MIUIHU V10 9.1.10

MIUI Magyar ROM heti fejlesztői vagy stabil rom kiadások
zakarias
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2018.10.20. 00:19
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#71

Hozzászólás Szerző: zakarias »

Minden Snapdragon proci tudja a camera2-t. Redmi 3S-sel is (Marshmallow) ezzel is (nougat) vígan használom.

JohnDoeHun, sok helyen megtalálod, milyen fájlokat hova másolj és megy is, hiszen neked is ment már korábban is (PH-n kitárgyaltuk). Vagy magisk alatt.

Azt sem értem, miért kell rohanni azonnal feltenni a legújabbat és sipákolni miatta. Ne tedd fel, ez béta... Várd meg, a többiek mit mondanak. Ha jó, tedd fel. Vagy maradj azon, ami atomstabil és mindent tud, ami kell neked...


Redmi 4x [santoni] MIUIHU10 9.7.18 Béta
24460 felhasználó törlése

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#72

Hozzászólás Szerző: 24460 felhasználó törlése »

Egyszerűen kikívánkozott az igazság. Ő kérte h linkeljem már be vagy idézzem azt amiről azt hitte nincs is. És ez csak egy dolog. Már rég nem ez van a telómon. Ti kezdtétek de tudnám folytatni még a folyamatos hiba üzivel indulásnál stb... Azt is netán megkeressem? Miért nem foglalkoztok az új rom-al? Ennyire uncsi? Amúgy igen megoldottam a gcam-t azaz segített vki a ph-n amiért ezer köszönet. Ha érdekelné a "fejlesztőket" szívesen elmondom mi a megoldás :) de a helyzet az h tudják ők is. Sem segítség sem hajlandóság nem jött felőlük.
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#73

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Hát nem értem én sem ezt a stílust , lehet ezt nooormalisan is vagy olvasójegyet kaptok majd . Meg egy kicsit óvódás hozzáállás , hogy Ti kezdtétek . A fejlesztőknek lehet van más dolguk az életben és nem lehet Őket csak úgy kirántani a kalapból és igen , hétről-hétre foglalkoznak az új ROM-okkal . Amúgy sokan a PH-n is fent vagyunk és ott is segítünk .
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
24460 felhasználó törlése

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#74

Hozzászólás Szerző: 24460 felhasználó törlése »

Én már rég elfelejtettem a miui-t. Kaptam egy üzit h valaki említésre méltatott így hát gondoltam megvédem a mundér bescületem. Ki-kinek mit mikor ígért teljesen lényegtelen a számomra. Engedjétek el a témát. Mondom még 1x csakis azért kezdtem bele az adok-kapokba mert meg lettem említve. Erről ennyit. Amúgy meg lehet h tényleg ovis vagyok már abba is belekötünk? :)
ValakiAki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018.08.07. 13:50
5
Telefonom: Egyéb

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#75

Hozzászólás Szerző: ValakiAki »

Nem ezzel van baj, hanem a fikázódásoddal,és itt lehordtad a miuihu-t hogy ilyen meg olyan kaksi. Erre itt senki nem kíváncsi. Belinkeltél egy képet, amire kaptál egy választ, de nem a rom készítőtől, már érted hogy nem lett megígérve a dolog? Amúgy hagyjuk tényleg, aki hülye az is marad... :)
24460 felhasználó törlése

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#76

Hozzászólás Szerző: 24460 felhasználó törlése »

Pedig a hülyeségeket te írogatod ám. Be kellene látni h ezt bebuktad. Véleményt írtam te pedig belém kötottél. Kérted h linkeljem be, belinkeltem. 1-0 ide de tudod mit legyen 2-1. Így szebb. Nekem volt igazam és most megint támadsz. A kritika is egy vélemény és ha nekem van akkor nem vagyok rest leírni. Azt látom h el lett engedve ennek a telónak is a keze. Ha vki más nevében ígérget és nem teljesíti az az ő baja is. Nem hogy nem dumálták le de még azt sem közölte az illető h "ülj már le úgy sem lesz itt semmi már". Ez az egyik
A másik hogy vajon miért nem szólalnak meg azok akikről szól a mese? Az is renben van h bizonyos készülékek nem kapnak olyan támogatást mint mások de ez sincs reklámozva.
Ha magatokat akarjátok fényezni hát rajta. A sztori ezzel kerek. Még ha fáj is.
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#77

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

Hagyjuk abba gyerekek. Nem ide való ez.

Tapatalkkal küldve az én Mi MIX 2 eszközömről

"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
ValakiAki
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2018.08.07. 13:50
5
Telefonom: Egyéb

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#78

Hozzászólás Szerző: ValakiAki »

Ez valami focimeccs eredmény? Mesélj már még... Te nem tudod elengedni.... Ne írja kkor a témában, ha ennyire zavar, írj vagyulának...
ricsabi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.04.25. 09:37
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#79

Hozzászólás Szerző: ricsabi »

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Feltelepítettem ezt a Romot viszont van egy olyan gondom, hogy szeretném használni a benne lévő témák alkalmazást. Viszont ezek nem mennek a területi beállítások miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet régió váltani,hogy tudjam használni vagy létezik valami más megoldás?

Köszönöm előre is.

Sziasztok.
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.10

#80

Hozzászólás Szerző: rajen »

@ricsabi Melyik telefonban nem megy a Téma alkalmazás?

@JohnDoeHun A camera 2 api már akkor be lett kapcsolva a romban, mikor írtam. A többi hiba már javítva lett. A többi hekkelésre azért nem reagál itt senki, mert mondjuk nekünk semmi szükségünk rá, az alap rendszer működése a fontos, a többit oldja meg maga a juzer. Igen kábé fél óra egy rom, ha nem jó, újabb fél óra, ha az sem, megint, na most ezt szorozd meg 9-el. Igen, minden rom úgy megy ki, hogy fel lett rakva egy telefonra, hisz ezért kalapozzuk össze, hogy ne az első kiadással legyen mindenkinek tégla. Nem minden van tesztelve, annyi ideje senkinek nincs, főleg nem a fél órás rom készítés után... olvass bele egy kicsit a xiaomi.eu fórumba, ott néha fél napot is várni kell a tégláddal a kezedben, mert telefon és teszt nélkül mennek ki a romok minden héten. Nem kell itt a hattyú halála...
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “MIUIHU ROM Frissítések”