MIUIHU V10 9.1.3

MIUI Magyar ROM heti fejlesztői vagy stabil rom kiadások
weresgyufa
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.12.15. 14:55
5
Telefonom: Xiaomi Mi6
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.3

#31

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Sziasztok.

Jelenleg xiaomi.eu-s ROM-on vagyok, kipróbálnám ezt is Sagit-ra (Mi6), a kérdésem az lenne, hogy ezt simán a frissítés app-al be tudom tallózni, hogy restart után a TWRP feltegye, vagy csináljak inkább tiszta telepítés és gyaluljak mindent? A másik dolog, hogy a visszajelzéseket a miui forum appal csinálhatom ehhez tovább, vagy ide írjam meg mi megy mi nem, vagy ez a része hogyan működik, hogyan kinek jelezzek vissza? Másik buta kérdés, a jelenlegi 9.1.3-mal sem tudtam valamiért az SMS-eimet leszinkronizálni, ami azért bajos, mert van kb. 600, ami akkor el fog tűnni, ha tiszta telepítést választok nem.
Köszönöm előre is a tanácsokat.


Avatar
Bandita1981
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 3255
Csatlakozott: 2016.03.03. 09:11
8
Telefonom: Redmi Note 8
 megköszönték: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.3

#32

Hozzászólás Szerző: Bandita1981 »

Csakis Tiszta telepítéssel.....
Ha hibák vannak azt itt szoktuk megvitatni!
Mi Cloudba szinkronizáld az SMS-eid!

Redmi Note 5 /Whyred/ MIUIHU 10 8.12.27 | Béta

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!
Telefonom:Redmi Note 3pro//Redmi Note 5pro//Redmi Note 8 :ymhug:
weresgyufa
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.12.15. 14:55
5
Telefonom: Xiaomi Mi6
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.3

#33

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Köszönöm, azért kérdezem, mert vannak érdekességek amiket nem igazán foltozgattak eddig, akkor azokat ide kellene jeleznem a jövőben amiket ebben találok.
Mondjuk a legtöbb az rendszer szintü baki lehet, mint pl. a lezárási képernyőre tulajdonos adatoknak 20 karakter van megadva. Hát a kínai irásjeles beszéddel még csak csak, de ez a mennyiség angolul is kevés, nem hogy magyarul.

Azt nem tudom, hogy ezzel mit tudnának kezdeni az itteniek, de akkor megfogadom a tanácsod és akkor tiszta telepítéssel teszem fel.

Köszönöm a tanácsot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2019.01.10. 15:26-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!!
weresgyufa
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2018.12.15. 14:55
5
Telefonom: Xiaomi Mi6
Gender:

Re: MIUIHU V10 9.1.3

#34

Hozzászólás Szerző: weresgyufa »

Amúgy az egyik problémám pont ez, hogy a MiCloud-dal nem tudom az SMS-eket MMS-eket és a hívásnaplót szinkronizálni, mert ugye ehhez küld egy regisztációs sms-t amit nem küld el, már 3 xiaomi.eu Software óta van ez a gondom, hogy nem menti le ezeket, hibajelentést írtam nekik képekkel, de semmi visszajelzés.
norbika1122
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2014.11.28. 00:31
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Tartózkodási hely: B.-A.-Z.-megye
Gender:

Medálok

Re: MIUIHU V10 9.1.3

#35

Hozzászólás Szerző: norbika1122 »

Gps sem működik ma szembesültem vele
Kép
2014-től a hűség töretlen! RN 4G, Mi4, RN3 Pro, RN5 Pro, Poco M3, Mi8 Lite, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi9T Pro, Poco F2 Pro, Mi Pad 2, Mi Pad 4... x_x
Válasz küldése

Vissza: “MIUIHU ROM Frissítések”