[Amazfit 2 Stratos] Kérdések , válaszok, megoldások

Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#251

Hozzászólás Szerző: sifi »

Kedves geleven, most újra kezdtem a szenvedést, miután a korábbi másnak rt válaszaiddal szembesültem, de én csak ott tartok, hogy minden újra indtás után megáll a QR kódnál. A telefon csatlakozik, sőt kipróbáltam a test notificationt, ebben csak a bejövő hvásra ad jelzést ezt angolul, annak ellenére, hogy a nyelveket még nem raktam fel. Fel kellett volna? Szóval megállt a QR kódnál, ott tartok. Egyébként $ jel a válasz a lekérdezésre.


Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#252

Hozzászólás Szerző: sifi »

Még annyit, hogy egyik újraindtás után 5-10 perc eltelte után megjelent az órán egy kétoldalas kínai szöveg, nem értettem, de a zöld gombbal jóváhagytam utána még egy újabb szöveg jelent meg, de ott már csak szürke nyomógomb volt, ezt követően már csak a QR kód jelenik meg. Már újból csináltam a 7. ponti részt, de semmi változás.
Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#253

Hozzászólás Szerző: sifi »

Újabb infó: kb 10 perc pihentetés után, mint képernyő pihentető, megjelent a hagyományos óraszámlap, de miután megpróbáltam feloldani és továbblépni, visszatért a QR kód. Éjszakára most már pihentetem az ügyet, hátha reggel lesz változás.
geleven
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.10.23. 23:17
9
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#254

Hozzászólás Szerző: geleven »

A nyelvváltást csináld meg és utána már magyarul lesznek a dumák. Ha QR kód van, akkor meg sima ügy a párosítás.
Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#255

Hozzászólás Szerző: sifi »

Köszönöm szépen a segítséget és az ötletet. Délután továbblépek ezen az úton. A párosítással nem volt gond, de a QR kódból nem lehetett a normál működéshez hozzáférni, viszont egy idő elteltével megjelent a hagyományos alap óraszámlap, csakhogy innen csak a QR kódba lehetett visszajutni és újraindítás után újra QR kód ördögi körként újra és újra. A nyelvi sorokat simán adb-be másoljam, vagy onnan tovább push-sal az órába? Ez konkrétan nem volt egyértelműsítve.
geleven
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.10.23. 23:17
9
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#256

Hozzászólás Szerző: geleven »

Oh, bocsi, akkor majd átírom kicsit a leírást. Adb-ben kell kiadni a parancsokat egyesével.
Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#257

Hozzászólás Szerző: sifi »

Kedves Geleven köszi, a nyelv települt, angol a QR kód alatti Amazfit típus és ...... angolul hozza a hibaüzenetet, de legalább a nyelvvel már megvagyok, előbb utóbb minden rendben lesz a segítségeddel - köszi előre is és az eddigieket is. Szóval, azt írja, hogy sajnos a betöltés leállt ("unfortunately Launcher has stopped" és zöld körben pipa,) leokézva lerja, hogy a log fájlban összegyűjti az adatokat, ezt ki tudják elemezni, ha beküldöm és OK. Egyébként a szöveg hosszúságából télve, ugyanez volt eddigis, csak kínaiul. Érdekes módon a telefon Amazfit applikációjához csatlakozik és szinkronizálja az alvás és mozgásadatokat és a watchface beállítást is jól hozza. Mit javasolsz következő lépésként?
Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#258

Hozzászólás Szerző: sifi »

Még annyit, hogy az Optimizing app 0-49 5x futott le, majd a Launchung apps is, ezt követően jelent meg a hibaüzenet, az OKÉ után pedig a QR kód. Az óra a notebookhoz volt csatlakozva és teljesen feltöltött állapotban volt. Korábban ezt gépkapcsolat nélkül ugyanígy produkálta. Egyébként az Amazfit Watch appot újrateleptve a MI accountba lépve úgy csatlakozik az óra, hogy a QR kódot be sem kell olvastatni. Ez jó, de így normális? Jelenleg 3 kép váltakozik az órán: a hibaüzenet, leokézva a QR kód, hosszan nyomva a felső gombot a vissza/újraindtás/kikapcsolás lehetőségel. Újraindtás után az "Unfortunately Launcher has stopped" üzenet aktiválódik újra. Szóval, megint elakadtam.
Levtyu
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.12.04. 14:26
6
Telefonom: HTC One

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#259

Hozzászólás Szerző: Levtyu »

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy Stratost és olyan problémám lenne vele, hogy amikor elindítok egy kültéri sportot (pl a sétát) és a sport végeztével leállítom az edzést, akkor az adatokat visszanézve nem rajzolódik ki az általam megtett út sem a telefonon sem az órán. A telefonon a kezdés és a leállítás helye som ott van ahol éppen tartózkodtam. A kirajzolt út a 4 km-ből kb 100 méter. Valaki valamilyen megoldást esetleg tudna javasolni?
Köszi előre a válaszokat!
Kép

Ez sem 4 km szerintem :(
Avatar
sifi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2017.05.13. 07:58
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Gender:

Medálok

Re: Amazfit 2 Stratos kérdések , válaszok, megoldások

#260

Hozzászólás Szerző: sifi »

Kedves geleven, köszi, minden OK! Eddig is szerettem használni a Stratos 2-t, de most már tudom is.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Amazfit”