[APP] Magyar Xiaomi / Mi Home

Molesz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2020.11.26. 13:29
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1861

Hozzászólás Szerző: Molesz »

Xiaomi router


Molesz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2020.11.26. 13:29
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1862

Hozzászólás Szerző: Molesz »

Pedig a router ad neki netet.
Kép
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1863

Hozzászólás Szerző: rajen »

Akkor megint szerver oldali a probléma, ma nekem sem nagyon akar működni a rendszer, pedig a fűtés rá van kötve ideiglenesen és hát kicsit zima van :)
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Molesz
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2020.11.26. 13:29
3
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1864

Hozzászólás Szerző: Molesz »

Ez az ért egy kicsit több mint szerveroldali probléma, mivel ez nem az a kategória, hogy nagyon nem akar működni, inkább az, hogy nem megy. Tehát offline! Ez a harmadik eset. Az elsőnél kivágtam a kukába a tplink routermet és vettem egy xiaomit. Pár hét múlva megint minden offline lett. Most megint. Most kikapcsoltam az 5G-t hogy még csak véletlen se tudjon rá csatlakozni csak a 2,5-re. Remélem már így jó lesz, mert ha nem akkor nagyon mérges leszek :(
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1865

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Volt ez a korábbi hozzászólásom az #1717. Akkor azt az egy hozzászólást (#1721) kaptam, hogy Germany régión működik. Akkoriban épp visszaálltam korábbi verzióra, mert kellett egy tokent kinyernem a párásítóból, hogy a home assistant-hoz is hozzá tudjam kapcsolni, és azzal a verzióval szépen működött is china régión minden eszközöm. Most vettünk egy xiaomi vacuum mop pro-t, és gondoltam egyúttal kipróbálom a legújabb Xiaomi Home 6.0.211 VEVS MAGYAR verziót. China mainland-régiót beállítva, megint csak megkapom:"The device temporarily not supported in the country or region you have selected", átállítottam hungary régióra, megint, Germany-n szintén. Akinek van ilyen smartmi evaporative humidifier-re (Ali) milyen régión tudja használni és melyik mi home verzióval? Nekem még az első verziós van, nincs kijelző rajta.
köszi a válaszokat!
Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Avatar
TRobNRoll
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.11.08. 21:36
5
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1866

Hozzászólás Szerző: TRobNRoll »

1-es vagy 2-es verzió? Nekem az 1-es van (amin nincs az elején kijelző, vagy gombsor vagy nem tudom mi) Ez volt nekem is a gondom minden régión, de az orosz oldalról egy hozzá való módosított plugin letöltése majd az eredeti felülírása megoldotta, minden faxa. (Ugyanis ott nem csak a módosított mihome app van, hanem néhány plugin is elérhető) Most épp a magyarított 211 van fenn, de előtte is ugyanúgy jó volt vele.

Szerk: Úgy látszik nem olvastam végig. :D Tehát neked is jó lesz, mivel már látom hogy 1-es verza. :)
R'n'R
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1867

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Köszi a választ!
Innen kellene leszedni a plugint?:link
Jól sejtem, hogy a 1000465 számú kellene? És a meglévőt teljesen le kell törölni, mielőtt bemásolom? Nekem nem akart összejönni sajnos.
Én is a magyar Mihome_6.0.211_63311_vevs_hu-t használom.
Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
nsztanko
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016.05.08. 09:54
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9 Lite

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1868

Hozzászólás Szerző: nsztanko »

Saját tapasztalatot szeretnék megosztani ha nem baj. Szóval. A magyar Mihome_6.0.211-t használom. Korábban úgy használtam, hogy klónozva volt az app és az egyiken az európai cuccok hungary régión a másikon a kínai cuccok voltak china mainland régión. Majd amikor -hála nektek - lett ez a magyarított vevs, akkor úgy döntöttem, hogy hungary régión hozzáadok minden terméket, hogy ne kelljen klón appal bajlódni. Minden terméket hozzá is tudtam adni kivéve a mihome security camera 360-t. Korábban gond nélkül felment. Sem kínai régión sem a európai régión nem tudtam hozzáadni. A QR kódot beolvasta majd folyton az volt a baj, hogy vigyem közelebb a routerhez. Csak úgy sikerült, hogy leszedtem a magyarított appot, play áruházból felraktam a gyárit, az felismerte, majd gyári le, magyarított fel. Ideáig majdnem jó volt minden. Azért csak majdnem, mert az ajtószenzor nem küldött értesítést a telómra ha nyílt az ajtó, bár a naplózásban szerepelt, a gateway beállításokban pedig be volt állítva. Korábban, amíg kínai régión voltam, működött. Aztán gondoltam kipróbálom, hogy átállítom germany régióra. És láss csodát, működik. Remélem ezzel tudtam segíteni, azoknak, akik hasonló problémával küzdenek. :)
Avatar
TRobNRoll
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018.11.08. 21:36
5
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1869

Hozzászólás Szerző: TRobNRoll »

lzsolt75 írta: 2021.01.10. 21:36 Köszi a választ!
Innen kellene leszedni a plugint?:link
Jól sejtem, hogy a 1000465 számú kellene? És a meglévőt teljesen le kell törölni, mielőtt bemásolom? Nekem nem akart összejönni sajnos.
Én is a magyar Mihome_6.0.211_63311_vevs_hu-t használom.
Igen, azaz. Én nem töröltem, hanem felülírtam az újjal, mert nem néztem át hogy ebben is minden benne van-e vagy csak egy része (de előtte kimásoltam az eredetit is, biztos ami biztos).
Miért nem akart összejönni? Mi történt? Jó mappába ment? (Ezért is jobb felülírni, mert akkor ha jó a cél, ugyebár rákérdez h felülírod-e :) )
Vagy másolással minden OK csak épp nem indul?
R'n'R
lzsolt75
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2016.10.05. 12:01
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Re: [APP] Magyar Mi Home

#1870

Hozzászólás Szerző: lzsolt75 »

Az volt a baj, hogy a plugin/download mappában írtam felül, nem a plugin/install-ban. Így már működik, legalábbis nem írja, hogy a régiómban ideiglenesen nem támogatott.
Xiaomi Mi 9T PRO (Raphael)
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Home”