Mi robot beszerzesi forras

zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Mi robot beszerzesi forras

#1

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Tudja valaki honnan lehetne beszerezni Mi robot porszivot normalis aron ? Mindenhol DHL-el akarjak szallitatni, ami tudjuk jol, hogy nem meno. Arrol nem is beszelve, hogy az eredetileg 250 dodos robotot tobb helyen is "akciozzak" kb. 500dodos mondvacsinalt arrol 300-400-ra (+szallitas) ami nyilvan netto atbaxas.
Egyedul a zapals.com-on talaltam 279dodoert, de ott is ragaszkodnak a DHL-hez, ami eleve kizarja nalam a vasarlast.


sportster
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.09.20. 09:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi6
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mi robot beszerzesi forras

#2

Hozzászólás Szerző: sportster »

Sajnos segíteni nem tudok, de én is gondolkodom egy robotban, szóval várom a bejegyzéseket a topicban.
Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

Re: Mi robot beszerzesi forras

#3

Hozzászólás Szerző: vagyula »

Nekem is DHL--lel érkezett, nem tudom miért zárja ki ez a vásárlást.
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Mi robot beszerzesi forras

#4

Hozzászólás Szerző: zacci »

Mert 100% vamra megy es a DHL nem keves + klts-et szamol fel. Gyakorlatilag a legdragabb szallitasi megoldas EU-n kivulrol.
wierra
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.19. 15:10
9
Telefonom: Xiaomi Mi4c
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mi robot beszerzesi forras

#5

Hozzászólás Szerző: wierra »

5 perce érkezett meg Gearbestről rendelt MiVac porszittyó ajándék EU power adapterrel. "Priority Line" szállítással ~14 nap alatt érkezett meg a DPDUK szállításával. Angliából indult, szóval se vám, se ÁFA. Biztosítást kötöttem rá, biztos, ami biztos alapon.

Jelenleg Gearbest app-on keresztül rendelve 329.99 USD.
zacci
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2014.10.23. 11:12
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: Mi robot beszerzesi forras

#6

Hozzászólás Szerző: zacci »

Hi,

Pont akartam irni,m hogy Gearbestrol most 319-ert jon a porszittyo, es EU Express szallitassal, ami most mar csak par dodo.
Eddig is rendeltem mar nagyobb erteku cuccot EU Expressel es abszolut esemenytelen volt.
Ja eppen ma erkezett meg a Xiaomi rizs fozo is EU Express vam afa mentesen 8D
Mar eszem is a magyarositott kinai rizst...pacallal 8D

Lehet lassan en is berendelek egy ilyen porszittyot, bar en meg mindig sokallom a 319dodot, mert elvileg ennek 250 lenne az ara. De szepen kuszik lefele...szoval lehet erdemes meg varni picit. A DPD-vel ugy tunik most kotott szerzodest a Gearbest, mert drasztikusan leestek a szallitasi koltsegek. Hal istennek!

Majd ird meg a tpasztalatokat porszivo ugyben ! 8)

thx!

zacci
wierra
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2014.05.19. 15:10
9
Telefonom: Xiaomi Mi4c
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mi robot beszerzesi forras

#7

Hozzászólás Szerző: wierra »

Ne habozz a rendeléssel. Tabira is felmegy a Mi Home, tud angolul, csak a help része marad kínai. Simán ment a párosítás, firmware frissítés, a porszívó ékes kínai beszédét is le lehet cserélni csilingelő angolra. Viszonylag sokmindent lehet állítani az appon keresztül; ütemezett takarítás, DND időszak, kézi vezérlés stb. Nálunk 46m2 járólapot 49 perc alatt tisztított meg. Az első munkamenetnél érdemes felmérés, hogy hova szorulhat be és elháritani a veszelyforrast. Szerintem nem hangos, és az üzemi zajfrekvenciaja sem zavaró. Csatolok egy képet, ami rögzíti az útvonalát. Sárga pont a charger. Akadalyokhoz nagyon óvatosan ér hozzá, nem tesz kárt semmiben. Hosszú szőrű shaggy szőnyeget nem szereti, egy darabig twistel benne, aztán feladat és leáll. Minden történésről tájékoztatást küld az appnak.
Summa summarum, az egyetlen hiba, amit elkovettem az, hogy nem rendeltem meg sokkal hamarabb. :D
Avatar
vagyula
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2013.12.12. 09:17
10
Telefonom: Xiaomi MiNote Pro

Medálok

Re: Mi robot beszerzesi forras

#8

Hozzászólás Szerző: vagyula »

Már négyféle módbam használható (csendes, normál, turbó max). Lehet vele csak helyi porszivozást csinálni, távirányithatod a telóval.
Volt szerencsém kb. tavaly október óta figyelemmel kísérni a fejlesztést és így a most már az angol hangcsomaggal és angol felülettel (magyar teszt alatt) már eljutott végre egy olyan szintre, amivel nagyon használható.
KépKépKép
sportster
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.09.20. 09:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi6
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mi robot beszerzesi forras

#9

Hozzászólás Szerző: sportster »

Ez állati. Nem is gondoltam volna, hogy ezt is magyarítjátok. Talán a home miatt? Lényegtelen. Hajrá!
NimKorko
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:03
10
Telefonom: Xiaomi Mi5s Plus

Re: Mi robot beszerzesi forras

#10

Hozzászólás Szerző: NimKorko »

wierra » 2017.06.03. 23:28 írta:Ne habozz a rendeléssel. Tabira is felmegy a Mi Home, tud angolul, csak a help része marad kínai. Simán ment a párosítás, firmware frissítés, a porszívó ékes kínai beszédét is le lehet cserélni csilingelő angolra. Viszonylag sokmindent lehet állítani az appon keresztül; ütemezett takarítás, DND időszak, kézi vezérlés stb. Nálunk 46m2 járólapot 49 perc alatt tisztított meg. Az első munkamenetnél érdemes felmérés, hogy hova szorulhat be és elháritani a veszelyforrast. Szerintem nem hangos, és az üzemi zajfrekvenciaja sem zavaró. Csatolok egy képet, ami rögzíti az útvonalát. Sárga pont a charger. Akadalyokhoz nagyon óvatosan ér hozzá, nem tesz kárt semmiben. Hosszú szőrű shaggy szőnyeget nem szereti, egy darabig twistel benne, aztán feladat és leáll. Minden történésről tájékoztatást küld az appnak.
Summa summarum, az egyetlen hiba, amit elkovettem az, hogy nem rendeltem meg sokkal hamarabb. :D
Hi, érdekelne, hogy mekkora shaggy-t nem bír? A miénk nem túl hosszú szőrű, de vásárlás előtt épp emiatt lennénk kíváncsiak, hogy boldogulna rajta.
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”