[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Klauspapa
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.08.26. 09:08
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#101

Hozzászólás Szerző: Klauspapa »

Hello MIUI társak!

Az én történetem egyszerű :) Sony Xperia Z1 Compactom volt amit nagyon szerettem meg minden, de sajnos egyik nap elkezdett tropára menni. Jöttek le róla a : vízálló gumi szigetelések, illetve a hátlap is már levált a telefonról. Aztán egyik nap a suliban 67%rol csak úgy kikapcsolt. Csak folyamatos toltessel üzemel. Így tehát pót telefon ami egy Lumia volt. Legrosszabb hónapjaimat éltem át a Lumiaval :D
Aztán egyik nap átmentünk bátyámhoz akinek évek óta egy Redmi Note 2 Prime készüléke van. Megfogtam és tudtam, hogy Xiaomim lesz!

Ennyi volna!

MIUI forever!

Tapatalkkal küldve a Redmi Note 3 Pro SE készülékemről


Avatar
Bandita1981
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 3255
Csatlakozott: 2016.03.03. 09:11
8
Telefonom: Redmi Note 8
 megköszönték: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#102

Hozzászólás Szerző: Bandita1981 »

Nekem volt egy Xperia Z1 telefonom, nagyon sokat nyüstöltem,flasheltem,rootoltam,Bl-t nyitottam!És nagyon sok recoovery romot probáltam,köztük a Miui romot is!Mondanom sem kell nagyon tetszett, csak nem volt teljesen magyar a rom,és nem jól kezelt néhány Google play alkalmazást,mer mikor megnyitottam öket valamiért leálltak!Szóval megint rom csere,és az egyok ismerösomnél láttam meg a Redmi Note 2 készülékét, és elmondta,hogy menyiért vedte!Mondanom sem kell az Xperia Z1-nek 3x ára volt,és persze kevesebbet is tudot a Sony!És akkor döntöttem el hogy nekem is lesz Xiaomi telefonom!Nem bántam meg,és már uton van a páromnak is egy Redmi Note 3pro!

Redmi Note 3pro Miui8 Global 6.12.22|Beta
Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!
Telefonom:Redmi Note 3pro//Redmi Note 5pro//Redmi Note 8 :ymhug:
todi07
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016.10.16. 18:47
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4X

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#103

Hozzászólás Szerző: todi07 »

Nekem a smatphone időszakom egy NOKIA 3660-val kezdődött. Az első Android telefonom HTC Desire volt. Ezen próbáltam ki először a MIUI-t, de nem nagyon jött be, az alkalmazás menű hiánya miatt, úgy látszik nem voltam még rá felkészülve :-) . A HTC után volt még 2 Motorolám, mind a kettőn Mokee ROM futott, de mar rég óta nézegettem a Kínai telefonokat,ezek közül is a LeTV és Xiaomi érdekelt legjobban. És döntöttem. Megvan az eddigi legjobb okostelefonom.

Xiaomi MI5, MIUIHU 6.12.22
Avatar
lac0303
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.10.11. 18:12
7
Telefonom: Redmi Note 8 Pro
Tartózkodási hely: Fejér megye
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#104

Hozzászólás Szerző: lac0303 »

Csak úgy belecsöppentem ebbe az egészbe,viszont nagyon örülök,hogy így sikerült.Ennyire jó,és rendszer stabil készülékem még nem volt mint ez (xiaomi redmi 3s prime). Csak ajánlani tudom mindenkinek a xiaomit,és a MIUI-t-is.
Avatar
varbendi
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2016.12.17. 10:09
7
Telefonom: Xiaomi Mi 9T Pro
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#105

Hozzászólás Szerző: varbendi »

Nekem egy mi4c van, és egy álom. :)
Ott kezdődött hogy betört a kijelzője a Samsung telefonomnak és nem volt sok pénzem, mondom jólvan megveszem ezt a fura nevű kinai telefont.
Akkor még nem tudtam mit mondok.
1000x jobb mint bármelyik nagyobb cég.
Azóta is őt használom megvagyok elégedve nagyon vele.
És szeretnék egy ilyen medált. :)
Fulee
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 2533
Csatlakozott: 2016.04.21. 19:22
7
Telefonom: Redmi Note 10 Pro
 megköszönte: 11 alkalommal
 megköszönték: 11 alkalommal

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#106

Hozzászólás Szerző: Fulee »

Huawei telefonjaim voltak régebben (g300,g6 4g , p8 lite) az elsővel nem volt bajom,a második hardveres hibával garanciális cserével (p8 lite) ment eladásra és hát frissítés se jött volna már rá(valahogy a régi telókat nem támogatják, ezzel ösztönözve az új vásárlására). Keresgéltem a neten,miután bátyám is ilyen kínai csodákat vásárolgatott ( cubot,elephone,thl ...) és ekkor olvagattam mindenféle jót a Xiaomi telókról.Egy volt munkatársamnak volt egy redmi 1-e és így némi személyes tapasztalattal belevetettem magam tesztek olvasgatásába.Ekkor eset a választás a Mi4-re , melyből egyből 2 darabot vettem,mert az asszonynak is kellett egy új.Igy boldog tulaja vagyok és leszek örökké.
Ha egy ember nem tud valamit,s nem tudja,hogy nem tudja-kerüld el őt!
Ha egy ember nem tud valamit,s tudja,hogy nem tudja-ébreszd fel őt!
Ha egy ember tud valamit,s tudja,hogy tudja-akkor kövesd őt!

MI3,MI4,MI MIX2,MI 9Lite,RN 10Pro,MI SC 360° 1080p
zako1
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.10.31. 15:44
9
Telefonom: Xiaomi Mi8
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#107

Hozzászólás Szerző: zako1 »

Én anno egy Sony androidos okostelefonnal kezdtem, amelyhez a gyártó nem igazán adott ki frissítéseket - ekkor próbáltam ki először a romolást, CM-re váltva. Sokáig frissítgettem, de aztán minden szempontból kinőttem és eladtam. Az utód keresgélése közben akadt meg a szemem a Xiaomi MI3-as telefonon, nagyon tetszett maga a készülék illetve a letisztult MIUI kezelőfelülete. Meg is rendeltem az eMagról 2014 októberében, és azóta is használom. Ma is tökéletes, a céljaimnak teljes mértékben megfelel. Ha valamikor lecserélem, csakis Xiaomi lesz magyar MIUI-val! :)

Ezúton is köszönöm vagyula, rajen és a többiek (és persze a kínaiak...) áldozatos munkáját, amelynek köszönhetően ezek a kiemelkedő minőségű, de elérhető áru telefonok még ma is hetente kapnak frissítéseket, amely sokkal drágább készülékekről sem mindig mondható el.

Hajrá MIUI Magyarország!
Avatar
DonMon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:34
9
Telefonom: Redmi Note 9
Tartózkodási hely: Fejér megye

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#108

Hozzászólás Szerző: DonMon »

SonyEricsson Xperia Arc S telefonom használtam Gingerbread rendszerrel, aztán jött a frissítés az Ice Cream Sandwich-re. Szép volt, jó volt, de a rendszer kissé belassult... Aztán nagyon... Ekkor kezdtem körülnézni, hogy mit kezdhetnék a telefonommal. Jöttek a ROM cserék, és ezek között volt egy MIUI. Először az en.miui.com ról töltöttem le, amivel volt valami gondom (már nem emlékszem mi), aztán az XDA-ról szedtem ami már működött is megfelelően. Most egy Redmi 3S boldog tulajdonosa vagyok! :)
MerAce
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2015.06.13. 21:57
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Pécs
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#109

Hozzászólás Szerző: MerAce »

4 éve egy Samsung Galaxy S4-em volt. A kollégám mutatta meg nekem (neki volt először ilyen az ismeretségi körömben) a Xiaomi telefonját és a MIUI-t. Mesélgetett a telefonról, hogy mennyire jó, ár-érték arányban ver mindent és a MIUI milyen könnyen tesre szabható és milyen jól működik. Kicsit pesszimistán mondtam magamba jó, jó, persze, persze...
Azután kezdtem utána olvasni, hogy mi is ez valójában és annyira megtetszett, hogy kis időre rá megvettem első telefonomat egy Xiaomi Redmi Note 4G-t. Annyira bevált az idők folyamán, hogy mindenkinek csak ajánlani tudom és már nem is kívánok más márkájú telefont a fülemhez emelni.
Tamás76
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016.05.03. 19:40
7
Telefonom: Poco F3
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#110

Hozzászólás Szerző: Tamás76 »

4 éve egy Samsung Galaxy Core 2 Duos telefonom volt.Egy idő után borzasztó lassú lett, frissítések nem voltak rá. Tavaly tavasszal kezdtem el nézegetni, hogy milyen telefonra váltsak.A Mobilarena honlapján láttam még a Xiaomi Mi 4 telefonját és a MIUI-t. Olvastam a telefonról, hogy mennyire jó, ár-érték arányban ver mindent és a MIUI milyen könnyen tesre szabható és milyen jól működik. Azután kezdtem utána olvasni más oldalakon is, hogy mi is ez valójában és annyira megtetszett, hogy kis időre rá megvettem első telefonomat egy Xiaomi Mi 4-et. Annyira bevált a
Xiaomi telefon, hogy azóta a feleségemnek is vettem egy Redmi 4A-t. Ő is teljesen meg van elégedve vele. Én is azt mondom ezentúl csak Xiaomi telefont fogok használni.
Lezárt

Vissza: “Medálok”