Xiaomi MiJia 360° Home Camera

Krell
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.06. 12:06
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#11

Hozzászólás Szerző: Krell »

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy a Lurdyban kapható kamera használható e a kínai szerveren lévő getawayel?


Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#12

Hozzászólás Szerző: rajen »

A boltot kérdezted már?
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Krell
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.12.06. 12:06
5
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#13

Hozzászólás Szerző: Krell »

Sajnos nem igen tudnak releváns információt adni. A rollerre például azt mondták, hogy csak EU szerveren, mégis működik Kínain is minden gond nélkül. Azért kérdeztem, hogy hátha valakinek van gyakorlati tapasztalata.
Avatar
htlecso
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.09.03. 10:25
5
Telefonom: Egyéb

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#14

Hozzászólás Szerző: htlecso »

nomac055 írta: 2019.03.29. 18:52 Hello vettem egy Xiaomi Mi Home Security Camera 360° készüléket érdekelne hogy ugye elvileg feltölti a mozgásérzékelés után a videot a Mi Cloud-ba hogy kell ezt beállitani? Részletes segitséget kérek
A feltöltés mozgásérzékelés után automatikus, de felhasználóként nincs semmi kontrollod felette, sőt PC-n meg se tudod nézni. Én már megbántam, hogy megvettem, biztonsági kameraként sok sebből vérzik ez a kütyü.
Deleted User 44714

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#15

Hozzászólás Szerző: Deleted User 44714 »

A Mi Home Safety Camera 360° 1080P működéséről az alábbi, saját tapasztalaton alapuló információt tudom megosztani veletek:
Az információk az MJSXJ02CM modellre, a Mi Home APP angol nyelvű változatára vonatkoznak, a laptopomon a Windows 10 fut.
A kamerával többféleképpen készülhet felvétel:
1.Normál üzemmódban automatikusan, ha mozgást érzékel vagy a fényviszonyok megváltoznak kb. 1 perces felvétel készül. A felvétel az SD memóriakártyára (neve: MJ_CAM) kerül (és valószínűleg a felhőbe is) a MIJA_RECORD_VIDEO/[dátum&sorszám]/ könyvtárba mp4 kiterjesztéssel. A videófájlon kívül ugyanazon a néven, de jpg fájlkiterjesztéssel rögzíti a rendszer a video kezdő képkockáját is. A felvételek a Mi Home alkalmazásból a Playback funkcióval nézhetők vissza vagy az SD kártya kivétele után (vigyázat, előbb Unmount SD card!!!) bárhol máshol, ahol a HEVC videobővítmény telepítve van. Az én laptopomon nem volt, ezért amikor megpróbáltam egyik video fájlt lejátszani, rögtön fel is ajánlotta a Microsoft a bővítmény letöltését 350.- forintért. Fontos, hogy a letöltések meghajtója a rendszermeghajtó legyen, minden más esetben sikertelen lesz a letöltés. A bővítmény letöltését követően az SD-kártyáról a laptopomon is meg tudtam nézni, el tudtam menteni stb. a felvételeket.
2. Normál üzemmódban kézi választással, valós időben a MI Home alkalmazásban a kamera illetve olló ikonra klikkelve a video felvétel vagy az állókép a Photo Album-ba kerül, ahonnan a Mi Home alkalmazással lejátszható. Ha más alkalmazással akarjuk lejátszani, akkor a telefon belső tárolójában DCIM/Xiaomi/local/66646222 illetve 130020645 nevű tárolóhelyén találjuk meg az mp4 illetve jpg formátumú fájlokat.
3. Home Monitoring üzemmódban automatikusan, a kiválasztott előképre, majd a floppy ikonra klikkelve szintén a telefon belső, előbb említett tárolójába menti el a kb. 10 másodperces felvételt.

Egyébként a kamera tökéletesen működik :-bd , abban egyetértek, hogy a terméktámogatás csapnivaló :-q , de hát az ár....
Berguson
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.05.14. 17:00
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#16

Hozzászólás Szerző: Berguson »

Szia!
Nagyon köszönöm a leírást, én a napokban lettem egy ilyen kamera tulajdonosa. Ami nekem sajnálatos, hogy ha mozgás van a kamera előtt, akkor nem kapok semmilyen értesítést róla a telefonomra. Ez pedig elég nagy gond, mert egy esemény megtörténte után már hiába nézi az ember vissza a felvételt hogy mi történt, mivel akkor már nem nagyon tud mit csinálni... :(
Vagy esetleg létezik hogy a kamera ezt tudja, csak nálam valami beállítás probléma van?
Köszönöm ha valaki segít nekem ebben!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2019.05.14. 17:50-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!! A szabályzatot el is kéne olvasni!!!
zuzu2
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.05.09. 21:26
4
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#17

Hozzászólás Szerző: zuzu2 »

Sziasztok! Tudna nekem segíteni vki, nem tudom Ipone 7 nel hogyan lehet bekapcsolni a lebegő ablakot? Koszi
tom125
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.08.29. 19:38
5
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#18

Hozzászólás Szerző: tom125 »

Sziasztok!

Az alábbi kamerán firmware-t lehet valahogy cserélni, hogy ne kínai szervert használjon?
Mi Home Safety Camera 360° 1080P

Köszi!
Tamás
Krida
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.04.28. 23:46
4
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#19

Hozzászólás Szerző: Krida »

Sziasztok!

Hosszas tesztelés után sikerült rájönnöm, hogy a Mijia 360 kamerám lefagyasztja véletlen időközönként a UPC Connect Box routerét, nem szolgáltatva internetet.

Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Xiaomi MiJia 360° Home Camera

#20

Hozzászólás Szerző: rajen »

Szolgáltatói routerekkel mindig csak a baj van. Olcsó és silány eszközök. :(
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Smart Kamera”