Kérdések, válaszok, megoldások

Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#101

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

Sziasztok!
A problémám a következő, Redmi 7 (PFLEUXM) két kártyát használok 1Slot (Telenor) 2 slot (Digi). Az első slot-ban a frissítés óta (11.0.4.stabil) nem vagyok hívható de hívni tudok.A második slot-ban (Digi) nincs probléma. Ha kiveszem a kártyát majd visszateszem 1 vagy 2 hívás erejéig hívható vagyok utána megint nem. Ugyanez a helyzet ha megcserélem a kártyákat a slotokban. Ha csak a Telenoros kártyát rakom egyedül a készülékbe akkor működik, hívható és hívni is lehet vele. A "telefonról/összes jellemző/állapot" menüben azt írja ki "SIM állapota" szétkapcsolva.(???)A Digis kártyával nincs gond. A frissítés kinyírja a dupla kártya kezelési funkciót. Ha valakinek van hasonló hibája és tud valami megoldást azt megköszönném.


Avatar
realfalcon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.09.12. 19:48
6
Telefonom: Redmi 7
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#102

Hozzászólás Szerző: realfalcon »

Hali! Pont ugyanez a gondom, és megőrülök, hogy nem tudom használni a korlátlan net-et a DIGI-vel emiatt.....Asszony MI A3-ba tökéletesen müxik....(igaz, azon nem miui fut)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2020.01.08. 13:59-kor.
Ok: Ne idézd a közvetlen előtted szólót feleslegesen! Szabályzat!
Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#103

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

Hali!
Neked a Digi-s kártyával csinálja? Mert nekem a Telenoros kártyával szarakodik. Viszont NET van mind a kettőn. Azt nézted,hogy (PFLEUXM) verziós a készüléked? Mert nekem van egy másik (PFLMIXM) verzióju készülékem is. Avval hála istennek semmi baj, de azon még a 11.0.2-es verzió van. Nem jön rá frissítés,de már töröm a fejem rajta,hogy ha jön is akkor sem fogom felrakni. Pont mikor írtál akkor voltam a Telenornál és kértem egy új kártyát,hátha a frissítés szétb...a a mikroáramköreit a régi kártyának. Egyelőre működik de nem vagyok benne biztos,hogy sokáig. Tavaly év elején volt már ugyanez a gondom egy szintén (PFLEUXM) verzióju készülékkel, azt 15 nap után a szervíz szó nélkül cserélte,utána kaptam a (PFLMIXM) verzióst.
Avatar
realfalcon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.09.12. 19:48
6
Telefonom: Redmi 7
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#104

Hozzászólás Szerző: realfalcon »

Ha benn a digis kártya, nekem is meghülyül a telenoros.....digi-s kivesz, és rögtön minden ok
(PFLMIXM) van
Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#105

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

Nekem csak a frissités óta csinálja. Addig jól elvoltak együtt. És a (PFLMIXM) Készülékemnek nincs baja. Neked hányas verzió van fent??
Avatar
realfalcon
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.09.12. 19:48
6
Telefonom: Redmi 7
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#106

Hozzászólás Szerző: realfalcon »

1102...
Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#107

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

Akkor nem értem, mert nekem is az van, és azon műxik rendesen, csak a másikban szarakodik. Mind a két készülékben ugyanúgy egy-egy telenoros és digis kártya van.
Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#108

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

realfalcon írta: 2020.01.08. 15:46 Ha benn a digis kártya, nekem is meghülyül a telenoros.....digi-s kivesz, és rögtön minden ok
(PFLMIXM) van
Ez nem a kártyák hibája szerintem,hanem a frissítés valamit elkúr a készülék DUALSIM kezelési módjánál. Legközelebb ha frissíteni kell,én kipróbálom,hogy kiveszem a kártyákat belőle. Tudom nagyon gáz de nem látok más megoldást. És akkor talán kiderül,hogy mit b@sz el a frissítés.
brpeti
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016.01.28. 11:10
8
Telefonom: Redmi 7

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#109

Hozzászólás Szerző: brpeti »

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám volt, amikor a Mobiladatok opciót ki-bekapcsoltam.
Az 1 slot-ban levő Telenor sim -mel hívni tudtam, de engem nem tudtak hívni.
A problémát az oldotta meg, hogy a Kettős 4G mód opciót kikapcsoltam.
Ez utóbbi mit állít?
Avatar
Alvosaman
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016.06.23. 19:30
7
Telefonom: Redmi Note 9T
 megköszönte: 1 alkalommal

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#110

Hozzászólás Szerző: Alvosaman »

Szia Peti!

Szerintem csak annyit állít (bár laikus vagyok), hogy mind a két kártyának engedi a NET használatot. Magyarul nem társítja egy bizonyos kártyához, hanem engedi,hogy váltogasd a két kártya között amelyikhez éppen kedved van. (Szerintem!!!) Aztán lehet hülyeséget beszélek. Egyébként köszi a tippet!!
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 7 / A”