SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

Avatar
pilu1978
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 351
Csatlakozott: 2016.01.25. 11:49
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#21

Hozzászólás Szerző: pilu1978 »

Esetleg nézd meg, hogy a flash_all.bat-ban szerepel ez a sor vagy nem:
fastboot %* flash partition %~dp0images\gpt_both0.bin || @echo "Flash partition error" && exit /B 1
Ha nincs beene, szúrd be az utolsó fastboot getvar akármi sor és az első fastboot flash akármi sor közé.


barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#22

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

Köszönöm a segítségeket, még mindig semmi, persze nem nagyon értem sajna mit, hogy kellene, ezért ha kedves Rajen ráérsz majd, a partíció egyesítést fejtsd már ki nekem bővebben :) a többit leszedtem, meg ilyenek :) holnap újult erővel nekivágok, csak már a párom kihajít, annyira benne vagyok a fórumokba XD :D
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#23

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

CWM-et leszedtem, ROM-ot is...de hogy tegyem fel a ROM-ot, ha a telefonra nem tudok másolni ? OTG-n keresztül sem engedi, mindenhol azt írja hogy /data ERROR..nem tudja a belső tárhelyemet szerintem beolvasni, se wipe, semmi nem segített...a Mi PC Suite se ismeri fel a telefont, egyedül a MiFlash menne végig, csak hely hiányra hivatkozva leáll...ilyen hibát nem találtam a fórumban még. Kedves rajen, kérlek segíts valahogy, holnap délig valahogy jónak kellene lennie a telefonnak. Ha PÜ-be esetleg küldesz egy tel.sz-ot felhívlak, úgy hátha egyszerűbb, de teljesen bizonytalan vagyok most már, pedig valamennyire értem ezeket a dolgokat szerintem :D
Avatar
pilu1978
MIUI rajongó
MIUI rajongó
Hozzászólások: 351
Csatlakozott: 2016.01.25. 11:49
8
Telefonom: Xiaomi Redmi 4X

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#24

Hozzászólás Szerző: pilu1978 »

Megnyitod a flash_all.bat file-t, és megnézed hogy a flash partition akármi sor benne van-e, ha nincs akkor bemásolod amit írtam fentebb. Valószínűleg nincs benne, és a miflash azért áll le a helyhiánnyal, mert ugye 2 system partíciód van, és a 600 megás partíción értelemszerűen nem fél el a 8-900 megás system.
Ha nincs ott az a sor akkor bemásolod, elmented, majd miflash-el felrakod a fastboot romot.
Ha ott van benne akkor passz. Max annyi hogy próbálgatsz annyi miuihu/kínai/román/akármilyen fastboot romot amennyit csak találsz, egyszer csak elindul...
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28447
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 47 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#25

Hozzászólás Szerző: rajen »

A biztonság kedvéért cseréld le a flash_all.bat fájlt erre: http://miuiandroid.hu/update/mi3/flash_all.bat és próbáld ezzel.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#26

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

sikerült :) egy nagyon régi, miui6-ot sikerült feltennem ...4.4.4, és full angol....innen hogyan tovább ? legújabb magyar ROM érdekelne :) teljesen üres a telefon ami nem baj, felhőből majd visszajön :) :P KÖSZÖNÖM A SOK SEGÍTSÉGET !!! csak még ennyit segítsetek légyszi, hogy lépésről-lépésre mit csináljak, hogy az új Magyar ROM legyen rajta :)
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28447
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 19 alkalommal
 megköszönték: 47 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#27

Hozzászólás Szerző: rajen »

Olvass is, ne csak írj. Ott a fájl, cseréld le a magyar fastboot romban és MiFlash-vel ahogy eddig.
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#28

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

megcsináltam, de ugyanúgy azt írja, hogy nincs hely :( tudom rajen hogy nincs időd mindenkivel foglalkozni...de a .zip-es romot ha leszedem, azt valahogy nem lehet feltenni ? vagy a partíció egyesítésről részletesebben !? mert azzal lehet megoldódna :)
Avatar
Tomy
MIUI imádó
MIUI imádó
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2014.10.20. 18:59
9
Telefonom: Xiaomi Mi Mix 2s
Tartózkodási hely: Debrecen
 megköszönte: 3 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#29

Hozzászólás Szerző: Tomy »

Az írtad hogy van valamilyen rom a telefonodon arra próbáld meg feltenni a MIUIHU fastboot romot az egyesítené a partíciókat.
Mi2S--->MI3--->MI4--->MI MIX2S
barmicmo
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2015.01.10. 14:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi3

Re: SEGÍTSÉG :( téglát csináltam a mi3ból

#30

Hozzászólás Szerző: barmicmo »

de úgy hogy van rajta ROM, úgy hogy tudok fastboot ROM-ot telepíteni ? mert a MiFlash-en keresztül írta ki a hibát, úgy hogy fastboot módba raktam a telót stb stb stb... milyen programmal tudnám ezt megcsinálni ? olvastam már annyit :D de nem jöttem rá :(
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi3”