Xiaomi porszívó magyar hang

emel
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2016.09.10. 13:37
7
Telefonom: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#111

Hozzászólás Szerző: emel »

A PLA nem túl jó hozzá (túl rideg,merev (könnyen törik,reped) nem kopásálló,nem hőálló stb.), inkább PetG ami kb.6500Ft.
A 3000ft+1500ft (posta) nagyon sok, én Gen1-eshez 800ft/4db+postával nyomtattam régebben pár darabot.
Képek:
KépKép


hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#112

Hozzászólás Szerző: hevesij »

Az még jó ár érte! Főleg, hogy jobb alapanyagból csináltad.
andvagy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.03.29. 06:40
5
Telefonom: Samsung S5
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#113

Hozzászólás Szerző: andvagy »

Sziasztok!

A legújabb firmware-el (3.3.9_001720) nem akarja felrakni a magyar hangot. A hangcsomag telepítésénél 1 perc után hibával elszáll. Downgrade-elnem kellene a firmware-t? (RoboRock S50 Gen2-ről van szó)
Előre is köszönöm a válaszokat,

Üdv.:
Andor
hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#114

Hozzászólás Szerző: hevesij »

Nálam ugyanilyen gép van (RoboRock S50 Gen2, Global verziós) ugyanezzel a firmware-el. A magyar hang tökéletesen működik, igaz én még a firmware frissítés előtt raktam fel rá. Szerintem a két dolog független egymástól. Esélyes hogy más probléma miatt van nálad hiba. Milyen hibát ír ki? Én win10 alatt raktam fel - simán felment. Token, IP stimmel?
andvagy
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.03.29. 06:40
5
Telefonom: Samsung S5
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#115

Hozzászólás Szerző: andvagy »

Igen, amíg azok nem voltak jók, el sem kezdte. A hang küldése után [ez lemegy], 1 perc elteltével ismeretlen hibát ír, majd "Sikeres telepítés". Windows 10-ről próbáltam küldeni.

SZERK.: Másik gépről sikerült frissítenem a hangját, valószínűleg vírusírtó és/vagy tűzfal foghatta. :)
Henrico
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.03.15. 21:55
6
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#116

Hozzászólás Szerző: Henrico »

Nézegetem az új T6-ot.. szép, DE.. szobafelismerés? Mi a poén ebben? Most is működik az S50-el. A lakásban ott teszem le ahova akarom, körülnéz, feleszmél és már tudja is hol a helye.. Már csak egy gond van.. ha ismeretlen helyre teszem le mégis véletlenül, szó nélkül törli a meglévő mentett map-et. Hol tárolja ezt? Vissza lehet mondjuk másolni a telefonba és az feltölti vajon? Próbálta már ezt valaki piszkálni? KÖSZI!
Avatar
RolandAdam
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.02. 14:02
5
Telefonom: Egyéb

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#117

Hozzászólás Szerző: RolandAdam »

Sziasztok, első generációs porszívómon lassan egy éve tökéletesen működik a magyar hang:) Szeretnék kérni egy leírást, hogy saját hangcsomagot tudjak rá telepíteni.
Köszönöm a munkádat és köszönöm szépen előre is. adamroland86@outlook.com
Trannsx
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019.01.21. 17:54
5
Telefonom: Nincs
Gender:

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#118

Hozzászólás Szerző: Trannsx »

Sziasztok, második generációs porszívómon lassan egy éve tökéletesen működik a magyar hang:) Szeretnék kérni egy leírást, hogy saját hangcsomagot tudjak rá telepíteni.
Köszönöm a munkádat és köszönöm szépen előre is. alfoldiaal@gmail.com
klajax
MIUI látogató
MIUI látogató
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.04.17. 00:04
4
Telefonom: Nincs

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#119

Hozzászólás Szerző: klajax »

Sziasztok!
Nekem S50-em van, Eu változat. XVacuum programmal ráküldtem a telefonról Helga magyar hangját, azóta a porszívó magyarul beszél. Az appnál viszont elakadtam. A 60-as mappában nekem ugyanis 1381.apk van (frissítések és néhány nap használat után). Magyarul viszont csak 1279.apk van hozzá. Ezek kompatibilisek? Vagy mi lehet a megoldás?
Köszönöm.
hevesij
MIUI érdeklődő
MIUI érdeklődő
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2015.09.30. 15:52
8
Telefonom: Samsung S5

Re: Xiaomi porszívó magyar hang

#120

Hozzászólás Szerző: hevesij »

Az 1381.apk magyar fordítását már megcsináltam. Átküldtem rajennak pár napja, gondolom amikor lesz ideje, kirakja majd ide letölthetőre. Lenne egy kérdésem: az innen letölthető magyar Mi Home 5.5.0 verziót használod? Elindult vele az angol 1381-es plugin frissítés?
Válasz küldése

Vissza: “Xiaomi / Roborock / Viomi Robotporszívó”