami miatt a "No application found to retrieving photo" hiba jelentkezik a gombok megnyomásakor.
https://xiaomi.eu/community/threads/mes ... ost-423331


- aláírás -
kyrsti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016.10.22. 08:44
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#92

Hozzászólás Szerző: kyrsti »

RN4SD random fagy alkalmazástól függetlenül. Csak a kikapcs gomb hosszú nyomása segít. Újraindulást nem tapasztaltam.
kyrsti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016.10.22. 08:44
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#93

Hozzászólás Szerző: kyrsti »

Időjárás alkalmazás nem csatlakozik a hálózathoz.
Avatar
jemy126
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2014.01.04. 22:21
10
Telefonom: Egyéb

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#94

Hozzászólás Szerző: jemy126 »

nálam a mido tegnap óta még ok.
Avatar
fetaguitar
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014.12.13. 12:00
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Tartózkodási hely: Bársonyos
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#95

Hozzászólás Szerző: fetaguitar »

rajen írta: 2019.03.29. 15:36 Figyelem! Redmi Note 5 / Pro Android 9 új TWRP-t igényel! Multitool már fel van készítve erre, onnan fel tudjátok rakni!
Rajen, tudsz te, vagy bármelyik istencsászár tanácsot adni, mitévő legyek, ha nem indul el az új TWRP és nem tudom a frissítés alkalmazáson keresztül sem telepíteni a legfrissebb ROM-ot?
A TWRP már jó ideje fenn van a telefonon, de csak úgy tudtam elérni, ha Multitoolban minden ROM frissítés előtt újratelepítettem és onnan indítottam, újraindítás TWRP üzemmódban sosem működött, a legutóbbi frissítés óta viszont csak a MI feliratot tudom nézni, onnan nem lép tovább.
Most csinálok egy biztonsági mentést az alkalmazásokról és szinkronizálom a cuccaimat. A Note 2-esem is így kezdte a meghülyülést anno, nem akarom, hogy ez is totál megzakkanjon.
Célszerű egy teljes törlést és visszaállítást csinálni, vagy más változtatást is kell eszközölnöm?
Redmi Note 4G/Redmi Note 4/Redmi Note 5 Pro/Mi Band 2/ Mi Band 3/ Mi Band 4
Avatar
Bandita1981
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 3255
Csatlakozott: 2016.03.03. 09:11
8
Telefonom: Redmi Note 8
 megköszönték: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#96

Hozzászólás Szerző: Bandita1981 »

Én 2 Redmi Note 5 telót igy csináltam!
MVSV írta le a Redmi Note 5 topikba.......

"Na akkor a jó tanács. Mint írtam is. Először a romot telepítsétek, még a régi twrp alól! Sd kártyán legyen az új Twrp! Ha felment az android 9-es rom akkor indítsd újra twrp-be. Több min valószínű, hogy nem fogja látni a belső tárhelyet és jelszót kér, de semmi gond, lépj be az install menübe, sd-ről telepítsd az új twrp. Majd indítsd újra recoveryben, (de több mint valószínű, hogy abba fogja újraindítani magát,)"

Redmi Note 5 /Whyred/ MIUIHU 10 9.3.28 Béta


Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!
Telefonom:Redmi Note 3pro//Redmi Note 5pro//Redmi Note 8 :ymhug:
Gloob
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2014.09.14. 19:45
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Valahol az univerzumban
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#97

Hozzászólás Szerző: Gloob »

Lenne egy gondom. Mivel már 3. heti miuihu-s rom is állandóan újraindulgatott ezért már 3x visszatértem a 9.3.7 verzióra, ami az utolsó jól működő volt. Így tettem ma este is. Viszont most az üzenetek alkalmazás állandóan leáll! A romot system wipe után tettem fel, azóta volt már dalvik törlés, újraindítás, cashe törlés, az üzenetek cashe törlése, adatok törlése, meg minden. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? A telefon egy Redmi Note 4 Sd, Magisk root van.
Avatar
Bandita1981
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 3255
Csatlakozott: 2016.03.03. 09:11
8
Telefonom: Redmi Note 8
 megköszönték: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#98

Hozzászólás Szerző: Bandita1981 »

Tiszta telepítés.......
Valószínűleg a romok közti ugrálás miatt beakadt valami!
Ilyen esetek elkerülése miatt jó a TWRP mentés frissítés előtt........

Redmi Note 5 /Whyred/ MIUIHU 10 9.3.28 Béta

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!
Telefonom:Redmi Note 3pro//Redmi Note 5pro//Redmi Note 8 :ymhug:
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#99

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Csak egy megjegyzés a Redmi Note 5 Pro telepítésével kapcsolatban: én is megszenvedtem az új, 9-es Android ROM installálásával. A vége idő hiányában "dirty", nem tiszta telepítés lett, de mindezek ellenére, minden a legnagyobb rendben működik azóta is. Kop...kop...kop.
A Bandita által idézett, MVSV bejegyzés a legegyszerűbb járható út.
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
Avatar
Upo
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2014.11.04. 11:11
9
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.3.28

#100

Hozzászólás Szerző: Upo »

Gloob írta: 2019.04.04. 22:14 Lenne egy gondom. Mivel már 3. heti miuihu-s rom is állandóan újraindulgatott ezért már 3x visszatértem a 9.3.7 verzióra, ami az utolsó jól működő volt. Így tettem ma este is. Viszont most az üzenetek alkalmazás állandóan leáll! A romot system wipe után tettem fel, azóta volt már dalvik törlés, újraindítás, cashe törlés, az üzenetek cashe törlése, adatok törlése, meg minden. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? A telefon egy Redmi Note 4 Sd, Magisk root van.
Jé, nekem is leáll az üzenetek visszaállás után. Nem is vettem észre. De mintha az értesítésekből megnyitva tudtam volna olvasni. Most nincs függő üzenetem, de majd kipróbálom.
- aláírás -
Válasz küldése

Vissza: “MIUIHU ROM Frissítések”