Kérdések, válaszok, megoldások

Microbin
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.10. 05:43
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 5A
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#11

Hozzászólás Szerző: Microbin »

Utoljára voltam ezen az oldalon.


Deleted User 36930

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#12

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Sziasztok!

Redmie 5A esetében ki lehet kapcsolni a képernyőzárat valahogy? Csak jelszó, pin kód és minta létezik. Kikapcsolás nem. Esetleg létezik vmi trükk? A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#13

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Szerintem, ott ahol megadtad a képernyőzár módját, ki is lehet kapcsolni:
Kép

Kép
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
Deleted User 36930

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#14

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Ujjlenyomatolvasó nincs ebben a szériában, a képernyőzárra kattintva pedig csak a Minta, PIN-kód és jelszó jelenik meg mint opció.


Azért köszönöm a választ, hátha valaki tud rá megoldást. :)

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2018.10.11. 13:29-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!! A szabályzatot el is kéne olvasni!!!
Deleted User 36930

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#15

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Valóban igaz, hogy valamit választani kell, hogy ki tudjam kapcsolni. Viszont olyan megoldás nincs, hogy a felébredés után egyből a kezdőképernyő jöjjön be...valamit mindenképpen kér (jelszót, mintát vagy PIN-kódot).És én pont ezt akarom kikerülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rajen 2018.10.11. 13:29-kor.
Ok: NE IDÉZD AZ ELŐTTED SZÓLÓT FELESLEGESEN!!! A szabályzatot el is kéne olvasni!!!
Deleted User 36930

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#16

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Valamint még egy gyors kérdés, hogy Ti mennyire használjátok az akkumulátorkímélőt, van-e értelme, tovább bírja-e az akksi.
Köszi!
Avatar
rajen
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 28424
Csatlakozott: 2013.12.11. 23:22
10
Telefonom: Xiaomi 13
Tartózkodási hely: Győr
 megköszönte: 18 alkalommal
 megköszönték: 44 alkalommal
Gender:
Kapcsolat:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#17

Hozzászólás Szerző: rajen »

Ezt légy kedves végigolvasni és betartani. Ne kelljen utánad takarítani. Köszönöm.
https://miui.hu/forum/viewtopic.php?f=4&t=52
MIUI Magyarország Igazgató Úr =)) SZABÁLYZAT
PÜ-t csak akkor ha nagyon nagy a baj! Minden mást a fórumba! THX
Hívj meg egy kávéra, hogy jobban menjen a meló!
XDEV - Fejlessz, tedd közzé, tarts kapcsolatot
Gamelot - Játsz, ha unatkozol
Deleted User 36930

Push notification értesítő hang

#18

Hozzászólás Szerző: Deleted User 36930 »

Sziasztok!

Köszönöm még egyszer a moderátorok figyelmeztetését a szabályzattal kapcsolatban. Elolvastam, remélem jól memorizáltam.
Egy konkrét kérdéssel (képekkel alátámasztva) fordulok hozzátok a push notification értesítő hanggal kapcsolatban. Gyakorlatilag minden létező opciót kimerítettem, ami a tudásomat illeti. Lehet nem sok, de ez van. :)
A készüléken megkapok minden push értesítést, azonban egyes alkalmazásoknál nincs hang, holott mindent beállítottam, az engedélykezelőtől az akkumulátorkímélőig. A Gmail pl. működik rendesen, képernyőzáron is jelez. Az általam még gyakran használt Online Soccer Manager játék is küld push üzenetet, de hangot nem ad ki a készülék. Ha rámegyek a push értesítésre, hosszan nyomva azt jelzi, hogy minden hang bekapcsolva. Az alkalmazás újratelepítése nem segített, értesítés van, hang nincs. Még az jutott eszembe, hogy megváltoztatom az alapértelmezett értesítési hangot, de az sem vezetett eredményre.
Egy 7-es androiddal rendelkező táblagépre is feltelepítettem, beállítottam (szerintem, tudásom legjava szerint) mindent, ugyanúgy "nem ad ki magából hangot", de a push értesítés megérkezik. Egy két külföldi miui fórumon végigböngésztem és ott tanácsolták, hogy egy factor reset esetleg segíthet. Hát azt nem csináltam meg. Nem szeretnék régebbi androidos verziókkal példálózni, de 4.4-esen és 5.0-án simán ment minden HANGGAL.
Itt sokkal nagyobb hozzáértők vannak a fórumon, azért szeretném a segítségeteket kérni. Nem nagy dolog ez tulajdonképpen, de az ember nem nyomogatja a telefonját mindig (tisztelet a kivételnek ;) és szeretnék rá megoldást, ha egyáltalán van.
Mindenkinek jó pihenést a hosszú hétvégére, előre is köszönöm a segítsége, hasznos tanácsokat!

Üdvözlettel

Tamás
Kép

Kép
Petya79
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.11.17. 09:56
5
Telefonom: Xiaomi Redmi 5A
Gender:

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#19

Hozzászólás Szerző: Petya79 »

Sziasztok.
Új témát szeretnék, hol lehet beszerezni.
Köszönöm a segítséget.
Avatar
mumin007
Beta tesztelő
Beta tesztelő
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2014.10.02. 10:08
9
Telefonom: POCO X3
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
 megköszönte: 1 alkalommal
Gender:

Medálok

Re: Kérdések, válaszok, megoldások

#20

Hozzászólás Szerző: mumin007 »

Csá!
Téma app:
Kép
Poco X3 NFC (surya) - MIUI by xiaomi.eu 14.0.1.0 Stabil - A12
Válasz küldése

Vissza: “Redmi 5A”