[Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#471

Hozzászólás Szerző: rajen »

Levetted a gyári fóliát a képernyőről?


MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
pylia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.07.08. 17:18
4
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#472

Hozzászólás Szerző: pylia »

Igen, pillanatnyilag nincs rajta semmi, a megrendelt üvegfólia még nem érkezett meg. Egyébként szelfiket például simán készít, illetve működik minden egyéb olyan alkalmazásban is, amely ellenőrzésképpen, azonosítás céljából ezt kérte. De érdekes módon az arcfelismerésnél nem engedi. 🤔
pylia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.07.08. 17:18
4
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#473

Hozzászólás Szerző: pylia »

Nagyon reméltem, hogy valaki tud segíteni, ezek szerint nincs megoldás erre a problémára?.Mindenesetre köszönöm szépen az eddigi, segítő szándékú válaszokat, ha valakinek lesz bármi ötlete, ami segíthet, nagyon szívesen veszem.
Avatar
Lewenter
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2015.03.25. 22:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Tartózkodási hely: BUdapest/Fót

Medálok

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#474

Hozzászólás Szerző: Lewenter »

@pylia Milyen ROM van a MI8-on? Esetleg nem egy vmi tákolt kereskedő kínai ROM?
pylia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.07.08. 17:18
4
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#475

Hozzászólás Szerző: pylia »

Nem, hivatalos magyar garival MM-ben vásárolt Global verzió, küldöm a képernyőképet, hátha elárul valamit, én már mindent megpróbáltam.
Ja, és újabb probléma:az értesítések sem jönnek meg, csak a gyárilag telepített alkalmazásoknál (hívások, üzenet), a többinél csak akkor látom, ha belépek az adott alkalmazásba. Minden engedély adott mind az értesítéseknél, mind az akksi beállításoknál, és az alkalmazásoknál is.
Nagyon köszönöm a segítséget!

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2019.07.15. 08:35-kor.
Ok: Ne idézd az előtted szólót feleslegesen!!!
Avatar
Lewenter
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2015.03.25. 22:46
9
Telefonom: Xiaomi Mi 9
Tartózkodási hely: BUdapest/Fót

Medálok

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#476

Hozzászólás Szerző: Lewenter »

Igen ez a legutóbbi verzió ez alapján. Én azért megpróbálnék egy újratelepítést. Jobbra fent 3 pontnál kiválasztod, hogy a legújabb telepítőcsomag letöltése és ezt telepíted. EZ olyan mint egy sima frissítés, tehát nem vész el adatod.(bízzunk benne). Más ötletem nincs most.
pylia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.07.08. 17:18
4
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#477

Hozzászólás Szerző: pylia »

Lewenter! Köszönöm a tippet, kipróbáltam, sajnos, nem változott a helyzet. Aztán ma megjött a legújabb frissítés, mellékelem.Reméltem,hogy ez talán majd megoldja a problémát, de semmi változás: az arcfelismerés továbbra sem működik! Szinte hihetetlen, pedig már végigjártam a lakóhelyem összes telefonos boltját, hátha valaki rájön, mi a gond, de nem.... Az értesítések is - random módon- hol megjönnek, de inkább nem... Van még bármi egyéb ötlet? Én az eddigiekért is roppant hálás vagyok, köszönöm szépen még akkor is, ha nem sikerült általuk megoldani ezt az X-aktát...
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2019.07.15. 20:21-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!!
Avatar
0Elek2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2016.04.13. 10:22
7
Telefonom: Xiaomi 12T Pro
Tartózkodási hely: Csorna
 megköszönte: 25 alkalommal
 megköszönték: 5 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#478

Hozzászólás Szerző: 0Elek2 »

Sziasztok!
@pylia ha garis, szerintem vidd vissza, ez és ez nem jó, nézzék meg, ha a fórumban, facebookon, illetve háztömbös telefonos üzletbe se tudtak segíteni.
Ha lejárt, akkor pl sok olvasás után egy tiszta telepítés, saját felelősséggel. (PL Eu Rom, nekem ezen ez hasít mint kés a vajon..)

Am saját tapasztalat, üvegfólia van rajt, egész nap a zsebembe, ráadásul konyhán, néha beszokott párásodni és egyből reklamál, hogy ne takarjam le, az arcfelismerés miatt. Így nekem se működik mindig, de 95% -ban minden rendben van vele.
Vagy csak rosszul telepűt egy frissítés valamikor, arra a következőkben már jók. PL pillanatnyilag megszakadt a net, vagy hasonló. Nálam gyenge net mellett ez gyakori szokott lenni régebben, sokat gugliztam mire rá jöttem, hogy a hiba nálam van.

Régióváltás ? Vagy már az nem játszik szerepet, rég voltam erre...
12T Pro - Mi 10T Pro - Poco F3 - Mi 9T Pro -Redmi Note 8T - Redmi Note 7 - Mi8 - Redmi Note 4 - Redmi 5 - Redmi 6 - Mi5s Plus - Redmi Note 3 - ?

12T Pro - Xperience 23.10.07 A13 /
Xiaomi Watch S1 Global - V1.3.119
Garamq
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.07.19. 16:07
4
Telefonom: Xiaomi Mi8
Gender:

ébresztés

#479

Hozzászólás Szerző: Garamq »

1.)A kikapcsolt telefon(Mi8, MIUI10) nem ébreszt! Ez előtt ébresztett! Vmi rossz frissítés?
2.) Hol,hogyan,és milyen oldalon lehet a készülékkeresőre regisztrálni? /analfabéta jeligére/ :)
pylia
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.07.08. 17:18
4
Telefonom: Xiaomi Mi8

Re: [Mi 8] Kérdések, válaszok, megoldások

#480

Hozzászólás Szerző: pylia »

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Rájött egy újabb rendszerfrissíté, ami megoldotta az arcfelismerés problémát, végre működik! Magyar régióban is!
Az értesítési problémák továbbra is fennállnak, random jelleggel érkeznek csak meg, nem sikerült rájönnöm, miért, pedig minden engedély adott...

Köszönöm még egyszer a segítségeteket, mindannyiótoknak!
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi Mi8 / SE / EE / Lite / Pro”