Xiaomi porszívó magyar hang

hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#131

Hozzászólás Szerző: hevesij »

2,4 vagy 5 GHz-es a wifi hálózatod? Ugyanis csak a 2,4-est tudja használni. Praktikus resetelni is a wifit a porszívón. Még valami: első beállításkor célszerű ha azonos wifi hálózaton van a telefon és a porszívó. Ez akkor érdekes igazán ha a porszívót a vendég hálózatra akarod felrakni. Amikor felismerte az app és minden OK akkor már mindegy a telefon hogyan csatlakozik a netre el fogod érni a porszívót. Még egy (nem is annyira) apróság: ha a porszívód EU régiós, azaz global verziós, akkor az appban is ezt a régiót kell beállítani. Pl. Magyarországot. EU-s porszívó nem fog menni a kínai régióra állított Mi Home appban.


Zsoszabi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.05.05. 22:09
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#132

Hozzászólás Szerző: Zsoszabi »

A mediában vettem, de a furcsaság az hogy a magyar nyelvű leírásában azt kéri hogy állítsam indiai régiora és angolra a nyelvet de az indiai régionml nem is lát ilyen terméket(csak kamerát meg kégtisztitot)ha magyar régiót választok angol nyelvvel Akkor viszont megtalálja a porszívót viszont nem csatlakozik!?? Felhívtam a Xiaomi Magyarország ügyfélszolgálatát azt mondták hogy ez biztos nem az ő termékük mert ők ilyet nem írnak a leírásban .Ez így érdekes lesz. Talán próbálkozni kéne több szerverrel hát ha ! Esetleg valami tanács?
hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#133

Hozzászólás Szerző: hevesij »

Pontosan milyen típusról van szó? Roborock S50? A Média Marktban én még sose láttam Xiaomi robotot. A wifi 2,4 GHzes? Ahogy írtam is: csak azon fog menni! Az 5 GHzes wifi hálózatot lehet hogy látja, de tuti nem fog rá csatlakozni.
Kiegészítés: nem tudom milyen Mi Home verziót használsz, de az innen letölthető magyar 5.5.12-ben nem is választható régiónak India.
Zsoszabi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.05.05. 22:09
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#134

Hozzászólás Szerző: Zsoszabi »

Egyes generációs Xiaomi MI porszívó A netet meg fogom nézni ha hazaérek UPC netem van újfajta modemmel azt tudom hogy képes 5 gigahertz en is dolgozni nyilván akkor átállítom. az applikáció pedig amit le lehet tölteni a Play áruházból
Zsoszabi
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.05.05. 22:09
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#135

Hozzászólás Szerző: Zsoszabi »

Szerintem nem az applikációval van a probléma hiszen a készülék még nem is kapcsolódik fel az otthoni WiFi hálózatra. A kék visszajelző LED csak villog ,a leírásában pedig azt írják hogy ilyenkor keresi a hálózatot Addig meg kapcsolgathatok én az applikációval a világ bármely szerverhez ,ha az otthoni wifi hálozatot sem látja. Gondolom én.
hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#136

Hozzászólás Szerző: hevesij »

Az alkalmazáson belül fog kapcsolódni a porszívó a hálózatra! Abban tudod majd kiválasztani melyik hálózatra kapcsolódjon és beírni a jelszavat a kapcsolódáshoz. Az appban meg előbb állítsd be a porszívónak megfelelő régiót utána keresd csak a robotodat. Persze állíthatod egyből kínaira is akár a régiót de nem fog működni vele a global robot :)
zuzu2
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.05.09. 21:26
4
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#137

Hozzászólás Szerző: zuzu2 »

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet elmenteni a térképet? Köszi
egervolgyidiana
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.05.30. 17:40
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó

#138

Hozzászólás Szerző: egervolgyidiana »

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem keresem hozzátok. Vásároltam egy xiaomi porszívót. Ami egészen jól működött addig amíg egy helységet szerettem vna vele kitakarittstbi így megfogtam a toltorol és be helyeztem mert sehogy máshogy nem ment.. Hiába irányította oda stb. És ezzel mindent elbenaztam mert kB egy métert takarít a töltőtoll kB 5perxig majd szól h végzett. Hogy tegyem jóvá??? Segítsetek! Köszönöm
galizoli1970
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2019.03.06. 14:14
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#139

Hozzászólás Szerző: galizoli1970 »

Sziasztok!

Viomi V2 tapasztalat?
A magyar hangot fel lehet rá tenni?
Alkalmazás magyar......stb?
Előre is köszönöm
Pistiv
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019.06.05. 05:24
4
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#140

Hozzászólás Szerző: Pistiv »

Sziasztok, nekem is ez volt a problémám, hogy amikor megvettem a Roborock öt, rögtön EU szerverre állítottam. Majd vettem további kütyüket ami miatt a kínai szervert kell használnom, de a porszívót nem engedélyezte attenni a a kínai szerverre, mert ugyan ezt a választ kaptam, mint Ti.

Felvettem a kapcsolatot a Customer Service-ekkel, de nincs hivatalos út hozzá.
Viszont nekem sikerült at konvertálni a régiót kinaira. Így már elfogadja a kínai szerver és minden más, pl az Ikeas trådfri izzoimat onnan kezelem és tökéletesen működik.
Kockáztattam, mert van leírás a neten, de senki nem írta, h valóban működik e.
Én kiprobaltam és nekem tökéletesen működik.
Ez a menete:
(google translate segít, de az SSH parancsoknál érdemes az eredeti szöveget nézni)

https://xiaomirobot.wordpress.com/xiaom ... al-europe/
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”