Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

Xiaomi és MIUI hírek minden mennyiségben
Válasz küldése
Avatar
parkasz
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2013.12.14. 11:42
10
Telefonom: Xiaomi Mi4c

Medálok

Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#1

Hozzászólás Szerző: parkasz »

Kép
Üdv Miuisták!
Nemrég bemutatásra került a Yeelight LED mennyezeti lámpa, melynek ára 349 jüan. 5 perc alatt telepíthető, Ra 95-ös színvisszaadási index, holdfény éjszakai mód, IP60-as védelem porral szemben.
Yeelight LED 240 színnel éri el az akár 95-ös színvisszadási indexet, a Lumileds / OSRAM LED lámpa gyöngyök biztosítják a fényhatásokat, névleges teljesítménye 28W, a várható élettartam akár 25.000 óra. Két chipes, háromutas fényerő szabályozás, akár 2000 lumenig, a legalacsonyabb érték 0,1 lumen. Szabadon módosíthatóak színek hidegsége és melegsége is. Bluetooth-os távirányító (külön vásárolható meg), ezzel állítható a 2700K-6500K közötti színhőmérséklet tartomány. A holdfény éjszakai módban a fényerő alacsony, értéke 0,1 lumen, olyan ultra-alacsony fényerő, mint a teliholdé.
Az új modullal a rögzítés egyszerű, csak odatartod és elcsúsztatod a készüléket. A Yeelight LED mennyezeti lámpa IP60-as pormentes kialakítású. Teljesen alumínium lemezből készült, így a hűtése is nagyon hatékony.
Kép

Kép

Kép

Kép

forrás: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewth ... ght=gadget


internetezoo
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2015.01.23. 15:55
9
Telefonom: Xiaomi Redmi 4A

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#2

Hozzászólás Szerző: internetezoo »

220V vagy elem adja a forrást?
Avatar
zozo67
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2474
Csatlakozott: 2016.10.11. 20:26
7
Telefonom: Nincs
Tartózkodási hely: Kaposvár
Gender:

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#3

Hozzászólás Szerző: zozo67 »

220 V
http://www.gearbest.com/ceiling-lights/pp_596249.html
"Specifications

Voltage (V): AC 220 "
"Az az ember, aki nem olvas könyvet, semmiben sem különbözik attól az embertől, aki nem tud olvasni." Mark Twain
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#4

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

A szőke is a lámpával jár?

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Criminal017
Medálgyáros
Medálgyáros
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2015.07.09. 12:51
8
Telefonom: Xiaomi Mi Max
Tartózkodási hely: Győr
Gender:

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#5

Hozzászólás Szerző: Criminal017 »

A külön megvásárolható Bluetooth távkapcshoz jár. :D
Xiaomi Mi Max 4/128
Avatar
kovbandi
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2014.10.02. 21:04
9
Telefonom: Xiaomi Mi5
Tartózkodási hely: Nagykőrös

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#6

Hozzászólás Szerző: kovbandi »

Akkor csak azt kérem.

Tapatalkkal küldve az én MI 5 eszközömről
[center]Xiaomi felhasználók kötelező olvasmányai:
Tudásbázis
Gyakran Ismételt Kérdések

Xiaomi MI5[/center]
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28422
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#7

Hozzászólás Szerző: rajen »

De a csajt nem tudod vele irányítani! :D
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
vitat6atlan
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2015.11.27. 21:03
8
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s

Medálok

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#8

Hozzászólás Szerző: vitat6atlan »

Mivel nincs saját fóruma a Yeelight LED RGBW izzónak, ezért ide írnék. Van valakinek halvány lila gőze arról, hogy az izzó amit vettem miért nem képes párosodni a telefonnal? Pontosan mi lenne a menete ennek? Próbáltam már a Yeelight appal, a Mi Home appal, a végeredmény ugyan az, látszólag átküldi az izzó hotspotjára a csatlakozási adatokat, és gyakorlatilag is megtörténik, mert az izzó feljelentkezik a jelszavas routerre (megjelenik a kliens listában). Ennek ellenére a telefon utána nem tudja elrendezni dolgait, és Mi Home appban timeout-ot ír hibának, Yeelight app meg simán failed meg egy nagy piros X. Sokszor próbáltam újra és újra, reseteltem már vagy 10x szerencsétlen izzót, de mindig ugyan ott hasal el a buli, a végén hiba történik és nem kapcsolódik össze az izzó a telefonnal.

Telón 6.12.1 developer global ROM van. A router egy TPLINK WR741ND, telekomos a netünk. A Mi fiókba be vagyok lépve, a telefon aktivált, és a MiCloud is megy. Ha valakinek van ötlete azt szívesen fogadom, mert így nem sok hasznát veszem az izzónak...(mellesleg a fehérfényerő brutál, kevesebbre számítottam, így ez a része kellemes meglepetés).

Szerk: a probléma forrása kiderült fél nap problémakör-szűkítés és próbálkozás után. A mocskos trékom szolgáltató úgy érezte, hogy neki tiltania kell azt a szervert, ahova ez az izzó szeretne csatlakozni, ezért a routerre való felkapcsolódása után nem tudott kapcsolatot létesíteni a szerverrel és emiatt szállt el mind2 progiban a párosítás.

Megoldás: Vodás mobilnetet megosztva gépre USB-n keresztül, majd azt laptop wifijén továbbosztva sikerült megoldani a problémát, elsőre ment a párosítás. A trükk benne annyi, hogy amikor a laptop wifiről megosztásra kerül a telós mobilnet, akkor ennek az wifi hálózatnak ugyan azt a nevet és jelszót kell adni, mint amit majd a routeren is használni szeretnénk. Így az izzónak az app jó adatokat küld el, a mobilnetről osztott wifin felregisztrál és párosodik. Utána vissza lehet állítani a routeren a wifit (amit a folyamat előtt érdemes kikapcsolni rajta, hogy névütközés ne legyen) és szépen felmászik rá az izzó, innentől már belső hálón megy a dolog, lehet irányítani gyönyörűen az izzót a telefonról.
A wifi megosztásához gépen én a Connectify nevű progit (szégyenletes módon lewarezolt) használtam, ebben lehetett saját nevet is állítani a wifihez.
eftibor
MIUI Tag
MIUI Tag
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015.11.25. 22:15
8
Telefonom: Xiaomi Mi A1

Re: Yeelight LED mennyezeti lámpa - IP60, Ra95

#9

Hozzászólás Szerző: eftibor »

Sziasztok!
A mennyezeti lámpával kapcsolatban kérdezném, akinek van... Dimmerelésnél illetve a "gyertya" effektnél nállatok is zümmög a lámpa? Csöndben igen zavaró. Minden egyéb hibátlan, jó kis cucc...
Válasz küldése

Vissza: “MIUI Hírek”