[Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

Avatar
Wechy77
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016.11.16. 07:40
7
Telefonom: Egyéb

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#411

Hozzászólás Szerző: Wechy77 »

Esetleg próbáld ki a 386-os hozzászólásban leírtakat.

Tapatalkkal küldve az én ONEPLUS A5000 eszközömről



JOKE21
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.04.21. 08:33
3
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#412

Hozzászólás Szerző: JOKE21 »

Sziasztok!

Nekem Stratos 3 órám van, de nem találtam semmilyen fórumot hozzá. Az a problémám, hogy az utolsó pár app frissítés óta egyre szarabb lett a helyzet és nem szinkronizálta a sport és alvás adatokat. Tegnap nyomtam egy Fr-t és az app is újra lett telepítve. A helyzet annyival romlott, hogy hiába van össze csatlakozva az óra a telefonnal (az üzenetek átjönnek, bár már az is szarul kérdőjelekkel) az appban egy csomó funkció nem megy, mert azt írja nincs csatlakoztatva az óra és az akku töltöttséget sem mutatja. Ott telt be a pohár, hogy beállítottam az ébresztést és reggel nem ébresztett. Megnéztem most is beállítom oké. Kilépek abból a menüből és vissza és nincs benne a beállítás. A wifit sem tudom beállítani meg semmit mert az app szerint nincs csatlakozva. Tud valaki ajánlani jó custom romot és egy még működő amazfit app-ot?
Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit Stratos 3 +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+Logitech g903+Jabra Elite T65
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#413

Hozzászólás Szerző: labe »

Rakj vissza egy régebbi amazfit appot amiben jól ment még és kapcsold ki a playban, hogy frissüljön.

Tapatalkkal küldve az én Mi 9 SE eszközömről


JOKE21
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.04.21. 08:33
3
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#414

Hozzászólás Szerző: JOKE21 »

Sajnos azóta sikerült "tovább" lépnem. Kinyitottam a bl-t és feltettem egy kínai rom-ot és most egyenlőre nem indul el az óra. Már próbálkoztam mindennel. A laptop felismeri az órát, de nem fut le rajta semmi. Se Fr se új rom nem megy fel rá. Az óra meg megáll az amazfit logónál. Valaki aki jó az óra romolásba,brick-ből(?) kiszedésbe az írhatna. :D
Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev)+Amazfit Stratos 3 +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+Logitech g903+Jabra Elite T65
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#415

Hozzászólás Szerző: labe »

torhferenc
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.09.21. 22:07
5
Telefonom: Nincs

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#416

Hozzászólás Szerző: torhferenc »

sziasztok. Feltettem a Stratosra a magyar nyelvű romot. Minden oké vele, kivéve, hogy az apk appok és WF-k nem települnek fel. A sima WFZ fájlok működnek. Mi lehet a baj? Android Commanderrel próbáltam.
Ha vissze szeretném rakni a hivatalos gyári romot, akkor mi a menete? flasheljem fel?
Deszka1980
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020.03.19. 19:05
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#417

Hozzászólás Szerző: Deszka1980 »

Üdv.
Tegnap úszáshoz használtam az órámat és valószínű valahogy megnyomtam az egyik gombotmivel beázott és kikapcsolt. Egyszer vissza tudtam kapcsolni kicsit később,de aztán 13%on állt az akksi és kikapcsolt. Hazaérve pihentettem,éjjelre feltettem töltőre. Ma bekapcsoltam volna,de csak felvillan 4-5 másodpercig a kék háttér és aztán fekete minden :S. Beázott,megdöglött??? Mit tehetek a készülékért? Küldjem szervízbe? Megéri javíttatni vagy vegyek inkább használtan?
Köszi!
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#418

Hozzászólás Szerző: labe »

El kell felejteni. Valószínű ki fog esni a pulzus mérő üveg ami típus hiba. Nekem egy év után adta meg magát. Vettem helyette garmint.
Deszka1980
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2020.03.19. 19:05
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#419

Hozzászólás Szerző: Deszka1980 »

Nem szeretnék sokat rákölteni,ezért is vettem ezt és meg is voltam vele elégedve eddig.
labe
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 677
Csatlakozott: 2019.06.06. 20:57
4
Telefonom: Xiaomi Mi 11 Lite
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Re: [Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

#420

Hozzászólás Szerző: labe »

Én is így voltam vele és el is úszott ára. Nem akartam még1x így járni ezért vettem egy Garmin iInstinctet ami tuti nem fog beázni. :D
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Amazfit”