[MEDÁL] MIUI örökké

Itt lehet medálokat szerezni (ideiglenesen kikapcsolva)
Avatar
vince
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2017.07.09. 07:37
6
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#111

Hozzászólás Szerző: vince »

Szolgáltatóváltás miatt a feleségem telenor-függő készüléke helyett kerestünk másikat. Mivel okostelefont szeretett volna, körülnéztem a piacon és a (számomra akkor még ismeretlenül csengő) Xiaomi nevű cég Redmi 3S készüléke messze kimagaslott az általunk preferált mezőnyből, így belevágtunk. Azóta a javaslatunkra a nővére egy Redmi 4A-t használ, szüleimnek vettünk ajándékba egy-egy Redmi 4A Prot és végül én is beadtam a derekam és így negyvenhez közeledve megvettem életem első okostelefonját, egy Redmi 4X-et, amit azóta sem bántam meg :D


Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak (Blaise Pascal)
PaálZoli
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2017.08.09. 14:53
6
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 3
Tartózkodási hely: Kisvárda
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#112

Hozzászólás Szerző: PaálZoli »

Szeretnék innen is egy medált!
2013 vége vagy 2014 eleje. Egy LG 4X HD készülékem volt. tettem rá egy - azt hiszem - MIUI 5 romot. tetszett de nem volt stabil, úgyhogy egy cyanogenmod romra cseréltem.
Avatar
pansoft
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2016.04.27. 19:45
7
Telefonom: Redmi Note 7
Tartózkodási hely: Itt-ott
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#113

Hozzászólás Szerző: pansoft »

4 éve vettem egy Lenovo S650 telefont. Gyakran váltogattam a romokat rajta, mígnem egy orosz oldalról letöltöttem egy moddolt MIUI romot. Feltettem rá és nagyon megtetszett. A következő telefon választásnál már utánna jártam a MIUI romot futtató telefonoknak és ekkor esett aXiaomi Redmi Note 2 telefonra a választás. A következő telefont is ettől a "márkától" választottam. Így választottam a mostani Redmi Note 4-et.
:-j
___________________________________________________________

Redmi Note 2 | Redmi Note 4X | Redmi Note 5 Pro | Redmi 5 Plus
Redmi Note 7 | Redmi 9T
MiBand 2 | Amazfit Pace | MiBand 4 | Amazfit Stratos
Avatar
beegeez
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014.08.03. 08:11
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9 SE
Tartózkodási hely: Budapest
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#114

Hozzászólás Szerző: beegeez »

Sziasztok!
Vissza olvastam kicsit és ezt találtam... :)
"rajen » 2015.01.24. 01:24
Blacknek igaza van, hidd el hamar elfelejtenéd a Samut egy életre!"

Sokáig csodáltam a Samsung-ot, mint gyártót, ahogy eljutott odáig ahol ma tartanak. S2 volt az első, felső kategóriás, Androidos telefonom.
Használtam windows-t (qtek s200, htc touch hd), mindegyiken küzdöttem a romokkal, így amikor az S2 is az őrületbe kergetett a gyári, soha nem frissülő de közben legalább túlmelegedő borzadályával, jöttek a custom romok... ilyen olyan apró hibákkal de még mindig nagyobb örömmel, mint azelőtt.
Amíg aztán rá nem találtam a MIUI-ra. :)
Amikor kiderült számomra, hogy van ám itt már készülék is, folyamatosan ezen rágódtam, de addig halogattam, amíg egyik karácsonyra hát persze, hogy kaptam egy S4-et... mondanom sem kell, 1 hónap után gyári rom kuka, MIUI azonnal fel, öröm, boldogság...
Aztán teljesen véletlenül megláttam egy apróhirdetést, Xiaomi Mi 4. Tárcsáz, megbeszél, találkozik, beleszeret, megvesz, haza rohan, MIUIHU telepít... Szerintem soha, semminek nem örültem még annyira. :D
Azóta már Mi 4c, (Páromnak -Samsung és iPhone után!- Mi 4s - imádja!).

Szóval... MIUI Örökké! :D

Köszönet a munkátokért!
Sipi
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2015.02.10. 19:31
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#115

Hozzászólás Szerző: Sipi »

Hm, Lassan 2,5 éve van meg az első telóm a Redmi 1S. Egy jó okostelefont kerestem, kártyafüggetlent, nem arany árban. Akkor olvastam róla a teszteket, ami alapján szimpi volt. Megvettem és annyira be vált, hogy a napokban cserélte le. Redmi 4X-re. :) Nem is gondolkoztam almában, vagy dél-koreiaiban. Ez tökéletesen bevált nekem, miért váltsak? Jó, a MiMix jó lenne, ha kisebb lenne (vagy a kettes) és B20-as, de az az álom kategória. :D Talán újabb 2,5 év múlva már a Mi sorozat is megkapja a B20-akat és akkor arra cserélek. :) Addig MIUI és Redmi! :)
Avatar
tiszag81
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2016.01.08. 19:55
8
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Tartózkodási hely: Budapest
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#116

Hozzászólás Szerző: tiszag81 »

Sziasztok!

Egy kollégám telót akart venni, mert már nagyon öreg volt a buta telója.. Ajánlottam neki, hogy rendeljen Kínából, mert jobban megéri és jók a kínai okostelók (nekem akkor egy thl-em volt onnan). Meg is rendelte Redmi 2-jét, ami természetesen webshopos gagyi rommal jött és totál instabil volt.. Mivel én már akkor sokszor romozgattam kérte, hogy segitsek neki, oda adta a telót, hogy gyaluljam neki. El is kezdtem utána járni mi a teendő a jószággal, amikor rátok találtam. Regisztráltam, leírásaitok alapján feltettem a rá való miuihu-t és volt öröm.
Miután kész voltam és tesztelgettem a telót, megtetszett a működés, a felület és minden. Így mikor teló váltásra került a sor, meg is rendeltem Redmi Note 3 Pro - m... Ami egy szuper telefon. :)

Bele olvastam az előző írásokban... Jó volt olvasni a kis történeteket.
Köszi mindenkinek, köszi a medált!
:)
Xiaomi Mi 11
MIUI Global 13.0.7
Avatar
szekelyelek
MIUI őrült
MIUI őrült
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2015.10.15. 20:41
8
Telefonom: Poco F5
Tartózkodási hely: Monorierdő
 megköszönte: 1 alkalommal
 megköszönték: 2 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#117

Hozzászólás Szerző: szekelyelek »

Imádom a mobiltelefonokat... Leginkább az értesítés és emlékeztető funkciókat használom... 2009-ben vettem először kínai telefont, majd 2015-ig a Zopo és Elephone addig megjelent szinte összes középkategóriás telelefonját kipróbáltam max 3 hónap időtartamban, mert addigra mindíg előjött valami gyíkja... 2015 októberében próbaként vettem egy Redmi Note 2-t (és regisztráltam ide ) Azóta már nagyon sok Xiaomi termékkel rendelkezem és szinte mind úgy teszi a dolgát ahogy tervezték, ahogy elvárom.

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4X eszközömről
Avatar
mdani80
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.08.17. 17:51
8
Telefonom: Redmi Note 7
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#118

Hozzászólás Szerző: mdani80 »

Sziasztok,
Amióta mobilt használok (2000 körül kaptam meg bátyám régi 3210-es nokiáját), mindig nokiám volt. Az utolsó 2013-14 körül már nagyon a végét járta és elkezdtem nézelődni a piacon.
Mivel korábban mindegyik symbian-os volt, a váltásnál mindegynek éreztem, hogy iOS, android vagy a Microsoft-Nokia irányba lépek, mindegyik új lesz. A Microsoftot hamar kizártam ismerősök tapasztalatai alapján, az almásnál nem éreztem az ár-érték arányt rendben lévőnek, így kerestem valami androidosat.
A mobilaréna oldalán a Redmi 1s tesztje elég meggyőzőre sikerült, így próbát tettem az első Xiaomival. Majdnem 3évig használtam, akkor váltottam a Redmi 4X-re. Sok gondom nem volt az elsővel sem, ott az akksi ment tönkre, a neten rendeltek meg mind vackok voltak.
Emellett a munkakörömből adódóan lenémítva kell a telefont tartani nap közben, hasznosnak tűnt egy olyan kütyü, ami rezeg, ha történik valami. Először egy MiBand 1s-t, majd nyáron egy 2-est vettem és használok.

Több ismerős is váltott ebbe az irányba, az egyikőjük azóta teljesen megszállott lett, vesz mindent, amin ez a név szerepel. :)
bartha32
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016.02.05. 17:23
8
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 4

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#119

Hozzászólás Szerző: bartha32 »

Sziasztok.Az én történetem nem túl kacifántos a miui-val kapcsolatban.Az őskort leszámítva mindíg is androidos telefonom volt.A zte blade volt az első,és kb fél év után CM volt rajta.Következett a motorola defy szintén CM valamelyik verziójával.Tudatosan a strapabíróbb telefonokat kerestem mivel nálam ez fontos szempont.Viszont ezek hardveresen gyenguszok voltak vagy nekem drágák.Aztán egy mountexes ismerősöm profilt váltott és elkezdett xiaomi telefonokat behozni az országba nagy tételben.Tőle hallottam először a márkáról.Elkezdtem utánaolvasni és hopp! már itt is voltam a fórumon egy note 4 snap. boldog tulajdonosaként.Azóta hoztam magammal pár samsungról leszoktatott ismerőst.A miui pedig eddig nekem a leg felhasználóbarátabb felület mivel szeretek mindent beállítgatni magamnak.Ebben nagyon jó partner.
Avatar
feherzaj45
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2017.06.15. 18:02
6
Telefonom: Xiaomi Mi 11
Gender:

Medálok

Re: [MEDÁL] MIUI örökké

#120

Hozzászólás Szerző: feherzaj45 »

Nekem egy OnePlus 3T telefonom volt de amellett hogy kiváló készülék volt csak mezei Android volt rajta. És szeretem ha az egész telefon személyre szabható. Számtalan videó megtekintése után választottam a kiváló minőség és ára miatt a Mi 5s Plus készüléket. Imádtam MIUI.HU rommal felvértezve de aztán bele szerettem az új üdvöskébe a MIMIX2 - be. XIAOMI EU rommal használom.

Tapatalkkal küldve az én MIX 2 eszközömről
Lezárt

Vissza: “Medálok”